کارولینای شمالی معترض پایین کشیدن قطعات از Confederate Monument در Juneteenth

(رالی, N. C.) — معترضان در کارولینای شمالی پایتخت کشیده پایین قطعات Confederate monument جمعه شب و به دار آوی

توسط PATRIS-FUN در 1 تیر 1399

(رالی, N. C.) — معترضان در کارولینای شمالی پایتخت کشیده پایین قطعات Confederate monument جمعه شب و به دار آویخته یکی از سرنگون مجسمه از یک نور پست.

تظاهر کنندگان با استفاده از یک بند به جلو و پایین دو مجسمه از مؤتلفه سربازان بودند که بخشی از یک ستون هرمی شکل سنگی در نزدیکی وزارت امور خارجه کنگره آمریکا در مرکز شهر رالی, اخبار رسانه ها گزارش شده است.

افسران پلیس پیش از آن در شب کشف و خنثی بود که معترضان تلاش های قبلی برای استفاده از طناب برای سرنگونی مجسمه. اما پس از این ماموران در پاکسازی منطقه معترضین ستون هرمی شکل سنگی و قادر به خراب کردن مجسمه.

سپس آنها کشیده مجسمه ها در خیابان و با استفاده از یک طناب آویزان یکی از چهره های خود را گردن از نور پست. دیگر مجسمه کشیده شد به Wake County courthouse, با توجه به اخبار و ناظر.

قبلا در این روز صدها نفر از تظاهرکنندگان به حال راهپیمایی از طریق مرکز شهر رالی و دورهام در اعتراض به خشونت پلیس و به جشن Juneteenth که یادآور رهایی از بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار.

متعدد مؤتلفه مجسمه تخریب شده است و یا پاره سراسر جنوب در هفته های اخیر پس از مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای چند دقیقه.

مؤتلفه آثار بودند سرنگون در نزدیکی دورهام و چپل هیل در سال 2017 و 2018 شد.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن