مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها خود را نشان می دهد چشمگیر 9-شیفت روز نسبت به واقع coronavirus به طور جدی

نگران coronavirus و احساس مردم به اندازه کافی مصرف میکردند به طور جدی به آن, Fox News میزبان Tucker Carlson ر

توسط PATRIS-FUN در 28 اسفند 1398

نگران coronavirus و احساس مردم به اندازه کافی مصرف میکردند به طور جدی به آن, Fox News میزبان Tucker Carlson راه اندازی یک جلسه با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این ماه در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در سفارش به او بگویید به چهره اش که وضعیت وخیم بود.

کارلسون در مورد tête-à-tête با غرور نمایشگاه's جو Hagan. او با مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت دو ساعت و در حالی که او نمی خواهد نشت در چه تهمت به او گفت: کارلسون را بگویید Hagan او در سراسر این واقعیت است که COVID-19 coronavirus است یک تهدید وجودی برای هر دو ایالات متحده و تهمت انتخابات.

اولین COVID-19 مورد در ایالات متحده گزارش شد در ماه ژانویه است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که "کاملا تحت کنترل" و "رفتن به فقط خوب" اما کارلسون گفت: او را دیدم که چگونه spooked دولت چین بود با شیوع این بیماری در آن کشور و او نمیفهمد "ما باید با توجه به آن پرداخت." پس از تحقیق و گزارش در مورد ویروس کارلسون احساس او تا به حال "یک تعهد اخلاقی به تواند مفید باشد در هر چه کوچک راه من می توانم" و مشخص است که به معنای راه اندازی یک جلسه به استرس به ناروا که قریب الوقوع coronavirus همه گیر می تواند فاجعه آمیز.

کارلسون و تهمت صحبت در مارس 7, با کارلسون گفتن Hagan گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "دقیقا آنچه که من گفته ام در تلویزیون آن است که این می تواند واقعا بد است. نظر من این است که ما ممکن است از دست رفته نقطه که در آن ما می توانیم آن را کنترل کنید." کارلسون معتقد است وجود دارد "بسیاری از مردم در اطراف" مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص "دموکرات در کاپیتول هیل" که "مصمم به تظاهر این اتفاق نمی افتد." در حال حاضر او فکر می کند که کاخ سفید در نظر گرفتن این موضوع "به طور جدی" و "می داند که ما در حال آماده نیست."

Coronavirus همه گیر شده است "ترس جهنم از همه چپ و راست" کارلسون گفت و او ندارد "faintest ایده" اگر مغلوب ساختن پیشی جستن آن را برای خروج از بحران صدمه ندیده است. "من ماه را صرف گفتن بینندگان ما که جو بایدن هرگز یک نامزدی" کارلسون گفت. "پس من باید به معنای واقعی کلمه هیچ نظری ندارم." ادامه مطلب در Vanity Fair. کاترین گارسیاtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب