ایالات متحده بسته کنسولگری در چنگدو در میان افزایش تنش ها با چین

ایالات متحده می گوید به آن بسته کنسولگری خود را در چنگدو ، چین دستور داد که کنسولگری بسته در اقدامی تلافی جویا

توسط PATRIS-FUN در 6 مرداد 1399

ایالات متحده می گوید به آن بسته کنسولگری خود را در چنگدو ،

چین دستور داد که کنسولگری بسته در اقدامی تلافی جویانه برای ایالات متحده به منظور تعطیل چینی کنسولگری در هوستون هفته گذشته است.

این tit-for-tat بسته شدن مشخص قابل توجهی تشدید تنش بین دو کشور بیش از یک طیف وسیعی از مسائل از جمله تجارت و تکنولوژی و امنیت و حقوق بشر است.

بیانیه ای از وزارت امور خارجه گفت که کنسولگری به حالت تعلیق عملیات در ساعت 10 صبح روز دوشنبه. آن را ابراز ناامیدی در چین تصمیم و گفت ایالات متحده سعی خواهد کرد برای ادامه کمک رسانی به این منطقه از طریق آن ماموریت های دیگر در چین است.

کنسولگری در جنوب غربی چین "شده بود در مرکز روابط ما با مردم در غرب چین از جمله تبت برای 35 سال" در بیانیه ای گفت:.

یک کارگر تلاش برای حذف U. s. Consulate پلاک در کنسولگری ایالات متحده به طور کلی در چنگدو چین در روز یکشنبه. (توماس پیتر/فردا نیوز)

حرکت کامیون وارد کنسولگری ایالات متحده بعد از ظهر یکشنبه در سمت چپ و چند ساعت بعد. در اواخر شب مسطح تریلر وارد پیچیده است. یکی بعد از ظهور حمل زیادی ظرف حمل و نقل و جرثقیل.

قبل از این منطقه بسته شد قریب الوقوع بسته شدن کنسولگری خود جلب کرد یک جریان ثابت از تماشاچیان بیش از آخر هفته به عنوان چنگدو مانند هوستون در بر داشت خود را در محل موردتوجه وتماشای عموم از سیاست های بین المللی.

مردم را به گرفتن عکس های سلفی و عکس های متراکم در یک پیاده رو شلوغ با خریداران و خانواده ها با کالسکه در یک روز آفتابی در شهر چنگدو. یک پسر کوچک مطرح شده با کوچک چینی پرچم قبل از پلیس لباس شخصی shooed او را به عنوان رسانه های خارجی دوربین های زوم در.

پلیس به حال تعطیل در خیابان و پیاده رو در مقابل کنسولگری و راه اندازی موانع فلزی در امتداد پیاده رو در طرف دیگر از درخت پوشیده جاده ها است.

لباس شخصی و ماموران لباس شخصی نگهداری می شود سازمان دیده بان در هر دو طرف از موانع پس از پراکنده حوادث پس از چنگدو اعلام روز جمعه از جمله یک مرد که تنظیم کردن ترقه و hecklers که نفرین در رسانه های خارجی ویدیو و عکس از صحنه است.

امنیت پرسنل نگهبانی در خارج از کنسولگری در روز یکشنبه. (Ng هان Guan/آسوشیتد پرس)

مردی که خسته به گشودن زیادی پلاکارد اواخر روز شنبه که به نام او نامه ای سرگشاده به دولت چین به سرعت دور گرفته شده است.

قبلا یک اتوبوس چپ کنسولگری زمینه و آنچه به نظر می رسد کارکنان سفارت صحبت کرد و با لباس شخصی پلیس قبل از عقب نشینی به پشت اموال جامد سیاه و سفید گیتس. آن روشن نیست چه کسی یا چه چیزی بود در اتوبوس.

سه متوسط-حجم کامیون وارد در سمت چپ و چند ساعت بعد و ماشین دیپلماتیک با صفحات رفتگان در میان است.

ایالات متحده ادعا کرد که هوستون کنسولگری بود, لانه, چینی, جاسوس که سعی در سرقت اطلاعات از امکانات در تگزاس از جمله تگزاس A&M سیستم پزشکی و دانشگاه تگزاس مرکز سرطان دکتر اندرسون در هوستون. چین گفت که این اتهامات "مخرب تهمت."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن