ایالات متحده در تعطیلات آخر هفته می افزاید: به Coronavirus نگرانی به عنوان مورد شمارش رشد

ST. پیت ساحل فلوریدا. — فلوریدا گزارش شده تعداد رکورد coronavirus موارد در شنبه آخرین نشانه آن است که این ویر

توسط PATRIS-FUN در 14 تیر 1399

ST. پیت ساحل فلوریدا. — فلوریدا گزارش شده تعداد رکورد coronavirus موارد در شنبه آخرین نشانه آن است که این ویروس صعودی در بسیاری از نقاط ایالات متحده ریخته گری بیزار بیش چهارم جولای جشن.

مسئولان و مقامات بهداشتی مردم هشدار داد به اقدامات احتیاطی و یا به سادگی به ماندن در خانه در روز استقلال به عنوان موارد تایید شده در حال بالا رفتن در 40 متحده است. ایالات متحده مجموعه ای دیگر رکورد روزانه جمعه با 52,300 به تازگی گزارش شده عفونت با توجه به اعداد نگهداری می شود توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده بیش از 2.8 میلیون موارد تایید شده — حدود یک چهارم از عفونت در سراسر جهان با توجه به شمارش که به طور گسترده ای فکر کردم به درک واقعی تلفات تا حدی به دلیل موارد بدون علامت و محدود تست.

فلوریدا گزارش 11,445 تایید عفونت در شنبه آوردن ایالت مجموع به بیش از 190,000.

آلاباما این هفته نیز یک رکورد برای عفونت گزارش شده در یک روز با بیش از 1700 مورد تأیید ثبت پنج شنبه و مقامات بهداشتی دولت نگران است که تعطیلات آخر هفته می تواند منجر به نوع سنبله است که به دنبال آخر هفته روز یادبود.

"من واقعا نگران چهارم جولای," دکتر گفت: همین ویلیامسون یک دولت سابق بهداشت افسر که در حال حاضر سران آلاباما انجمن بیمارستان. "من فکر می کنم که به احتمال زیاد تعیین روند آلاباما برای بقیه از تابستان است."

این عاقلانه به روز رسانی در آمد که مقامات محلی و کارشناسان بهداشت و درمان در سراسر کشور تلاش برای به حداقل رساندن فرصت ها برای این ویروس به ادامه پخش در تعطیلات آخر هفته به طور معمول صرف شنا, غذا خوردن در حیاط خلوت تجمعات و یا ازدحام آرنج به آرنج برای مشاهده رژه و آتش بازی نشان می دهد.

بسیاری از جوامع لغو آن حوادث و هشدار مردم در برابر جمع آوری خود را.

در فلوریدا میله های زندان ایالتی در حال تعطیل و برخی از جاذبه های منطقه ای مانند باغ وحش میامی و جنگل جزیره بسته اند. مقامات در جنوب فلوریدا — از جمله در شهرستان میامی-Dade و کلید های فلوریدا — بسته سواحل از طریق آخر هفته.

سواحل دیگر در دولت باز مانده است. در سنت پیت ساحل در خلیج مکزیک فضاهای پارکینگ کمیاب شد بعد از ظهر شنبه و صدها نفر از مردم خوشه در گروه زیر چتر و در cabanas بر روی شن و ماسه.

Pinellas County Sheriff نمایندگان گشت در ATVs گفتن آنها باید اقامت با خانواده خود و یا گروه و دور از دیگران است.

Keisha پریرا به ساحل آمد از Osceola County — حدود 100 مایل (160 کیلومتر) داخلی — با پدر و دو فرزند دیگر و گفت: گروه برنامه ریزی برای دور ماندن از دیگران است. او به همراه آورده ضد عفونی کننده دست و ماسک در مورد آنها به هر نقطه دیگر از ساحل.

"ما در حال رفتن به ماندن با یکدیگر," او گفت:. "من احساس بسیار امن خارج است."

در چند کالیفرنیا گردشگری متمرکز شهرستانهای اقتصادی باعث مبارزات برای متقاعد کردن ساکنان دولت به سفر در درون مرزهای آن. اما کارشناسان بهداشت عمومی و شهرداران از محبوب شهرهای ساحل سانتا کروز و Half Moon Bay باید التماس کرد با مردم به ماندن در خانه برای تعطیلات.

بکن بکن ستاره فیلم Luedtke گفت: تقاضا شده است "bonkers" پس از بازگشایی 14-اتاق مزیت هتل و آبگرم است که او صاحب در سونوما کانتی شهر Guerneville. مهمان باید حداقل دو شب و اختصاص داده درشکه در نزدیکی استخر.

"گردشگری خطرناک نیست" Luedtke گفت. "من فکر می کنم مردم با پیروی از قواعد خطرناک است."

تعطیلات آخر هفته مصادف با یک گام بزرگ به عقب این هفته به کالیفرنیا تلاش برای بازگشایی دولت در اقتصاد است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور داد سه روز بسته شدن میله و بسیاری از موسسات داخلی در استان ها که حدود سه چهارم از جمعیت این ایالت.

محلی تلاش برای تضعیف تجمعات تعطیلات در تضاد کامل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آخر هفته در دستور کار, از جمله یک صفحه نمایش آتش بازی جمعه شب در کوه راشمور در داکوتای جنوبی و شنبه را "سلام آمریکا" جشن مجموعه شامل ریاست جمهوری در یک سخنرانی در کاخ سفید در جنوب چمن و یک صفحه نمایش آتش بازی است که می تواند بسته مردم به مرکز شهر واشنگتن در شب.

در بریتانیا در شنبه برخی از نشانه هایی از حالت عادی بازگشت و با بارها و آرایشگران بازگشایی برای اولین بار در ماه.

اما کشورهای دیگر در ادامه به گزارش رکورد جدید در تایید موارد از جمله آفریقای جنوبی و هند است. در استرالیا و شمال شرقی کشور اسپانیا, مقامات دستور مستندات برای شهرستان های خاص و یا جوامع با هدف stomping از افزایش موارد است.

___

چندلر گزارش از مونتگمری آلاباما و Foody از شیکاگو است. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب