مغلوب ساختن پیشی جستن است 'اعتماد به نفس' وجود خواهد داشت coronavirus واکسن 'تا پایان سال'

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه شرکت در یک شهر مجازی سالن با فاکس نیوز در یادبود لینکلن گفتن م

توسط PATRIS-FUN در 15 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه شرکت در یک شهر مجازی سالن با فاکس نیوز در یادبود لینکلن گفتن مدیران Bret Baier و Martha MacCallum که او "اعتماد به نفس" است که "ما باید یک واکسن تا پایان سال است. ما باید یک واکسن بسیار زودتر و نه بعد."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نگران است چگونه سریع آزمایشات انسانی را به حرکت برای این اتفاق می افتد چرا که "آنها داوطلبان. آنها می دانند که آنچه آنها در حال گرفتن به. ... آنها می خواهند برای کمک به این روند است." هفته گذشته دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: coronavirus واکسن در ماه ژانویه است که "اگر همه چیز شدنی سقوط در جای مناسب است." کارشناسان بهداشت و درمان باید گفت که آن می تواند 18 ماه در اولین به یک واکسن آماده برای رفتن.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام کروناویروس "طاعون" است که "رفتن به پاس" و گفت: پس از ظهور در آن "باید متوقف شده است. آن را می تواند متوقف شده است در نقطه ای." او همچنین در مورد خواسته تظاهرات برگزار شد به بازگشایی اقتصاد با وجود coronavirus در ادامه به گسترش است. او به نام این تظاهرات که شامل حامیان خود با تکان دادن تهمت پرچم ها و آگهی ها "معنی دار است."

معاون رئیس جمهور مایک پنس و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن برای بخشی از شهر سالن و آنها تاکید کرد اگر وجود دارد یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی وجود دارد به یک مالیات بر حقوق و دستمزد را کاهش دهد. Mnuchin همچنین گفت که کاخ سفید می خواهد به "کمک به کشورهای" اما نمی ارائه یک "قید وثیقه آزاد است." کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن