ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای 'خروش آزمون' افراد زیر 35 برای coronavirus بدون در نظر گرفتن علائم در برخی از مکان های

رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد به ابراز حمایت برای دور دیگری از پرداخت های مستقیم برای آمریکایی ها — هر چند جز

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد به ابراز حمایت برای دور دیگری از پرداخت های مستقیم برای آمریکایی ها — هر چند جزئیات به مراتب از روشن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با فاکس کسب و کار در روز چهارشنبه شد و خواست اگر او از بیشتر پرداخت های مستقیم به افراد در یکی دیگر از coronavirus امداد لایحه. او گفت: "من انجام می دهم. من از آن حمایت میکنم. اما آن را به درستی انجام می شود. و من پشتیبانی در واقع اعداد بزرگتر از دموکرات ها."

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر می کرد که "آخرین بار" آمریکایی ها داده شد "بازدارنده به کار" و پس از رفتن به جلو "ما می خواهیم برای ایجاد یک انگیزه بزرگ به کار می کنند."

خود را, نظرات, عصر ایران , یادداشت به نظر می رسید نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن را در مخالفت با تجدید اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری به عنوان پشتیبانی توسط دموکرات ها اما که جمهوری خواهان استدلال کرده اند disincentivizes کار می کنند. اما واشنگتن پست اشاره کرد او تعبیر به سمت چپ مقداری عدم قطعیت از جمله به عنوان اینکه آیا او در واقع صحبت کردن در مورد بیشتر محرک بزرگتر پرداخت "و یا برخی از دیگر فرم های فدرال کمک کند." هنگامی که به طور مستقیم پرسید که آیا او می خواهد پرداخت های مستقیم یا مزایای بیکاری به بزرگتر تهمت فقط گفت: "من می خواهم این پول را به مردم می شود بزرگتر است."

زمانی که خواسته در این مصاحبه اگر او از $600 رقم برای مکمل مزایای بیکاری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت این بود که هنوز در حال تعیین می شود. "این رفتن به یک تعداد قابل توجهی تعداد," او گفت:. مغلوب ساختن پیشی جستن "قبلا گفته کنگره قانونگذاران مخالف گسترش 600 دلار در هر هفته افزایش مزایای بیکاری" از ارسال گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او "همه برای ماسک" پس از به تازگی رو به رشد آمریکا کاهش به پوشیدن یک در اضافه کردن او می پوشند در یک "وضعیت تنگ." او گفت: "من نمی دانم اگر شما نیاز به یک" ملی دستور به پوشیدن ماسک ، برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن