ایالات متحده در حال حاضر شاهد نزدیک به 50,000 جدید کروناویروس موارد هر روز

آخرین: روزانه موارد COVID-19 بالا 50,000 در آمریکا حکومت خودگردان فلسطینی دستور پنج روز قرنطینه در کرانه باخت

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

آخرین:

  • روزانه موارد COVID-19 بالا 50,000 در آمریکا
  • حکومت خودگردان فلسطینی دستور پنج روز قرنطینه در کرانه باختری است.
  • هند coronavirus عفونت پیشی گرفته 600,000.
  • انگلستان به آسانسور قرنطینه قوانین برای کسانی که پس از رسیدن از 75 کشور جهان است.

فرمانداران ایالات آمریکا سخت ترین ضربه سودای coronavirus متوقف و یا معکوس گام برای بازگشایی اقتصاد خود را از روز چهارشنبه کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت کشور و جدید کانون بیماری همه گیر.

موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus شات با نزدیک به 50 ، 000 در ایالات متحده در روز چهارشنبه مارک آن را بزرگترین روز سنبله از زمان شروع این بیماری همه گیر.

"گسترش این ویروس همچنان در یک رای است که به خصوص در مورد" کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات گفت: در سفارش بسته شدن میله ممنوعیت در داخل سالن ناهار خوری و محدودیت های دیگر در 19 شهرستان موثر بر بیش از 70 درصد از جمعیت این ایالت.

تغییر در کالیفرنیا بود که برای اولین بار دولت ایالات متحده برای تحمیل فراگیر "stay-at-home" محدودیت در ماه مارس احتمال تحمیل مالی بیشتر درد صاحبان کافه ها و رستوران ها که در تلاش برای زنده ماندن از بیماری همه گیر.

موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس, شات با حدود 50000 در روز چهارشنبه مارک آن را بزرگترین روز سنبله از زمان شروع این بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا (آل Drago/استخر/گتی ایماژ)

در پی این حادثه طبیعی کشور COVID-19 بیماری منتقل شده از شرق به کالیفرنیا و آریزونا و نیومکزیکو در غرب همراه با تگزاس و فلوریدا گرجستان است.

تگزاس دوباره در صدر آن رکورد قبلی در روز چهارشنبه با 8,076 موارد جدید در حالی که کارولینای جنوبی گزارش داد 24 بیشتر coronavirus مرگ و میر یک روز بالا برای دولت است. تنسی و آلاسکا نیز تا به حال رکورد تعداد موارد جدید در روز چهارشنبه.

ایالات متحده ثبت شده حدود 48,000 عفونت های جدید در روز سه شنبه, از جمله بیش از 8000 هر در کالیفرنیا و تگزاس.

مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل گریشام یک دموکرات روز چهارشنبه تمدید وضعیت اضطراری بهداشت عمومی سفارش از طریق 15 ژوئیه گفت که مقامات را "به شدت" اجرای اجباری ماسک قوانین.

"من می خواهم به عنوان روشن به عنوان من می توانم احتمالا: نیومکزیکو در این لحظه هنوز قدرت تغییر وحشتناک مسیر این ویروس" گریشام گفت. "اما زمان ما محدود است. و ما خیره کردن بشکه از آنچه در تگزاس و آریزونا و بسیاری دیگر از سخت ضربه متحده در حال دست و پنجه نرم کردن با."

شهردار نیویورک, بیل د Blasio, یک دموکرات که شهرستان بود که برای ماه ها در مرکز ایالات متحده شیوع گفت: او به تعویق انداختن یک برنامه اجازه می دهد تا در محیط داخلی رستوران ناهار خوری آغاز و تا روز دوشنبه.

"ما می بینیم بسیاری از مشکلات ما به خصوص دیدن مشکلات با محوریت مردم رفتن به کافه ها و رستوران ها در داخل خانه و در داخل خانه مشکل است و بیشتر و بیشتر" د Blasio به خبرنگاران گفت:.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: او را به تعویق بازگشایی برنامه های است که اجازه داده اند در محیط داخلی رستوران ناهار خوری در سراسر شهرستان. ( برایان توماس/گتی ایماژ)

رویترز/ایپسوس نظرسنجی در بر داشت آمریکایی ها به طور فزاینده ای نگران گسترش COVID-19 جدی و گاهی کشنده بیماری ناشی از کوروناویروس.

تقریبا هفت در 10 جمهوریخواهان گفت: آنها شخصا نگران این ویروس را گسترش از شش در 10 در نظر سنجی قبلی. حدود نه در 10 دموکرات ها گفت: آنها به طور مشابه نگران یک سطح از نگرانی است که تغییر نکرده است.

محافظه کاران که به طور کلی کمتر شده است حاضر به پوشیدن ماسک یا دیگر دنبال محدودیت های اعمال شده توسط مقامات محلی برای جلوگیری از گسترش ویروس به عنوان موضوع تبدیل شده است به طور فزاینده سیاسی.


آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

از 7 p. m. و در روز پنج شنبه, کانادا به حال 104,271 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 67,746 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,663.

یک برنامه جدید تلفن همراه به منظور کمک به با تماس با ردیابی COVID-19 موارد نمی رول در سراسر انتاریو پنج شنبه به عنوان برنامه ریزی شده.

یک سخنگوی وزارت بهداشت می گوید: این استان است که هنوز هم کار با دولت فدرال و برنامه است که انتظار می رود برای راه اندازی به زودی.

استان خواهد بود که برای اولین بار به استفاده از COVID هشدار, برنامه, اما نخست وزیر جاستین ترودو گفت: باید آن را آماده برای دانلود در بقیه کشور بعد از این تابستان.

این می آید به عنوان بخش بزرگی از انتاریو نگاه به حرکت به مرحله 3 از استان COVID-19 بازگشایی طرح با گسترش coronavirus باقی مانده آهسته در اکثر بهداشت عمومی واحد است.

در ضمن کانادایی جشن روز کانادا شبیه هیچ دیگر به عنوان آنها مشخص تعطیلات ملی بی سابقه ای تحت شرایطی.

کانادا روز 2020 صورت گرفت در میان هر دو جهانی همه گیر و رو به رشد گفتگو در مورد نژادپرستی نظاممند در جامعه است.

همه گیر مجبور به لغو مشخصات بالا رویدادها و جشن های بزرگ مانند سالانه نمایش با شکوه و تجمل در پارلمان هیل در حمایت از کباب کردن حیاط خلوت و آنلاین ارائه شده برای نگه داشتن جمعیت از جمع آوری.


در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان

به تشکیلات خودگردان فلسطینی اعلام کرده است پنج روز قرنطینه در بانک غرب در پاسخ به افزایش عمده ای در coronavirus موارد و مرگ و میر در روزهای اخیر.

دولت فلسطینی می گوید: این مستند خواهد اثر را جمعه و مردم را ملزم به پناهگاه در خانه. دو ماه کل مستند از فلسطین برداشته شد در اواخر ماه مه.

در دو هفته گذشته فلسطینی ها مقامات بهداشتی گزارش داده اند بیش از 1700 تایید coronavirus موارد در بانک غرب شهر الخلیل و صدها نفر دیگر در بیت لحم و نابلس.

کرانه مجموع از 3,045 مورد تأیید و 11 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس از زمان شروع این بیماری همه گیر.

Undertakers حمل تابوت در پایان مراسم تشییع جنازه برای رسیدگی به COVID-19 قربانیان در یک مسجد در شهر کیپ تاون, آفریقای جنوبی. آفریقا را تایید موارد پیشی گرفته اند 400,000 و مرگ و میر عبور کرده اند 10,000 به عنوان مقامات بهداشتی هشدار می دهند این بیماری همه گیر است که چیدن تا به سرعت در سراسر این قاره است. (مارکو Longari/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

آفریقا را تایید کرد coronavirus موارد پیشی گرفته اند 400,000 و مرگ و میر عبور کرده اند 10,000 به عنوان مقامات بهداشتی هشدار می دهند این بیماری همه گیر است که چیدن تا به سرعت در این قاره از 1.3 میلیارد نفر است.

آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: موارد تایید شده در حال حاضر بالاتر از 404,000 در 54 کشور قاره در حالی که تست قابلیت های پایین باقی می ماند به دلیل کمبود مواد.

آفریقای جنوبی آگهی قاره با بیش از 151,000 موارد تایید شده. ظهور نقطه داغ است در Gauteng استان که شامل ژوهانسبورگ با 28 درصد از این کشور موارد است.

قزاقستان را پیاده سازی یک دوم نرمتر مستند برای دو هفته از یکشنبه برای کمک به مبارزه با افزایش coronavirus موارد دولت گفت: در روز پنج شنبه.

مقامات خواهد شد برخی از غیر ضروری کسب و کار محدود کردن سفر بین استان های, برش حمل و نقل عمومی و خدمات' ساعت قبل از عمل و ممنوعیت تجمعات عمومی. این اقدامات ممکن است سخت تر یا گسترده دولت در بیانیه ای گفت.

رئیس جمهور Kassym-Jomart Tokayev دستور جدید محدودیت پس از coronavirus موارد در آسیای مرکزی کشور افزایش بیش از sevenfold پس از بلند کردن اجسام از آن بیشتر محدود مستند در اواسط ماه مه.

کره جنوبی می گوید آن را تایید کرده است 54 بیشتر COVID-19 موارد به عنوان coronavirus همچنان به گسترش فراتر از منطقه سرمایه و رسیدن به شهرستانها مانند گوانگجو است که تعطیل مدارس و تشدید محدودیت های اجتماعی پس از ده ها تن بیمار این هفته است.

ارقام گزارش شده پنج شنبه به ارمغان آورد و ملی مورد مجموع به 12,904 از جمله 282 مرگ و میر.

وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo است ابراز alarm بیش از افزایش عفونت در گوانگجو بود که یکی از کوچکترین caseloads در میان عمده کره جنوبی شهرستانها قبل از این هفته.

چین گزارش سه به تازگی تایید موارد coronavirus و می گوید فقط یکی از آنها درگیر انتقال محلی در پایتخت پکن است.

به گزارش روز شنبه به نظر می رسد برای قرار دادن این کشور که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در دوره به از بین بردن آن در داخل کشور حداقل به طور موقت.

ملی کمیسیون بهداشت می گوید دو نفر دیگر موارد آورده بودند از چین. جدید مرگ و میر گزارش شده ترک تلفات در 4,634 میان 83,537 کل موارد COVID-19.

یک بیماری همه گیر کنترل کارگر می پوشد یک دست کت و شلوار محافظ او به عنوان انجام یک نوکلئیک اسید تست سواب برای COVID-19 بر در دولت تست سایت در پکن. (Kevin Frayer/گتی ایماژ)

چین در حال حرکت است به سرعت به بازگشایی آن, اقتصاد, اما بیکاری توده بافندگی به عنوان به شدت مدیون دولت تمایلی به صرف پرخرج در برنامه های محرک اقتصادی.

با کروناویروس موارد در توکیو فزاینده به یک دو ماه اخیر ژاپن چهره چشم انداز موج دوم بدون این کارشناسان که پنجه اولین مرحله از این بیماری همه گیر.

به جای آن یک پانل جدید شامل یک جایزه نوبل-جایزه برنده ژنتیک یک هوش مصنوعی کارشناس و متخصص قلب و عروق توصیه خواهد شد که دولت ژاپن به دنبال احیای آن رکود-آمار اقتصاد است.

تجدید سازمان نگرانی در میان برخی از کارشناسان بهداشت و درمان بیش از ژاپن در مدیریت ریسک قابلیت به عنوان همه گیر می تواند دوباره شدت می بخشد.

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر کنترل دما از یک کودک در بمبئی. هند coronavirus عفونت پیشی گرفته 600,000 روز پنج شنبه. (فرانسیس Mascarenhas/فردا نیوز)

هند coronavirus عفونت پیشی گرفته 600,000 روز پنج شنبه با 17,834 مرگ و میر به عنوان مقامات مبارزه برای مهار این بیماری همه گیر در حالی که کاهش مستند قوانین و مقامات وزارت بهداشت گفت.

چالش تازه برای محافظت از مردم از ویروس پدید آمده برای مدیریت بحران مقامات در شمال شرقی ایالت آسام در میان سیل بارندگی در آن سیل و رانش زمین کشته شدن 57 نفر در این هفته و بیش از 1.5 میلیون نفر مجبور به ترک خانه های خود.

آسام سلامت وزیر Himanta Biswa سرما گفت: دولت در حال شروع تست به شدت به شناسایی coronavirus موارد در میان روستاییان مجبور به پناه در جامعه سالن مدارس و ساختمان های دولتی.

در بریتانیا دولت را به طور موثر خندق پل هوایی خود را طرح و به سادگی پایان coronavirus قرنطینه قوانین برای کسانی که پس از رسیدن از 75 کشور به طوری که مردم می توانند در تعطیلات دیلی تلگراف گزارش داد.

این روزنامه گفت که انگلستان را در مدت کوتاهی بلند ممنوعیت غیر ضروری سفر به تقریبا تمام اتحادیه اروپا مقصد از جمله برمودا و جبل الطارق و ترکیه و تایلند و استرالیا و نیوزیلند.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون دولت شده است دست و پنجه نرم با نحوه باز کردن مسافرت های بین المللی پس از آن تحمیل یک دو هفته ای قرنطینه برای ورود آن اضافه شده است به گلایه از توقیف گردشگری و سفر میباشد.

یک مسافر با پوشیدن یک ماسک می رسد در فرودگاه هیترو لندن. دولت انگلیس را به طور موثر خندق پل هوایی خود را طرح و به سادگی پایان coronavirus قرنطینه قوانین برای کسانی که پس از رسیدن از 75 کشور جهان است. (Tolga Akmen/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اندونزی در حال کار تولید خود را COVID-19 واکسن در سال آینده, دلیل افزایش اضطراب است که کشورهای در حال توسعه می تواند مشکل در دسترسی به یک آینده ضربت سر از اندونزی ملی COVID-19 تیم تحقیقاتی گفت: پنج شنبه.

"تولید قابلیت و ظرفیت شرکت های زیست فناوری در جهان است که ما می دانیم محدود و جهانی زنجیره تامین نیز چالش های" علی Ghufron Mukti سر از نوآوری تیم در اندونزی تحقیقات و فناوری, وزارت, گفت:.

"لازم است برای اندونزی برای توسعه خود COVID-19 واکسن. و از آن خواهد شد توسط اندونزی از اندونزی, اندونزی," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب