توییتر به برچسب COVID-19 توییتهایی را که مورد مناقشه و یا گمراه کننده ادعا می کند

شیکاگو — توییتر روز دوشنبه اعلام کرد آن شروع خواهد شد هشدار به کاربران زمانی که یک صدای جیر جیر باعث اختلاف و

توسط PATRIS-FUN در 23 اردیبهشت 1399

شیکاگو — توییتر روز دوشنبه اعلام کرد آن شروع خواهد شد هشدار به کاربران زمانی که یک صدای جیر جیر باعث اختلاف و یا گمراه کننده ادعا می کند در مورد کوروناویروس.

قانون جدید آخرین موج از سیاست های سختگیرانه تر است که شرکت های فن آوری در حال نورد از برای مقابله با شیوع ویروس مربوط به اطلاعات غلط در سایت های خود را. Facebook و گوگل که صاحب یوتیوب در حال حاضر قرار داده و مشابه سیستم در محل.

اعلام سیگنال های که توییتر در نظر گرفتن نقش آن در تقویت اطلاعات غلط به طور جدی تر. اما چگونه این پلت فرم اجرای آن سیاست جدید خواهد بود که با شرکت رهبران در حال حاضر چرخی کردن انتظارات است.

یوئل راث توییتر سر از سایت صداقت اذعان کرد آنجا: "ما نمی خواهد بود قادر به اجرای عمل در هر صدای جیر جیر با ناقص و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد COVID-19."

راث گفت: این پلت فرم در طول تاریخ اعمال "فندک لمسی" در هنگام اجرای سیاست های مشابه در گمراه کننده توییتهایی اما گفت که این شرکت در حال کار برای بهبود فن آوری در اطراف برچسب.

در ماه فوریه توییتر گفت: این امر اضافه کردن برچسب های هشدار دهنده به doctored یا دستکاری عکس ها و فیلم پس از ضبط دموکرات مجلس نانسی پلوسی بود آهسته به نظر می رسد به عنوان اینکه او نامفهوم کلمات او. اما حتی با وضوح جعلی از جمله یکی از نشان دادن جو بایدن لولینگ بوده زبان خود و grinning که به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن این شرکت پس از استفاده از این برچسب تنها دو بار در بخشی به دلیل مشکلات فنی.

و توییتر است افزود: هر برچسب هشدار به سیاستمداران' توییتهایی که نقض سیاست های خود هستند اما تلقی در "منافع عمومی" تحت یک سیاست این شرکت اعلام کرد در ماه ژوئن 2019.

در زیر جدیدترین COVID-19 قوانین توییتر تصمیم خواهد گرفت که توییت های برچسب شده — فقط مصرف پایین پست اگر آنها مضر است.

سیاستمداران' توییتهایی خواهد بود موضوع را به اعلامیه های که در دسترس خواهد بود در حدود 40 زبان.

برخی از سوال توییتهایی اجرا خواهد شد با یک برچسب زیر که هدایت کاربران به یک لینک با اطلاعات اضافی در مورد COVID-19. دیگر توییتهایی ممکن است تحت پوشش به طور کامل توسط یک برچسب هشدار دهنده هشدار به کاربران است که "برخی یا همه محتوای به اشتراک گذاشته شده در این توییت درگیری با راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی در مورد COVID-19."

توییتر نمی خواهد به طور مستقیم واقعیت را بررسی کنید و یا تماس توییتهایی نادرست در سایت گفت: نیک ترشی جهانی این شرکت استراتژیست ارشد سیاست عمومی. برچسب های هشدار دهنده ممکن است ارسال کاربران به سرپرستی توییتهایی بهداشت عمومی وب سایت ها و یا اخبار.

"مردم نمی خواهند ما به نقش تصمیم گیری برای آنها چه چیزی درست است و چه چیزی درست نیست اما آنها می خواهند مردم را به بازی یک بازی بسیار قوی تر نقش فراهم کردن زمینه" ترشی گفت.

این اعلامیه که می تواند شروع به ظاهر شدن به عنوان به زودی به عنوان امروز نیز می تواند اعمال می شود عطف به ماسبق به گذشته توییتهایی.

خط خوب است و شبیه به یکی گرفته شده توسط فن آوری های رقیب Facebook کرده است که گفت: آن را نمی خواهید به یک "داور از حقیقت" است اما مرتب برای شخص ثالث واقعیت چکرز به بررسی دروغ در سایت خود. آسوشیتد پرس بخشی از Facebook حقیقت-چک کردن برنامه.

یک مثال از یک مناقشه جیر که ممکن است برچسب را در سایت خود شامل ادعاها در مورد منشاء COVID-19 که ناشناخته باقی می ماند. تئوری های توطئه در مورد چگونه این ویروس آغاز شده و اگر آن را انسان ساخته شده اند در رسانه های اجتماعی برای ماه می باشد.

توییتر خود ادامه خواهد داد به خراب کردن COVID-19 توییتهایی است که یک تهدید برای ایمنی یک فرد یا گروه همراه با تلاش برای برانگیختن توده خشونت و یا گسترده ناآرامی های مدنی. این شرکت شده است از بین بردن ساختگی coronavirus درمان و ادعا می کند که اجتماعی فاصله و یا ماسک های صورت نمی مهار این ویروس گسترش برای چند هفته.

__

AP تکنولوژی نویسنده باربارا Ortutay کمک به این داستان از اوکلند, کالیفرنیا.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن