انگلستان پارک دارویی و نقدی که به کشته شدن 3 شد, حمله تروریستی, پلیس می گویند

پلیس بریتانیا روز یکشنبه گفت که آنها در حال درمان سلاح سرد و داد و بیداد در یک پارک که به کشته شدن سه نفر به ع

توسط PATRIS-FUN در 1 تیر 1399

پلیس بریتانیا روز یکشنبه گفت که آنها در حال درمان سلاح سرد و داد و بیداد در یک پارک که به کشته شدن سه نفر به عنوان یک حمله تروریستی است.

دین Haydon انگلستان هماهنگ ضد تروریسم پلیس گفت: counter-terror کارآگاهان مصرف بیش از تحقیقات مربوط به حمله در شهر مطالعه در غرب لندن است. پلیس پیشتر گفته بودند نگه داشتن ذهن باز درباره انگیزه.

سه نفر کشته و سه نفر دیگر به طور جدی زخمی در حمله با چاقو در خواندن را Forbury باغ پارک در شب شنبه. این دره رودخانه تیمز نیروی انتظامی گفت: ماموران بازداشت 25 ساله و مرد محلی در صحنه و آنها به دنبال نه برای هر کس دیگری.

"وجود دارد هیچ اطلاعاتی نشان می دهد که وجود دارد بیشتر در معرض خطر به مردم گفت:" کارآگاه رئیس سرپرست Ian Hunter.

حمله آمد از آبی در تابستان آفتابی شب در Forbury باغ پارک در خواندن یک شهر از 200 ، 000 ساکنان 64 کیلومتری غرب لندن است.

نخست وزیر بوریس جانسون بود که در جریان تحولات است. دفتر خود گفت: جانسون ملاقات کرده بود مقامات امنیتی و پلیس و وزیر امور خارجه صبح یکشنبه یک به روز رسانی بررسی است.

یک مرد مکان های گل در کنار حصار در صحنه های متعدد دارویی و نقدی در خواندن فقط در غرب لندن است. (پیتر Nicholls/فردا نیوز)

وزیر بهداشت مت Hancock شد و از نزدیک وضعیت را."

افسران پلیس گشت cordons در جاده های منتهی به پارک در روز یکشنبه و آبی و سفید و چادر بنا در نزدیکی محل حمله. یک شبه به شدت افسران مسلح وارد یک آپارتمان در حدود یک کیلومتر دور و با صدای بلند انفجار شنیده شد.

مربی شخصی لارنس مخمر گفت: این پارک در خواندن پر بود از گروه های اجتماعی در چمن شنبه هنگامی که "یکی تنها فرد راه می رفت از طریق ناگهان فریاد زد: برخی از کلمات نامفهوم و رفت و در اطراف یک گروه بزرگ از حدود 10 تلاش برای چاقو زدن به آنها را."

یک افسر پلیس می ایستد پشت یک سد در روز یکشنبه در نزدیکی صحنه دارویی و نقدی. (پیتر Nicholls/فردا نیوز)

"او با چاقو به سه نفر از آنها به شدت در گردن و زیر بازوها و سپس برگشتند و شروع به در حال اجرا به سمت من و ما تبدیل شده و شروع به در حال اجرا" مخمر گفت.

این حادثه ساعت پس از یک زندگی ماده تظاهرات در Forbury باغ اما پلیس گفت: هیچ ارتباط بین این حمله و اعتراض.

بریتانیا اعلام کرد چندین حملات تروریستی در سال های اخیر از جمله یک بمب گذاری انتحاری در یک کنسرت آریانا گراند در منچستر در سال 2017 که به کشته شدن 22 نفر و دو مرگبار خودرو و حملات چاقو در لندن در همان سال است.

بریتانیا رسمی تهدید تروریسم سطح می ایستد در "قابل توجهی" سطح متوسط پنج پله مقیاس معنای حمله به احتمال زیاد است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب