سرباز آمریکایی به اتهام توطئه به اجازه نئو نازی ها در کمین ارتش خود را واحد

(نیویورک) — جدید بالا دادستان فدرال در منهتن روز دوشنبه اعلام کرد او اولین مورد از آخر هفته را تحول: دستگیری

توسط PATRIS-FUN در 3 تیر 1399

(نیویورک) — جدید بالا دادستان فدرال در منهتن روز دوشنبه اعلام کرد او اولین مورد از آخر هفته را تحول: دستگیری یک سرباز ارتش ایالات متحده به اتهام توطئه مرگبار کمین از واحد خود را در ترکیه توسط افراط گرایان.

در آزادی عمل ایالات متحده وکیل آدری اشتراوس به نام خصوصی اتان sd times, 22, از لوئیزویل, کنتاکی "دشمن در داخل است."

وکلای او کاهش یافته بود.

استراوس گفت: او رسم به اجازه اعضای یک گروه افراطی فرود در واحد خود را با ارائه جزئیات بیشتر در مورد محل آن و ترتیبات امنیتی.

او را شناسایی گروه او سعی کردم به کار با عنوان منظور از نه زاویه, همچنین شناخته شده به عنوان O9A شرح داده شده در این نسخه به عنوان یک نهفته مبتنی بر نئو نازی ها و نژادی با انگیزه های خشونت آمیز گروه های افراطی. مدارک دادگاه نیز گفت: او تحقیق گروه های تروریستی از جمله دولت اسلامی است.

"Sd times شد با انگیزه های نژادپرستی و نفرت به عنوان او تلاش برای انجام نهایی این عمل خیانت" استراوس گفت.

William F. Sweeney جونیور رئیس اف بی آی در نیویورک گفت: "sd times اعلام کرد خود را به عنوان یک خائن در برابر ایالات متحده و توصیف خود را در انجام به عنوان معادل خیانت است. ما به توافق برسند."

استراوس شد سرپرست فدرال منهتن دادستانی زمانی که جفری S. برمن استعفا داد و پس از دادستان کل ویلیام بار به او گفت که در نامه ای روز شنبه که او می خواست او و به طوری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. برمن پا را تنها پس از او مطمئن بود که اشتراوس دوم خود را در فرمان خواهد جای او و این دفتر در حال انجام پروب خواهد شد و آشفته.

ملتزر که داوطلب خدمت سربازی در ارتش در دسامبر 2018 و گفته رسیده به گروه های افراطی در سال 2019 دستگیر شد ژوئن 10. او چهره اتهام از جمله تلاش برای حمایت از تروریست ها و توطئه برای قتل اعضای نظامی. اگر محکوم او می تواند در صورت زندگی در زندان است.

یک شکایت کیفری در دادگاه فدرال منهتن گفت: sd times استفاده از اینترنت برای برقراری ارتباط واحد خود را از اندازه پیش بینی مسیرهای سفر در ترکیه سلاح و توانایی های دفاعی به کسی که به اعتقاد او همکاری با گروه های افراطی به انجام جرم تلفات حمله.

شکایت گفت که در طول 30 مه مصاحبه sd times اعتراف به نقش خود در توطئه حمله اعتراف او برنامه ریزی شده برای آن به علت مرگ و میر ناشی از به عنوان بسیاری از هموطنان خدمات اعضا امکان پذیر است.

شکایت گفت: او همچنین اعلام کرد خود را به عنوان یک خائن در مقابل ایالات متحده که انجام شد به مثابه خیانت است.

شکایت گفت: sd times نوشت آنلاین در یک نقطه: "(y)ou فقط باید درک کنند که در حال حاضر من به خطر می اندازند من تحت اللفظی رایگان زندگی به شما تمام این" و "در انتظار نتایج."

پس از او فشرده شد در مورد اینکه آیا او می دانست که حمله بر کاروان می تواند به خطر اندازد زندگی خود را بیش از حد او پاسخ داد: "شوخی شما درست. ... زندگی من خواهد بود کاملا بی معنی" نسبت به آنچه که این حمله می تواند شکایت گفت.

او حدود یک حمله می تواند از بین بردن یک جوخه به طور کلی متشکل از 16 تا 44 سربازان با توجه به اسناد دادگاه.

تماس با ما در editors@time.com.

آخرین مطالب