وزارت دادگستری را به اتهام نیست ex-FBI agent و تهمت هدف اندرو McCabe

فدرال ایالات متحده دادستان کاهش یافته است به اتهام سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe بسته شدن رسیدگی به اینکه آ

توسط PATRIS-FUN در 26 بهمن 1398

فدرال ایالات متحده دادستان کاهش یافته است به اتهام سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe بسته شدن رسیدگی به اینکه آیا دیرین هدف از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خشم دروغ به مقامات فدرال در مورد دخالت خود را در رسانه های خبری افشای McCabe تیم حقوقی ها در روز جمعه گفت.

تصمیم گیری های آینده در پایان یک هفته پر سر و صدا بین وزارت دادگستری و کاخ سفید است به احتمال زیاد به بیشتر تحریک یک رئیس جمهور است که با صدای بلند گله و شکایت که دادستان فدرال باید به دنبال موارد در برابر متحدان خود را اما نه در مقابل خود را درک سیاسی دشمنان است.

تصمیم برطرف تحقیقات جنایی آغاز شد که نزدیک به دو سال پیش با یک ارجاع از وزارت دادگستری بازرس کل دفتر که به این نتیجه رسیدند که McCabe تا به حال بارها و بارها دروغ گفته در مورد داشتن مجاز یک تابع برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با یک خبرنگار روزنامه برای سال 2016 مقاله در مورد FBI تحقیقات به بنیاد کلینتون.

صورت گرفته بود باراک اوباما در واشنگتن بود که در مرکز یک شکاف با وزارت دادگستری رهبری در این هفته بیش از توصیه می شود حکم برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ. ارشد وزارت دادگستری مقامات رد یک تصمیم در یک توصیه حکم زندان که آنها احساس بیش از حد سخت بود باعث آزمایشی تیم به ترک مورد.

دادستان کل ویلیام بار نیز در زمان نادر عمومی ضربه تند وشدید زدن در مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی که رئیس جمهور توییتهایی دربارهی سنگ مورد و مسائل دیگر بودند شغل خود را "غیر ممکن است."

به طور جداگانه به وزارت دادگستری آغاز شده است بررسی و رسیدگی به پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین یک فرد آشنا با این موضوع روز جمعه گفت.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr صحبت می کند در ملی کلانتر انجمن زمستان قانونی و فن آوری در کنفرانس در واشنگتن در روز دوشنبه. در مصاحبه ای در اوایل این هفته گفت: بر مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی جریان دادگاه را ساخته اند و کار خود را 'غیر ممکن است.' (سوزان والش/آسوشیتد پرس)

روز جمعه دادستان اطلاع McCabe وکلای مدافع در یک تماس تلفنی و نامه ای که آنها بسته به مورد. نامه امضا شده توسط رئیس دفتر عمومی فساد واحد نمی دهد یک دلیل دقیق اما گفت که این تصمیم رسیده بود پس از "بررسی دقیق" و "بر اساس کلیت شرایط و تمام اطلاعات شناخته شده به دولت در این زمان است."

"در گذشته طولانی, عدالت انجام شده در این زمینه" McCabe وکلای مایکل برومویچ و دیوید Schertler در بیانیه ای گفت:. "ما در ابتدا گفت: از تحقیقات جنایی تقریبا دو سال پیش است که اگر حقایق و قانون تعیین نتیجه بدون هزینه خواهد بود به ارمغان آورد."

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امواج به عنوان او راه می رود از دریایی یکی به هیئت مدیره یک نیروی هوایی در پایگاه نیروی هوایی اندروز, Md., در روز جمعه. تهمت شکایت کرده است که وزارت دادگستری هدف قرار داده متحدان خود را, اما نه دشمنان خود را. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

صحبت یکشنبه در سی ان ان جایی که او با این نسخهها کار به عنوان عوامل McCabe گفت: این یک "مطلق رسوایی" که این تحقیقات تا به حال گرفته شده است تا زمانی که او رها باید انجام شود با یک فرایند است که او به عنوان "به طرز باور نکردنی ای پر تنش است."

هر چند دادستان فدرال نوشت که در نظر آنها این موضوع بسته وزارت دادگستری اقدامات در چند ماه گذشته ثابت کرده اند غیر قابل پیش بینی و با تمایل به مورد مداقه قرار دادن و یا دوباره تصمیم گیری است که تا به حال به نظر می رسد حل و فصل شود.

McCabe مکرر هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن حملات را رد کرده است که او عمدا گمراه کسی است. او گفت: 2018 شلیک — برای آنچه که وزارت دادگستری به نام "عدم خلوص و صداقت" — بود که با انگیزه های سیاسی. او شکایت کرد وزارت دادگستری در ماه اوت گفته مقامات تا به حال با استفاده از بازرس کل نتیجه گیری به عنوان بهانه ای برای خلاص شدن از شر FBI از رهبران مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مغرضانه در برابر او.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری تنش

تصمیم گیری است به احتمال زیاد به بیشتر باعث تشدید تنش بین تهمت و Barr که قبل از صحبت کردن در این مصاحبه تلویزیونی به حال خصوصی شکایت به مشاوران و رئیس جمهور خود را که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد وزارت دادگستری بودند undercutting سیاسی خود را در دستور کار و بالا بردن سوال در مورد بخش اعتبار.

لحظه ای آمد و در برابر یک پس زمینه از خشم رو از مغلوب ساختن پیشی جستن در وزارت دادگستری. رییس جمهور در این seethed که بیشتر از دشمنان سیاسی شده اند متهم از جمله سابق FBI مدیر James Comey و همکاران خود را.

رئیس جمهور بود به خصوص خشم هیچ هزینه ثبت شد بیش از Comey را از دست داده و یادداشت های خود را در مورد تعامل با مغلوب ساختن پیشی جستن یک ماده که اشاره شد به وزارت دادگستری برای پیگرد قانونی بالقوه به گفته یک مقام کاخ سفید و جمهوری خواه به کاخ سفید که نیست مجاز به صحبت علنی در مورد بحث خصوصی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

رییس جمهور با عصبانیت محکوم کرد و تصمیم berated بر بیش از آن با توجه به مقامات. دستیاران انتظار می رود که این تصمیم نه به اتهام McCabe می تواند تولید یک شبیه فوران خشم. مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس نیست این موضوع در رسانه ها ظاهر جمعه.

تهمت نیز بارها و بارها مورد شکایت FBI مدیر کریستوفر Wray در ماه های اخیر گفته می شود به اندازه کافی برای خلاص شدن از شر این اداره از افرادی که بی وفا به مغلوب ساختن پیشی جستن.

آن را بلافاصله روشن نیست چه چیزی باعث شده بود بررسی فلین مورد اگر فرد آشنا با این موضوع گفت: آمریکا وکیل جف جنسن سنت لوئیس بود که کار بر روی آن. نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش جنسن دخالت.

McCabe جنایی پروب

تصمیم به فراغت McCabe اتهامات جنایی از بین می برد چشم انداز پر شور دادگاه است که باید متمرکز توجه عمومی در هرج و مرج ماه از سال 2016 زمانی که اف بی آی بود گرفتار در انتخابات ریاست جمهوری سیاست از طریق تحقیقات لمس کردن هر دو رقیب اصلی دموکرات هیلاری کلینتون و مغلوب ساختن پیشی جستن او جمهوری خواه حریف.

تحقیقات جنایی به وجود آمد از یک ماه اکتبر 2016 داستان در وال استریت ژورنال که توضیح داده داخلی بحث roiling اف بی آی و وزارت دادگستری هفته قبل از انتخابات ریاست جمهوری در مورد چگونه به شدت بنیاد کلینتون باید مورد بررسی قرار گرفت. مقاله بازگو خصوص در زمان تماس تلفنی بین McCabe و یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی.

بازرس کل گزارش گفت: McCabe گفته محققان داخلی است که او تا به حال نه مجاز هر کسی که در اف بی آی به صحبت با خبرنگار و که او نمی دانست که آیا. این گزارش گفت: McCabe در نهایت اصلاح شده که حساب و تایید کرد که او را تشویق گفتگو با خبرنگار برای مقابله با یک روایت است که او فکر کرد که نادرست بود.

McCabe را رد کرده است هر گونه تخلف و گفت: او پریشان شد و با جنجال و هیاهو در اطراف FBI و کاخ سفید در طول زمان او سوال شد. یکی از مصاحبه صورت گرفت همان روز که Comey اخراج شد.

"در طول این سوالات من پاسخ سوالات صادقانه و با دقت به عنوان من می تواند در میان هرج و مرج احاطه شده است که من" McCabe است در بیانیه ای گفت. "و هنگامی که من فکر کردم من پاسخ اشتباه من تماس گرفت محققان به آنها درست باشد."

McCabe شده است هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن حملات پس حتی قبل از او انتخاب شد و پس از اخبار ظهور در پاییز 2016 که McCabe را پذیرفته کمک های مبارزات انتخاباتی از یک عمل سیاسی کمیته ارتباط با سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. sfmoma در طول یک اجرا ناموفق برای دولت سنا وجود دارد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب