Coronavirus قرار می دهد قطب شمال تغییر آب و هوا تحقیقات بر روی یخ

Coronavirus مستندات بوده است تبلیغ در رسانه های اجتماعی به عنوان کمک به مبارزه با تغییر آب و هوا. اما در دایره

توسط PATRIS-FUN در 24 فروردین 1399

Coronavirus مستندات بوده است تبلیغ در رسانه های اجتماعی به عنوان کمک به مبارزه با تغییر آب و هوا. اما در دایره قطب شمال ویروس اخلال آب و هوا علم است. آن می تواند مهم شکاف در درک ما است.

هر سال 150 دانشمندان آب و هوا پرواز دور به بیابان و با مته سوراخ به عمق گرینلند بزرگترین یخچال های طبیعی. کار خود را پیچیده و مهم است. این EastGRIP پروژه در تلاش است به درک چگونه یخ جریان در زیر یخچال های طبیعی در حال هل دادن مقادیر زیادی از یخ را به اقیانوس و چگونه این منجر به افزایش سطح دریا. اما در این سال دریل خاموش خواهد شد. یخ جریان خواهد رفت unmeasured.

دلیل آن این است coronavirus. خرید اینترنتی از اقدامات برای جلوگیری از شیوع ساخته اند تحقیقات غیر ممکن است. گرینلند است بسته به خارجی ها. دولت نگران است هر شیوع می تواند بسیار خطرناک به خود مردم بومی و به سرعت در حال پایمال کردن آن خدمات بهداشتی و درمانی.

حتی اگر این کشور شد و باز آن را فقط عملی نیست برای آوردن یک تیم بین المللی از دانشمندان با هم 1000 مایل (1,600 کیلومتر) به دور از نزدیکترین فرودگاه در مورد یکی از آنها بیمار است. حمل و نقل هواپیما که به طور معمول پرواز در تیم های بزرگ و بر روی آنها نیز مبتنی است. هیچ کس نمی خواهد مسئول برای آوردن جدا شده جوامع در تماس با این ویروس.

بیشتر بخوانید: سریع یخ گرینلند دست به تقویت و افزایش سطح دریا

The ice drill used by the EastGRIP project to drill the glaciers in Greenland

کاهش یافته است خاموش: EastGRIP را آموزش نمی خواهد مدیریت فینال 500 متر به سنگ بستر

رفتن بدون نتیجه

دانشمندان در حال از دست رفته در بسیاری. آنها امیدوار بودند برای تکمیل 2,660 متر (8,727-فوت) سوراخ شده اند حفاری برای پنج سال گذشته و در نهایت دسترسی به یخ جریان آنها بوده است شکار برای.

"ما در واقع به امید رسیدن به سنگ بستر در این سال است که فوق العاده هیجان انگیز به عنوان ما در حال پایین که در آن یخ جریان جریان واقعا مهم است" توضیح می دهد که Dorthe دال-Jensen, استاد, از, یخ, آب و هوا و زمین در دانشگاه کپنهاگ و رئیس برای EastGRIP کمیته راهبری.

Professor Dorthe Dahl-Jensen examines a block of ice with former Danish Research Minister Tommy Ahler

استاد Dorthe دال-جنسن (r.) با سابق دانمارکی تحقیقات وزیر تامی Ahler

"چگونه این بستنی در واقع جریان ؟ که واقعا چیزی است که ما شده اند در انتظار برای پنج سال چه اتفاقی خواهد افتاد در این سال است. همه که در حال حاضر قرار داده شده است به عقب. ما باید به زندگی بدون نتیجه است."

آسیب دیده و تجهیزات

زمانی که تیم بازده در سال آینده آن را داده و درک آنها را از دست داده اند. یک سال دیگر از برف را دفن ترانشه و پوشش تجهیزات معنی آنها زمان بیشتری را صرف تعمیر و جایگزین کردن ساختمان ها و سخت افزار.

ادامه مطلب: ورق یخ گرینلند ذوب در 'استثنایی' رای

این یک مشکل مواجه شده توسط Dr کن منکاف و تیم او با این نسخهها کار در سازمان زمین شناسی دانمارک و گرینلند. آنها در حال بررسی سلامت یخ در گرینلند و نظارت بارش برف. آنها همچنین باید تجهیزات مانیتورینگ در این زمینه است که می تواند شکست اگر آنها نمی تواند رسیدن به آن را ترک شکاف در داده هایی که جمع آوری شده برای چند دهه.

Senior scientist Jan Mankoff, of the Geological Survey of Denmark and Greenland, stands on top of an ice sheet in Greenland

Jan منکاف انتظار است که باید به تعمیر تجهیزات مانیتورینگ در Greeland

"در بدترین سناریو وجود خواهد داشت 12 ماه فاصله," او می گوید. "برخی از داده ها که می تواند پر شود با ماهواره و سنجش از راه دور, دیگر قطعات منحصر به فرد هستند و از دست خواهد رفت."

تاریخ و دانشمندان مشاغل را تحت تاثیر قرار

دال-جنسن و منکاف باید صبر کنید تا زمانی که آنها می توانید به سایت های مربوطه خود را و امیدوارم که از دست دادن داده ها نمی ناراحت تحقیقات خود را بیش از حد. در حال حاضر هر دو می گویند که آنها شادتر هستند باقی مانده در خانه و نگه داشتن خود از تیم خود و هر کس دیگری که می خواهد در غیر این صورت برخورد امن است.

اما برای دانشمندان و کسانی که در کار پژوهش با کمک های مالی کوتاه مدت و کسانی که نسبت به تحصیلات دانشگاهی در یک زمانبندی عدم نتایج بسیار مشکل بزرگتر است. نسل بعدی دانشمندان آب و هوا تحت تاثیر قرار خواهد شد.

"وجود دارد junior, همکاران, و این خواهد شد که تاثیر قابل توجهی در زندگی حرفه ای خود را اگر آنها می توانید داده ها برای پروژه ای است که آنها نیاز به انجام کار خود می گوید:" منکاف. "نگرش من نمی خواهد به اشتراک گذاشته شده توسط هر کس دیگری و من شک و تردید در آن است."

سازنده ترین زمان از سال

کسی که می تواند توسط Dr Joran Moen مدیر مرکز دانشگاه در سوالبارد (UCIS) در نروژ جهان شمالی موسسه آموزش عالی. این مدرسه بود خاموش و میدانی لغو دستورات از دولت نروژ. حدود 70 نفر از دانشجويان در سوالبارد به تنهایی قادر خواهد بود برای تکمیل کار میدانی کمک به درجه کارشناسی ارشد یا دکترا.

"انتقال از ماه مارس تا ماه ژوئن یک زمان بسیار مهم برای انجام عملیات و برای نظارت بر تغییرات آب و هوایی در منطقه" او می گوید. "ما در یک بخشی از قطب شمال با یک تغییر چشمگیر با توجه به متوسط سرعت در حال تغییر است. این یک جای خوب به به ببینید که چگونه انسان می تواند بر آب و هوا و اثرات آن."

"همانطور که برای داده ها و شکاف ها و کل جامعه بین المللی در سوالبارد خواهد شد که مشکل و البته آن را نیز بر روی ما تاثیر پژوهش است. برای دانش آموزان به از دست رفته چیزی شبیه به این در تحقیقات خود یک مشکل است."

A US Airforce military transport plane refuels after resupplying the EastGRIP camp in Greenland

حمل و نقل هواپیما که به طور معمول بر روی EastGRIP اردوگاه شده اند مبتنی

انتظار بازی

Moen و UCIS ساخته شده اند مفاد آنجا که آموزش و پرورش به عنوان ممکن است برای ادامه. کلاس آنلاین نقل مکان و ریسک سفرهای تحقیقاتی هنوز در حال برنامه ریزی شده است. دال-جنسن و منکاف در حال انتظار برای دیدن زمانی که آنها می تواند رسیدن به تجهیزات خود و برنامه ریزی چقدر کار اضافی ممکن است آنها را مجبور به انجام در برف.

آب و هوا علم است و همچنین انتظار برای دیدن هنگامی که آن را ادامه خواهد داد و چقدر حیاتی از دست رفته داده خواهد شد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de