آمریکا مقامات بهداشت ترس undisciplined چهارم ژوئیه جشن می سوخت COVID-19 افزایش

ایالات متحده رهبری به چهارم جولای آخر هفته با بسیاری از رژه و نمایش آتش بازی لغو سواحل و میله بسته شده و مقاما

توسط PATRIS-FUN در 14 تیر 1399

ایالات متحده رهبری به چهارم جولای آخر هفته با بسیاری از رژه و نمایش آتش بازی لغو سواحل و میله بسته شده و مقامات بهداشتی هشدار خواهد شد که این یک آزمون بسیار مهم از خود کنترل است که می تواند تعیین مسیر صعودی شیوع کروناویروس در آمریکا است.

با تایید موارد بالا رفتن از در 40 متحده فرمانداران و مقامات محلی دستور داده اند که با پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و خانواده ها شد خواست به جشن استقلال خود را در خانه و حتی پس از آن برای نگه داشتن حیاط خلوت cookouts کوچک است.

"در این سال یک بد شانسی به حداقل می گویند, گفت:" اشلی پیترز که برای 14 سال به میزبانی 150 نفر از دوستان و بستگان خود در یک حزب استخر در خانه اش در مانتکا کالیفرنیا کامل با یک DJ, گزاف گویی خانه اسلاید آب و یخ ایستاده است. در این زمان او مهمان لیست پایین است که فقط چند نفر.

کشیدن پلاگین بر روی باش او گفته بود "هیچ ذهن و بسیار خوشحال" از آنجا که بسیاری از کسانی که او می داند که کارگران خط مقدم از جمله همسرش آتش کاپیتان.

"من بیدار شد و گفت: شوهر من آرزو می کنم آن را فقط در جولای 5," او گفت:.

کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند این خواهد بود که یک لحظه ای سرنوشت ساز در تعیین این که آیا ملت اسلاید به عمیق تر ظروف سرباز یا مسافر. ترس است که یک آخر هفته شلوغ احزاب استخر پیکنیک و رژه سوخت خواهد شد افزایش است.

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت ایستاده در بسته های ورودی به یک ساحل در ساحل میامی, فلوریدا., در روز جمعه. (Lynne Sladky/آسوشیتد پرس)

"ما در حال رفتن به دستگیری افراد برای داشتن تجمعات اما ما مطمئنا برای تضعیف آن," گفت: دکتر جف Duchin بهداشت عمومی مدیر سیاتل و پادشاه شهرستان.

کسانی که تصمیم آنها باید به جمع آوری با یک گروه کوچک از اعضای خانواده نیاز به مراقب باشید او گفت: "آیا به اشتراک گذاری ظروف به اشتراک نمی اشیاء نمی تصویب آنها را به عقب و جلو از آنجا که شما در حال عبور است که ویروس در اطراف نیز هست."

موارد پرورشی پس از روز یادبود

هشدارهای شد صدا پس از یک آخر هفته روز یادبود که دیدم بسیاری از مردم از ظهور stay-at-home سفارشات برای رفتن به ساحل و رستوران ها و جمع های خانوادگی.

پس از تایید عفونت در هر روز در ایالات متحده آمریکا به فلک کشیده به بالا بیش از دو برابر.

ایالات متحده مجموعه ای از یک رکورد دیگر در روز جمعه با 52,300 به تازگی گزارش موارد با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

سازمان دیده بان | آمریکا رکورد بزرگترین افزایش روزانه در COVID-19 موارد:

ایالات متحده ثبت کرده است بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus موارد پس از همه گیر آغاز شد و با وجود ترس ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته بدتر خواهد شد. 2:01

تصویر تلخ در اطراف خیلی از کشور است.

در آریزونا تعداد زیادی از مردم در بیمارستان با یک مشکوک یا تایید مورد COVID-19 تحت الشعاع 3,000 برای اولین بار.

آلاباما گزارش بیش از 1700 جدید مورد تأیید بالاترین واحد-تعداد روز نشده است.

ایالت نیویورک است که تا حد زیادی رام ویروس, ثبت 918 موارد جدید ترین در حداقل سه هفته.

(CBC)

آتش بازی, رویدادهای برنامه ریزی شده

با وجود آن همه, هنوز وجود داشته باشد آتش بازی و رویدادهای اجتماعی پراکنده در سراسر کشور با بسیاری از مصرف اجتماعی فاصله به حساب آورد.

در اوهایو اپر ارلینگتون جولای چهارم رژه را به یک مسیر بسیار طولانی را از طریق آن محلات بنابراین ساکنان می توانید بدون ازدحام خیابان.

"ما خواستار آن ایوان جلو رژه" سازمان گفت: سام پورتر. "ما نمی توانیم نه تنها کاری انجام دهد."

دانش آموزان با هم سوار در یک واگن کشیده شده توسط خود را به یک چهارم جولای رژه در روز جمعه (سارا A. Miller/Tyler صبح تلگراف از طریق AP)

آتش بازی راه اندازی خواهد شد از چهار نقطه در سراسر آلبوکرک N. M. بنابراین مردم می توانند آه و آه از صفحه اصلی به جای جمع آوری در یک مکان واحد.

ویلی نلسون سالانه چهارم جولای پیک نیک انجام خواهد شد و در مزرعه خود در تگزاس خارج Austin اما در این سال این کنسرت بخش خواهد بود و مجازی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای سفر به داکوتای جنوبی در روز جمعه برای یک آتش بازی نشان می دهد در کوه راشمور قبل از بازگشت به پایتخت کشور برای نظامی flyovers شنبه و یک مایل طولانی آتش بازی نشان می دهد در بازار ملی است که دولت وعده خواهد بود که بزرگترین در حافظه اخیر است. تا 300,000 ماسک صورت داده خواهد شد دور ،

گوش دادن | سیاست چشمگیر COVID-19 خروش در آمریکا:

امروز در مقابل سوز CBC خبرنگار Paul Hunter پیاده روی ما را از طریق چگونه ایالات متحده به این نکته جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن نقش دارند و چگونه حتی یک ماسک تبدیل به یک بیانیه سیاسی. 23:53

حزب را در بیش از اعتراض از واشنگتن شهردار.

"از خودتان بپرسید که آیا شما نیاز به وجود دارد ؟ از خودتان بپرسید آیا می توانید پیش بینی و یا می دانم که همه در حال رفتن به در اطراف شما ؟ اگر شما به مرکز شهر آیا می دانید که اگر شما در حال رفتن به قادر به اجتماعی فاصله؟" شهردار موریل Bowser خود گفت.

سواحل که باز شده بود به صورت سنتی شروع فصل تابستان بیش از آخر هفته روز یادبود خواهد بود محدودیت در بسیاری از مکان ها در این زمان از جمله جنوب فلوریدا در جنوب کالیفرنیا و تگزاس در ساحل خلیج فارس.

مردم با پوشیدن ماسک صورت انتظار در خط برای ورود به یک فروشگاه مواد غذایی در McCandless Pa. در روز جمعه. (Keith Srakocic/آسوشیتد پرس)

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه آمریکایی ها که به ساحل رفتن به پوشیدن پوشش صورت هر چند نه در آب.

با اتش بازی حرفه ای نمایش لغو مقامات نیروبخش برای آتش سوزی و صدمات ناشی از آمریکایی ها تیراندازی کردن آتش در خانه.

فروش آتش بازی شده اند پررونق در برخی از فروشندگان می گویند ممکن است منعکس کننده تمایل برای کمی هیجان در میان مردم cooped برای مدت طولانی.

جیمی پروت یک متخصص مغز و اعصاب کودکان در کلمبیا S. C. گفت که او در نظر دارد به ماندن در خانه با نوه خود تنظیم کردن آتش و خوردن همبرگر چرا که امن تر البته برای افراد مسن ،

"ما را درهم و برهم کردن از طریق," او گفت:.

دستور تعطیلی

دلاور فرماندار دستور داد بارها در برخی از شهرهای ساحل به گفته مردم گرفتن خود راضی در مورد ماسک و اجتماعی فاصله.

دریاچه ایری در روستای توچال از قرار دادن-در-خلیج در اوهایو لغو آن آتش بازی پس از یک تعداد کمی از coronavirus موارد در ارتباط بودند به میله های در این جزیره است. و نیوجرسی شهر رفت و آمد مکرر از تیم همین بود.

هنوز هم بسیاری از مردم در حال انتظار برای بسته بندی سواحل مرور رستوران ها و پارک های تفریحی بالا و پایین ساحل نیوجرسی.

مردم جمع آوری در یک ساحل در Ocean City, Md., در روز جمعه. (دانیل باریک/خبرگزاری گتی ایماژ)

گل تلفونی ساحل کارولینای جنوبی یکی از این کشور را بدترین نقاط داغ برای COVID-19 و مقامات مختلف کشورهای دیگر خود را سرزنش شیوع بیماری در تعطیلات بازگشت از شهرستان رفت و آمد مکرر.

روز پنج شنبه در شهر گذشت یک ماسک مورد نیاز است.

"من نفرت درک است که مردم در حال حاضر به عنوان هر شهرستان خواهد گفت:" شهردار برندا Bethune.

پس از شنیدن میشیگان فرماندار هشدار در مورد نیاز به صورت هوشمند در میان یک چشم انداز مثبت از موارد مریم هالی از Jonesville گفت: خانواده اش لغو برنامه ای برای آخر هفته تفرج در دریاچه میشیگان.

علائم ارسال شده در مقابل یک بسته بابا در ساحل سانتا مونیکا کالیفرنیا روز جمعه. (ماریو تاما/گتی ایماژ)

"ما تا به حال برخی از بچه ها نا امید, اما ما می دانستیم که در خانواده ما نمی تواند انجام دهد که" او اضافه کرد: مشکل این است که بیش از حد بسیاری از مردم نمی گوش دادن به کارشناسان.

"حتی در کوچک شهر کوچک وجود دارد بسیاری از مردم که نمی, با رعایت این دستورات است."

دکتر دان Williamson, رئیس, آلاباما, انجمن بيمارستان گفت: "واقعا نگران چهارم جولای."

"من فکر می کنم که به احتمال زیاد تعیین روند, آلاباما, برای, بقیه, تابستان," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب