ایالات متحده دادستان خواستار شاهزاده اندرو به صحبت با FBI بعد از Ghislaine ماکسول دستگیری

تیوی دستگیری Ghislaine ماکسول در روز پنج شنبه به اتهام که او استخدام زیر سن قانونی دختران از نظر جنسی مورد آز

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

تیوی دستگیری Ghislaine ماکسول در روز پنج شنبه به اتهام که او استخدام زیر سن قانونی دختران از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین آورده تمدید توجه به رابطه اش با شاهزاده اندرو دوک یورک شده است که متهم به داشتن رابطه جنسی با یک دختر 17 ساله دختر قاچاق توسط اپستین.

آدری اشتراوس اقدام آمریکا وکیل در منهتن گفت: دادستان ایالات متحده خواهد بود "خوش آمدید شاهزاده اندرو در آینده به صحبت کردن با ما" در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد اتهامات علیه ماکسول در روز پنج شنبه.

"ما می خواهیم به نفع خود بیانیه" اشتراوس به خبرنگاران گفت:.

ویرجینیا رابرتز Giuffre یک بازمانده از اپستین سوء استفاده کرده و ادعا کرد او و ماکسول قاچاق او را به داشتن رابطه جنسی با شاهزاده اندرو سه بار زمانی که او 17 در سال 2001 با توجه به استشهاد موجود در یک دادگاه فدرال پر کردن ساخته شده در منطقه جنوب فلوریدا. یک مناسبت Giuffre مدعی شامل حال ساخته شده به داشتن رابطه جنسی با شاهزاده اندرو در ماکسول لندن خانه شهری. شاهزاده اندرو نشده است متهم و بارها رد Giuffre این اتهامات و گفت: آنها هرگز درگیر در فعالیت جنسی. یک سخنگوی دوک یورک را بلافاصله بازگشت زمان درخواست برای نظر.

Maxwell, 58, شده است, متهم به استخدام و نظافت دختران برای سوء استفاده توسط اپستین که در حادثه انتحاری در ماه اوت سال 2019. کیفرخواست unsealed در روز پنج شنبه مدعی است که ماکسول توطئه برای جلب افراد زیر سن قانونی برای سفر به تعامل با غیر قانونی جنسی عمل می کند و کار به حمل و نقل افراد زیر سن قانونی با قصد تعامل با آنها را در جنایی فعالیت جنسی است. ماکسول است بارها و بارها با رد اتهامات ساخته شده در برابر او.

Giuffre است در دادگاه گفت براده است که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده عکس نشان دادن شاهزاده اندرو با بازوی خود را در اطراف او با ماکسول دیده خندان در این زمینه گرفته شده ماکسول در لندن قبل از او تا به حال با او.

در بیانیه ای اعلام کرد که او قدم به عقب از وظایف شاهزاده اندرو گفت که او "مایل به کمک به هر انتظامی مربوطه با تحقیقات خود را."

نوشتن به Mahita Gajanan در mahita.gajanan@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب