'غیر قابل قبول': فرماندار اورگان انتقاد سربازان دولت که گزارش حاضر به پوشیدن ماسک در یک کافی شاپ

Oregon رژیم صهیونیستی است. کیت براون گفت: Oregon State Troopers شده بعد از یک گروه از آنها گزارش نقض ایالت سف

توسط PATRIS-FUN در 14 تیر 1399

Oregon رژیم صهیونیستی است. کیت براون گفت: Oregon State Troopers شده بعد از یک گروه از آنها گزارش نقض ایالت سفارش برای ماسک پوشیده می شود و در فضاهای عمومی.

با توجه به usf football, یک گروه از سربازان دولت وارد یک کافی شاپ در Corvallis, ساعت., در روز چهارشنبه بدون پوشیدن ماسک در همان روز یک ایالت ماسک دستور به اثر رفت. در یک ویدیو به دست آمده توسط gray industries, چهار سربازان دولت در یکنواخت دیده می شود در این فروشگاه بدون ماسک. این ویدئو شامل نمی شود, صوتی, اما بعد از فروشگاه دستیار مدیر گفته آنها خواست به پوشیدن پوشش صورت یک سپاهی گفت: "فرماندار قهوه ای حق ندارد به ما آزادی های مدنی. ما در حال رفتن به پوشیدن ماسک" با توجه به روزنامه.

در روز شنبه در بیانیه ای مشترک در Facebook قهوه ای تماس با سپاهی رفتار "غیر قابل قبول است."

"این غیر قابل توجیه است که چند ایالت اورگان Troopers نادیده صورت پوشش نیاز روز گذشته نادیده گرفته و یک درخواست از یک همکار gray industries به دنبال حکومت. Oregon State Police سرپرست [تراویس] همپتون و من موافقت می کنم که خود را در اقدامات و رفتارهای کاملا غیر قابل قبول" او نوشت. "اجازه بدهید شفاف: هیچ کس بالاتر از قانون است. سرپرست همپتون و من انتظار ایالتی اورگان پلیس به عنوان مثال منجر شود."

حداقل یکی از سربازان درگیر شده و قرار داده شده در مرخصی اداری با توجه به usf football. ایالتی اورگان پلیس بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر ،

همپتون خطاب به نیروهای' رفتار در یک بیانیه چند ساعت پس از gray industries منتشر شده داستان آن است.

"این رفتار شرم آور و غیرقابل دفاع به خصوص در پی هزاران Oregonians مصرف به خیابان ها هر روز به حق تقاضا پلیس پاسخگویی," او نوشت. "اجازه دهید من روشن شود ایالتی اورگان پلیس Troopers شده و این رفتار است که بلافاصله خطاب. به عنوان رهبر ایالتی اورگان پلیس, من می خواهم به پیشنهاد من عذرخواهی کافی شاپ کارکنان و جامعه است."

براون اعلام کرد این ایالت دستور در تاریخ 1 ژوئیه همان روز حادثه و پس از اورگان دیدم یک چشم انداز مثبت در COVID-19 موارد است.

روز پنج شنبه در اورگان اقتدار بهداشت اعلام شد شکستن رکورد تعداد موارد است. "این دیگر خط نیاز برای تمام Oregonians به ادامه جسمی فاصله پوشیدن پوشش صورت محدود کردن سفر غیر ضروری و گردهمایی و تمرین خوب بهداشت دست" قدرت به اشتراک گذاشته شده در توییتر.

نوشتن به یاس در اگویلرا jasmine.aguilera@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن