ایالات متحده بازگشت یکی دیگر از $300 میلیون در بهبود بودجه به مالزی

(لس آنجلس) — ایالات متحده بازگشت و 300 میلیون دلار به مالزی که دادستان ها می گویند به سرقت رفته بود در چند می

توسط PATRIS-FUN در 27 فروردین 1399

(لس آنجلس) — ایالات متحده بازگشت و 300 میلیون دلار به مالزی که دادستان ها می گویند به سرقت رفته بود در چند میلیارد دلاری فساد, طرح, مقامات اعلام کرد.

پول می آید از دارایی های ضبط در سال گذشته توسط یک سرمایه گذار, Jho کم در لس آنجلس فدرال حل و فصل است. حل و فصل پوشش داده شده دارایی است که شامل منهتن پنت هاوس های بورلی هیلز عمارت بورلی هیلز هتل بوتیک لوکس جت و نقاشی های ونسان ون گوگ و کلود مونه.

کم و خانواده اش به توافق جریمه بیش از $700 میلیون دلار دارایی و به تاریخ ایالات متحده بازگشته و یا کمک به مالزی در دوره نقاهت بیش از 600 میلیون دلار, با توجه به U. s. Department of Justice بیانیه.

کم است که همچنین به عنوان شناخته شده کم تاک Jho نمی تصدیق هر گونه تخلف در قانون حل و فصل است. اما او همچنان یک فراری از اتهامات جنایی ظ در نیویورک است که او را متهم به رشوه خواری و پول شویی.

کم بود یک مشاور برای یک مالزی صندوق دولت. دادستان ها ادعا می کنند که او با استفاده از صندوق پول برای رشوه و رشوه به مقامات خارجی به پرداخت برای املاک و لوکس واقعی هنر و طلا و جواهر در ایالات متحده و به کمک سرمایه گذاری های هالیوودی از جمله "گرگ وال استریت."

"بازگشت از این سرقت وجوه به شهروندان مالزی است که در نتیجه تلاش های خستگی ناپذیر دادستان و ماموران فدرال برای جلوگیری از خارجی kleptocrats و همکاران خود را با استفاده از ایالات متحده به عنوان یک زمین بازی که در آن آنها می توانند لذت بردن از میوه از خود pilfered ثروت" آمریکا وکیل نیک هانا در بیانیه ای گفت:.

صندوق 1Malaysia توسعه Berhad شد راه اندازی در سال 2009 توسط نخست وزیر Najib Razak برای ترویج توسعه اقتصادی است. آن را در درجه اول متکی بر بدهی به صندوق های سرمایه گذاری و اقتصادی پروژه های توسعه و نظارت با ارشد مالزی مقامات دولتی با توجه به سوابق دادگاه.

ایالات متحده محققان ادعا حداقل 4.5 میلیارد دلار به سرقت رفته بود از صندوق و متمرکز توسط Najib همکاران.

خشم عمومی بیش از این فساد کمک به تکان دهنده در انتخابات شکست نجیب طولانی-ائتلاف حاکم در مارس سال 2018 است. نجیب خود را در مواجهه با اتهام فساد مالی به اتهام misappropriating پول از صندوق.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب