'تهمت انتخابات شانس در حال پایین رفتن در شعله های آتش.' چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه لفاظی می تواند صدمه دیده است جمهوری خواهان در ماه نوامبر

On صبح روز دوشنبه و چند ساعت قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد جو بایدن را به عنوان حامیان

توسط PATRIS-FUN در 13 خرداد 1399

On صبح روز دوشنبه و چند ساعت قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد جو بایدن را به عنوان حامیان این "چپ رادیکال به آنارشیست ها از زندان" و گفت: فرمانداران آنها "ضعیف" برای عدم سرکوب معترضان دستیاران او بودند ایمیل حامیان با یک یادداشت که به دنبال بازیگران جمهور به عنوان یک وحدت شکل است.

"پیام روز" خواندن خط موضوع از روز دوشنبه صحبت کردن امتیاز از کاخ سفید که در حال گردش به هواداران به عنوان راهنمایی به صحبت با مطبوعات و شد به دست آمده ، "رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن: ما در حال کار به سمت یک جامعه عادلانه تر اما این بدان معناست که ساختمان تا نه تخریب."

ممکن است این پیام برخی از جمهوری خواهان می خواهند تهمت به تلگراف در این لحظه از بحران, اما این خرس شباهت کمی به آنچه که تهمت واقع شده است گفت:. به عنوان اعتراض به جورج فلوید قتل توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس به خشونت تبدیل شد در سراسر کشور در آخر هفته گذشته – از جمله در مغلوب ساختن پیشی جستن حیاط خلوت – تنها زمان عمومی شنیده می شود از رئیس جمهور که در رسانه های اجتماعی در یک سری از تفرقه پست. او به معترضان در مینیاپولیس "اراذل و اوباش" خروشان در برابر رسانه ها برای "انجام همه چیز را در قدرت خود را به دامن زدن به نفرت و هرج و مرج" و به طور مستمر ناودان دموکراتیک مقامات که او گفت اجازه تظاهرات چرخش خارج از کنترل.

اختلاف بین رئیس جمهور را آتش زا و بلاغت و خط ایران انتظار می رود که اعضای دو بار دیگر در معرض خط خوب جمهوری خواهان مجبور به راه رفتن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیش از این حزب است. برای سال آنها خونتان شانه ای بالا انداخت. اما با تهمت مجدد انتخابات در جریان است و حتی برخی از جمهوریخواهان مدافعان باید اذعان کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن در آخرین واکنش به یک فاجعه ملی می تواند فاجعه آمیز انتخابات مفاهیم در ماه نوامبر.

حتی قبل از فلوید مرگ انداخته این موج ناآرامی های نژادی رئیس جمهور مواجه شد دوئل اقتصادی و بهداشت عمومی بحران رسوب coronavirus بیماری همه گیر. برخی از جمهوری خواهان در حال حاضر فکر ترکیب خطرناک بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز. در حال حاضر آنها فکر می کنم علاوه بر این از تنش های نژادی می تواند کشنده — و صدمه زدن به توافق قانونگذاران به دنبال انتخاب مجدد در دولت خود مسابقه. یک ABC News/واشنگتن پست نظرسنجی انجام شده در هفته گذشته متوجه شد که بایدن دارای 5 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن حتی زمانی که مقاطعه در مشارکت کم و مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفت امتیاز افزایش یافته بود با 7 امتیاز از اواخر ماه مارس است. نظر سنجی ها در ایالت های مهم که در آن دموکرات ها در حال تلاش برای تلنگر سنا صندلی مانند مونتانا مین و آریزونا نشان داد جمهوری خواه امتیازهای انتهایی قبل از تظاهرات آغاز شده است.

در حالی که برخی از جمهوری خواهان احتیاط آن است که هنوز خیلی زود است که پیش بینی این حزب را در مرگ دیگران می گویند نوشتن بر روی دیوار. "مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات شانس در حال پایین رفتن در شعله های آتش که با Autozone ساختمان پلیس در حوزه ساختمان و سوختن ماشین پلیس می گوید:" دن Eberhart یک جمهوریخواه دهنده و تهمت حامی. "این سخت است برای دیدن چگونه این شورش نمی افزایش جو بایدن ادعا می شود Alka-Seltzer امریکا نیاز به راستگو معده خود در حال حاضر."

چند جمهوری خواهان در حال حاضر به فاصله خود از رئیس جمهور به طور فزاینده ای به تفرقه دعوت کند ، "من فکر می کنم برخی از توییت خود نشده اند مفید و آن را مفید خواهد بود اگر او را تغییر لحن خود پیام" پنسیلوانیا سناتور پت Toomey به خبرنگاران گفت: روز شنبه در فیلادلفیا یکی از شهرهای ویران شده توسط غارت و شورش.

"من فکر می کنم آن را فقط در مقابل این پیام است که باید از بیرون آمدن از کاخ سفید" فرماندار مریلند لری هوگان که نه تردید به انتقاد از تهمت خود را برای دست زدن به coronavirus روز یکشنبه اعلام کردند.

و Sen تیم اسکات تنها آفریقایی-آمریکایی جمهوری خواه در سنای آمریکا روز یکشنبه گفت در فاکس نیوز که به او گفته بود با تهمت و پس از بحث برانگیز توییتهایی دربارهی معترضان و خواست او برای تاکید بر بی عدالتی فلوید قتل و اهمیت غیر خشونت آمیز تظاهرات. "کسانی که نه سازنده توییتهایی بدون هر گونه سوال" اسکات گفت و اشاره کرد که رئیس جمهور بعدی توییتهایی پس از گفتگو بودند "به مراتب بیشتر پاسخگو."

حتی برخی از جمهوری خواهان که صحبت کردن به طور مستقیم در چند روز اخیر فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن است هدر دادن سیاسی فرصت برای رسیدن به این مهم رای گیری بلوک زن سفید حومه رای دهندگان که در دست دموکرات ها یک پیروزی قاطع در سال 2018 انتخابات میان دوره ای. استراتژیست در نظر گرفتن این رای دهندگان به بحرانی برای جمهوری خواهان برای حفظ کاخ سفید و سنا اما ABC News/واشنگتن پست نظرسنجی در بر داشت بایدن پیش با زنان با 28 امتیاز.

برخی در درون حزب نمی خواهید برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست ندهید یک فرصت برای به نظر می رسد در مجموع کنترل بحران است. یکی سابق جمهوری خواه مجلس سنا ارتباطات دستیار پیشنهاد کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می تواند رسیدن به سفید حومه زنان با برجسته نژادی و بی عدالتی در معرض توسط Floyd مرگ و مزایای تظاهرات مسالمت آمیز — هر دو مسائل که با آن که جمعیتی دلسوز و استقرار تمام ابزارهای در اختیار خود برای حفظ نظم از جمله نظامی به عنوان ایالت آرکانزاس تام پنبه پیشنهاد کرد در روز دوشنبه. "اگر او نمی تواند در مقابل با دموکراتیک [شهر و دولت] و می گویند:" من شما را محافظت خواهد کرد "این یک دست دادن" می گوید: سابق سنا aide. "این است که به معنای واقعی کلمه خود را تنها فرصت برای ایجاد بحران یک پیروزی برای او."

توسط دوشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به وضوح گرفته شده است که خط مشاوره در هیئت مدیره. به عنوان فعالان در نزدیکی کاخ سفید برای نشان دادن در برابر خشونت های پلیس و نژادی و نابرابری در اجرای قانون استفاده از گاز اشک آور به زور خود را به خروج. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس سخنرانی از باغ گل رز, که در آن او اعلام کرد که او با اصرار تمام فرمانداران برای اعزام گارد ملی برای بازگرداندن نظم است که اگر مقامات محلی منطبق نیست او را به اقدامات اجرایی و انجام آن برای آنها. سپس او رفت و به سنت جان کلیسا — ردیابی همان مسیر که در آن معترضان شده بود که شده بود آسیب دیده در یکشنبه شب تظاهرات برای گرفتن یک عکس با یک کتاب مقدس.

صفحه نمایش بلافاصله تحت سلطه گفتمان ملی و برای بسیاری از جمهوری خواهان بیشتر تشدید مملو پرسش که چگونه به پاسخ به این تهمت را به طور فزاینده ای شدید پیام. در صبح روز سه شنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل معمولا آوازی حامی رئیس جمهور کاهش یافته است به نظر مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی. به طوری که ایالت یوتا میت رامنی که اغلب با انتقاد از رئیس جمهور. "این بار که قلب من می رود به مردم" رامنی روز سه شنبه گفت. "این یک چالش برای کشور ما و من واقعا نمی خواهم به اظهار نظر در روزانه تحولات که در حال آمدن از خانه و یا در جای دیگر."

نوشتن به Alana آبرامسون در Alana.Abramson@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب