ایالات متحده دانشمند می گوید او تنزل مقام برای بالا بردن پرچم قرمز بر اثبات نشده COVID-19 درمان

یک دولت ایالات متحده دانشمند می گوید که او سرنگون شد از موضع خود را پس از افزایش نگرانی مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط PATRIS-FUN در 17 اردیبهشت 1399

یک دولت ایالات متحده دانشمند می گوید که او سرنگون شد از موضع خود را پس از افزایش نگرانی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواست به "سیل" coronavirus نقاط داغ مانند نیویورک و نیوجرسی با مالاریا مواد مخدر با وجود اندک شواهد علمی آن است که موثر در برابر COVID-19.

ریک روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) ثبت شکایت جمعه با دفتر مشاور ویژه یک سازمان دولتی مسئول whistleblower شکایت.

او مدعی او reassigned به کمتر نقش زیرا او در برابر فشار سیاسی اجازه می دهد تا استفاده گسترده از هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر تبلیغ علنی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

روشن همچنین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد کرد و هشدار در COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. روشن گفت: "عمل کرده و با اضطرار" به آدرس رو به رشد گسترش COVID-19 بعد از سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار در ژانویه.

او گفت که او "مواجه می شوند مقاومت از HHS رهبری از جمله بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر که به نظر می رسد قصد کمرنگ جلوه دادن این رویداد فاجعه بار."

روشن مدعی در این شکایت که سیاسی انتصاب در وزارت بهداشت و خدمات انسانی تا به حال سعی در ترویج هیدروکسی کلروکین "به عنوان نوش دارو." این مقامات همچنین "خواستار آن شدند که نیویورک و نیوجرسی بود "آب گرفتگی" با این مواد مخدر که وارد شد از کارخانه ها در پاکستان و هند که تا به حال بازرسی شده و توسط FDA" شکایت می گوید.

تماشا کنید: روشن و وکیل صحبت می کند به او اتهام:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را روشن کرده است که coronavirus نیروی کار خواهد شد و نه منحل کردن در هر زمان به زودی. خبر می آید به عنوان یک دولت دانشمند فایل های شکایت خود را در مورد تنزل و دولت در پاسخ به COVID-19. 4:13

عوارض جانبی جدی

اما روشن می گوید او به مخالفت گسترده استفاده از این دارو برای درمان COVID-19 بيمار با این استدلال که شواهد علمی وجود ندارد تا از یک دوره از عمل است. او احساس نیاز فوری به عنوان مقدار شکایت متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها تبلیغ مواد مخدر با هشدارهای خود را روزانه کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات. در طول حداقل یک مارس جلسه او مانع Dr. Anthony Fauci, یکی از پزشکان در نیروی کار از پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران در مورد درمان.

ماه گذشته سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار پزشکان در برابر تجویز این دارو به جز در بیمارستان ها و مطالعات تحقیقاتی. در یک هشدار تنظیم کننده پرچم, گزارش از گاهی کشنده قلب عوارض جانبی در میان COVID-19 بیماران مصرف هیدروکسی کلروکین و یا مربوط به مواد مخدر کلروکين.

ریک روشن به تازگی سرنگون مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یا بردا است دیده می شود در سال 2017 رسمی دولت ایالات متحده در عکس پرتره در واشنگتن است. (وزارت بهداشت و خدمات انسانی/جزوه طریق رادیو فردا)

نهم و مواد مخدر و همچنین تجویز شده برای لوپوس و آرتریت روماتوئید می تواند تعدادی از عوارض جانبی از جمله ریتم قلب مشکلات به شدت پایین فشار خون و عضله و یا عصب آسیب می رساند.

شکایت می گوید مقامات به آنها روشن شکایت کرده بود "حاضر به گوش دادن و یا اقدام مناسب را به دقت اطلاع رسانی" و بنابراین او به یک خبرنگار که مشغول به کار بود در یک داستان در مورد مواد مخدر است.

"به عنوان تلفات نصب شده نمایی هر روز دکتر روشن به این نتیجه رسیدند که او تا به حال یک تعهد اخلاقی به آمریکا از جمله کسانی که آسیب پذیر به عنوان یک نتیجه از بیماری از COVID-19 به محافظت از آن را از مواد مخدر که به اعتقاد او تشکیل یک قابل توجه و خطر خاص به بهداشت عمومی و ایمنی" شکایت می گوید.

در Jan. 20 با توجه به شکایت های که برگزار می شود یک تماس اضطراری برای بحث در مورد رمان coronavirus. آن توسط بسیاری از HHS مقامات و که مقامات توصیه شده است که "وقوع یک مشکل بزرگ است."

مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم به آژانس سازمان ملل متحد از mismanaging و پوشش تا از گسترش این ویروس پس از آن پدید آمده در چین و گفت: او را به قطع کمک های مالی خود را.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواهد بود پیچ در پیچ پایین کاخ سفید نیروی کار به عنوان کشور حرکت به مرحله دوم برخورد با پیامدهای شیوع بیماری به ویژه بازگشایی اقتصاد است.

"ما در حال حاضر به دنبال یک کمی از فرم های مختلف و فرم های ایمنی و باز کردن و ما باید گروه های مختلف احتمالا برای این که" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سفر به یک ماسک کارخانه در آریزونا.

در شکایت درخشان می گوید او می خواهد به بازگشت به موقعیت خود را به عنوان مدیر بردا و یک تحقیق کامل راه اندازی شد.

هنگامی که روشن است قصد دارد به شکایت ظاهر ماه گذشته HHS تایید کرد که او دیگر در بردا اما خود را به آدرس اتهامات سیاسی دخالت در COVID-19 پاسخ.

آخرین مطالب