قانونگذاران ایالات متحده بحث گسترده COVID-19 بسته کمک به کشورهای دست به گریبان با تست کمبود

مجلس نانسی پلوسی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امیدوار به اعلام توافق جمعه در یک coronavirus بسته کمک به اطمینا

توسط PATRIS-FUN در 23 اسفند 1398

مجلس نانسی پلوسی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امیدوار به اعلام توافق جمعه در یک coronavirus بسته کمک به اطمینان اضطراب آمریکایی ارائه شده توسط بیمار پرداخت رایگان تست ها و منابع دیگر در تلاش برای آدرس نصب بحران و آرام teetering بازارهای مالی است.

جزئیات نهایی می شد کار می کرد اما بالا خانه دموکرات برگزار شد که daylong مذاکرات با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin انتظار اعلام جمعه. خانه می تواند پس از آن به سرعت رای دادن.

Mnuchin گفت: صبح روز جمعه که مذاکرات شد رفتن خیلی خوب است.

"من فکر می کنم ما بسیار نزدیک به این انجام می شود" Mnuchin گفت: ظاهر شدن در CNBC.

در COVID-19 بیماری Mnuchin هشدار داد که "مردم باید درک کنند که این تعداد تا به حال قبل از آنها به پایین" انعکاس اخیر تغییر لحن از دولت در ابتدا پس از کم اهمیت جلوه دادن جدیت ویروس مفاهیم در ایالات متحده در نظام سلامت و اقتصاد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس نیز برنامه ریزی شده برای دیدار با رهبران صنعت بعد, روز جمعه, با توجه به کاخ سفید. آن را به هیچ جزئیات دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین انتظار می رود برای رسیدگی به بحران جاری در 3 p. m. ET.

دولت 'پرواز کور': خانه دموکرات

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش کرده است تا نشان دهد او در بالا از بحران پس از ارائه متناقض توصیف از آنچه که ایالات متحده در حال انجام است به مبارزه با ویروس.

تهمت دروغ ادعا کرد پنج شنبه که ایالات متحده در حال حاضر غربالگری همه آمریکایی ها و خارجی ها که در حال ورود به این کشور گفت: "مردم در آینده باید به آزمایش می شود." و او ادعا کرد که کسانی که بازگشت بودن مجبور به منزوی کردن خود اضافه کرد: "این رفتن به یک بسیار قوی اجرای قرنطینه."

هیچ گسترده قرنطینه سفارشات اعلام شده است.

قانونگذاران از هر دو طرف به خصوص دموکرات ها بیان شده زنگ در ایالات متحده در پاسخ و به خصوص در طول چند واقعیت بیماران آزمایش شده اند.

"ما اساسا به نظر من پرواز کور گفت:" نوادا خانه دموکرات سوزی لی.

دیده بان: کارشناس می گوید سفر حامل تعدادی از خطرات در میان COVID-19 همه گیر

مسافران در معرض خطر نه تنها بیمار بلکه قادر به بازگشت به خانه اگر آنها را ترک کشور فردریک Dimanche می گوید. 11:34

خانه بسته کمک های ایجاد شده در اورژانس $8.3 میلیارد دلار اندازه گیری مورد تایید هفته گذشته و با هدف ارائه اضافی و سلامت منابع مالی به دستگیری ناگهانی گسترش این بیماری همه گیر و نوع اقتصادی خرید اینترنتی نهان در یک نسل. Pelosi وعده داده شده در نامه ای به همکاران که یک سوم بسته شد و در عین حال آمده است.

جدید مرخصی بهره مند خواهد نیاز به کسب و کار برای ارائه تا 14 روز از مرخصی با حقوق به کارگران که خانه قرنطینه با این ویروس با دولت فدرال reimbursing آنها را از طریق اعتبار مالیاتی. این لایحه تسهیل مزایای بیکاری برای کسانی گذاشته در طول بحران و افزایش مواد غذایی و تغذیه برنامه برای کار خانواده و دانش آموزان و سالمندان است. کار مورد نیاز برای مواد غذایی تمبر خواهد بود به حالت تعلیق متحده خواهد بود که داده های اضافی مدیکید بودجه برای مقابله با بحران.

"ما احساس کردیم که کنار هم قرار دادن چیزی است که مردم آمریکا می توانید ببینید همکاری بین دو طرف در این لحظه دشوار خواهد بود یک سازنده اعتماد به نفس گفت:" ریچارد نیل دموکراتیک صندلی از خانه راه و روش کمیته.

Pelosi وعده داده است که یک سوم coronavirus بسته دنبال خواهد شد به زودی هر چند خانه adjourning جمعه که قبلا برنامه ریزی شده زنگ تفریح. که اندازه گیری شامل خواهد شد تهاجمی تر مراحل را برای تقویت اقتصاد ایالات متحده است که اقتصاددانان از ترس در حال حاضر تضعیف به رکود است.

ما در یک نقطه بحرانی در حال حاضر به عنوان ما به دنبال بلانت افزایش موارد به مطمئن شوید که آن را یک تپه نه کوه.- Dr. Anthony Fauci, موسسه ملی بهداشت

جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ضمن در حال حاضر سمت چپ سی برای کنتاکی.

وجود دارد کمی اشتها در درون هر دو حزب برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به تعلیق مجموعه ای از 6.2 درصد امنیت اجتماعی و مالیات حقوق و دستمزد و دموکراتیک محرک اقتصادی, ایده های مانند بیشتر سخاوتمندانه مواد غذایی تمبر مزایای نیستند مورد علاقه توسط خواهان.

متحده در حال حاضر تقاضاهای مصرانه برای سال مالی رهایی از واشنگتن به عنوان ویروس را تهدید می کند بودجه خود را.

تعطیلی مناسب در میان تست تاخیر: کارشناس

Dr. Anthony Fauci, بیماری های عفونی سر در موسسه ملی بهداشت گفت: در چند مصاحبه تلویزیونی جمعه که تست های بیشتر در دسترس خواهد بود در طول هفته آینده, اما این مقامات باید صبر کنید قبل از تلاش برای کاهش این ویروس در اثر.

"ما باید بطور قابل توجهی بیشتر تست در آینده, اما شما لازم نیست صبر کنید برای تست" Fauci گفت: فردا صبح. او گفت: بسته شدن مدرسه و اقدامات مشابه هستند "به طور کلی یک روش مناسب."

"ما در یک نقطه بحرانی در حال حاضر به عنوان ما به دنبال بلانت افزایش موارد به مطمئن شوید که آن را یک تپه نه کوه" Fauci گفت.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت Dr. Anthony Fauci ادامه داد: برای گسترش پیام در روز جمعه که کاهش تلاش هستند بحرانی در این ایالت در ایالات متحده (مانوئل Balce Ceneta/آسوشیتد پرس)

کلاس رویدادهای ورزشی و کنسرت و همایش لغو شده اند, در سراسر کشور با بسیاری از ایالات متحده اعلام اضطراری.

"چند هفته آینده برای اکثر آمریکایی ها آنچه شما در حال رفتن به دیدن یک شتاب از موارد. وجود دارد بدون شک در مورد آن به دلیل این است که چگونه این بیماری کار" Fauci گفت: به MSNBC.

این بیماری بسیار مسری است و به کشته شدن حداقل 40 نفر در ایالات متحده است. آن را تحت تاثیر قرار داده است برخی از ایالات آمریکا به خصوص سخت از جمله نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن ادامه داده و به خزش به تعدادی از کشورهای دیگر است که باید در عمل به سعی کنید برای جلوگیری از تبدیل شدن اضافی نقاط داغ.

تماشا کنید: سردرگمی در فرودگاه های اروپایی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی

صف های طولانی و اضطراب و سردرگمی در فرودگاه های اروپایی پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر از اروپا به آمریکا 2:01

کمتر -- در مناطق آسیب دیده می تواند کمتر اقدامات شدید مانند جدایی فیزیکی اجتناب از جمعیت و رفت و آمد بی ارزش Fauci گفت.

برای اکثر افراد, رمان coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته به بیش از آن.

یک جفت از زنان نشان داده شده پنجشنبه در ماریتا Ga., پشت سیاه حصار که در آن قرنطینه Grand شاهزاده مسافران کشتی کروز در حال جدا شده در یک منطقه مسکونی در Dobbins پایگاه هوایی رزرو. (آسوشیتد پرس)

مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام محدودیت های مسافرتی درخواست توضیحات و انتقادات. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تمام اروپا سفر به جز از بریتانیا خواهد بود قطع میهن مقامات امنیتی روشن است که سفر جدید محدودیت هایی را اعمال می شود تنها به بسیاری از اتباع خارجی که در منطقه شنگن در هر نقطه در 14 روز قبل برای خود برنامه ریزی ورود به ایالات متحده است. این منطقه شامل بسیاری از کشورهای اروپایی و از جمله فرانسه, ایتالیا, آلمان, یونان اتریش و بلژیک.

محدودیت اعمال نمی به قانونی اقامت دائم و فوری خانواده از شهروندان ایالات متحده و یا دیگران مشخص شده در بیانیه امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن. پنس گفت: دولت همچنین درخواست مسافران بازگشت به آمریکا از اروپا به طور داوطلبانه قرنطینه برای 14 روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر نزدیک, کسانی که تست کردم مثبت

Coronavirus بحران نیز شخصی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از اعضای کنگره است.

استرالیا صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون در انزوا در یک بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. او در بازگشت به استرالیا روز یکشنبه از واشنگتن که در آن او ملاقات دادستان کل ویلیام Barr و مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka هفته گذشته است.

که به دنبال یک گزارش که Jair Bolsonaro ارتباطات رئیس فابیو Wajngarten آزمایش مثبت برای کوروناویروس. عکس رئیس جمهور برزیل و Wajngarten hobnobbing با جمهوری خواهان و همچنین تهمت و پنس آخر هفته گذشته در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو متوسل شده اند ارسال شده به رسانه های اجتماعی.

این اولین بار بود که کسی با این ویروس آلوده شد, شناخته شده به طوری که نزدیک رئیس جمهور است.

در حالی که چند تن از اعضای کنگره مانند سناتور فلوریدا, ریک اسکات و لیندزی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی اعلام کرد که آنها در حال رفتن به خود انزوا کاخ سفید گفته است تهمت است نه گرفتن تست شده است.

"ما تا به حال شام در فلوریدا در Mar-a-لاگو با کل هیئت" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه. "اما ما از هیچ چیز بسیار غیر معمول است. ما نشسته در کنار یکدیگر برای یک دوره از زمان."

پرسید که آیا او باید آزمایش مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: "من نگران نیست."

Fauci گفت: ان بی سی نیوز که پرسید جمعه که آیا رئیس جمهور باید آزمایش می شود که آن را یک تصمیم "بسیار خوب کاخ سفید پزشک و پزشک کارکنان وجود دارد."

زمانی که ان بی سی ویلی Geist دنبال کرد و از دکتر پرسید: اگر مردم باید تست شده اگر آنها بوده ام در کنار کسی که تشخیص داده شده بود با coronavirus Fauci پاسخ داد: "بله."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب