توییتر می گوید حدود 130 حساب بودند هدف قرار دادند در این حمله سایبری هفته

Twitter, Inc. فاش اواخر روز پنج شنبه که هکرها هدفمند حدود 130 حساب در طول حمله سایبری این هفته یک حادثه که در

توسط PATRIS-FUN در 27 تیر 1399

Twitter, Inc. فاش اواخر روز پنج شنبه که هکرها هدفمند حدود 130 حساب در طول حمله سایبری این هفته یک حادثه که در آن پروفایل های از بسیاری از شخصیت های برجسته و سازمان ها در معرض خطر قرار گرفت.

هکرها تا به حال دیده توییتر سیستم های داخلی به ربودن برخی از پلت فرم بالا از جمله صدای آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن واقعیت تلویزیون ستاره کیم کارداشیان سابق رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما و میلیاردر Elon Musk و استفاده از آنها را به درخواست پول دیجیتال.

در تازه ترین بیانیه خود در توییتر گفت که هکرها قادر به دست آوردن کنترل به یک "زیر مجموعه کوچک" از هدفمند حساب و ارسال توییت از آنها.

این شرکت اضافه شده است که آن را در ادامه به ارزیابی این که آیا مهاجمان قادر به دسترسی به داده های خصوصی از هدفمند حساب.

بالا مشخصات حساب های که هک شد همچنین شامل رپر Kanye West Amazon.com Inc بنیانگذار جف بزوس سرمایه گذار وارن بافت, مایکروسافت, شرکت پارسیان-بیل گیتس بنیانگذار شرکت و حساب های شرکت برای بارگذاری Technologies Inc و Apple Inc.

توییتر تصریح کرد که در آن مشغول به کار بود با نهفته صاحبان حساب.

اف بی آی سان فرانسیسکو بخش است که منجر به یک پرس و جو به این هک با بسیاری از واشنگتن قانونگذاران همچنین خواستار حسابداری چگونه از آن اتفاق افتاد.

آژانس های اجرای قانون گفت که cyberattackers متعهد cryptocurrency تقلب در انتخابات ، در دسترس عموم blockchain سوابق نشان می دهد آشکار scammers دریافت بیش از 100.000 دلار آمریکا ارزش cryptocurrency.

"ما هنوز در روند ارزیابی دراز مدت مراحل است که ممکن است ما را و به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم" توییتر اضافه شده در آن بیانیه است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن