مغلوب ساختن پیشی جستن شناور ایده تاخیر در Nov. 3 رای کنگره کنترل تاریخ انتخابات

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که برای اولین بار شناور یک "تاخیر" برای ماه نوامبر ان

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که برای اولین بار شناور یک "تاخیر" برای ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری به عنوان او می سازد اتهامات بی اساس که افزایش پست الکترونیکی-در رای گیری خواهد شد در نتیجه تقلب.

تاریخ انتخابات فدرال — سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر — در حال مندرج در قانون فدرال و نیاز به عمل کنگره برای تغییر. قانون اساسی باعث می شود هیچ مقررات برای تاخیر به Jan. 20, 2021, تحلیف ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پنج شنبه: "با جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری (نه رای گیری غایب است خوب) 2020 خواهد بود که نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ است. از آن خواهد شد یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا. تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???"

صدای جیر جیر خود را در آمد یک روز بد اقتصادی اخبار. دولت گزارش داد که اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و در یک گیج کننده 32.9 درصد سالانه (آوریل-ژوئن چهارم تا کنون بدترین سه ماهه شیرجه رفتن تا کنون به عنوان coronavirus شیوع تعطیل کسب و کار به پرتاب دهها میلیون نفر از کار و فرستاده بیکاری فزاینده به 14.7 درصد است.

اکثر ظالمانه بیش از 150 ، 000 آمریکایی که در حال حاضر مرده است.

رای دهندگان تقلب نادر

هیچ شواهدی از گسترده رای دهندگان تقلب از طریق پست الکترونیکی-در رای گیری حتی در کشورهای با همه ایمیل های رای. پنج متحده در حال حاضر تکیه انحصاری بر روی پست الکترونیکی-در آراء و آنها می گویند که تدابیر لازم در محل برای اطمینان حاصل شود که یک دشمن خارجی بازیگر نمی مختل خواهد شد.

انتخابات کارشناسان امنیتی می گویند که همه اشکال از رای دهندگان تقلب نادر از جمله غایب انتخابات.

توییتر قبلا نصب یک هشدار دهنده برای یک مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد پست الکترونیکی رای گیری که شامل مشکوک ادعا می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فزاینده ای به دنبال تردید در ماه نوامبر انتخابات و افزایش انتظار می رود در پست الکترونیکی-در و رای گیری غایب به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. به نام او کرده است از راه دور رای گیری گزینه "بزرگترین خطر" برای انتخاب مجدد او.

مبارزات انتخاباتی اش از حزب جمهوری خواه باید شکایت کرد برای مبارزه با این عمل که یک بار یک مزیت قابل توجه برای ایران.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حامیان در آریزونا است که "این خواهد بود که به نظر من فاسد ترین انتخابات در تاریخ کشور ما است."

در مصاحبه با فاکس نیوز تهمت بود گریزان زمانی که فشار برای پاسخ به این که آیا او را قبول نتایج Nov. 3 رای.

"من باید برای دیدن" او گفت: Chris Wallace. "من قصد ندارم به فقط می گویند بله. من قصد ندارم برای گفتن ندارد و من نیست آخرین بار هم نیست."

مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع یک کمیسیون برای بررسی خود را ادعای بی اساس است که "میلیون ها نفر" آرا برای هیلاری کلینتون در سال 2016 شد جعلی. کمیسیون بی سر و صدا دور پژمرده داشتن نه اثبات این ادعا است.

Barr همچنین افزایش نگرانی در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری

ویلیام بر خود دادستان شهادت در خانه کمیته شنوایی در چهارشنبه بدون ارائه شواهد است که "اگر شما عمده فروشی پست الکترونیکی-در رای گیری آن قابل ملاحظه ای افزایش می دهد خطر تقلب."

دموکرات ها نیز نگرانی با توجه به احتمال افزایش ایمیل های رای گیری بیش از تحولات اخیر در ایالات متحده خدمات پستی. شده اند وجود دارد گزارش های اخیر از افزایش تاخیر در دریافت ایمیل در میان نگرانی بودجه, در حالی که تهمت نصب شده تا جمهوری دهنده — Louis DeJoy شوهر از ورودی سفیر ایالات متحده به کانادا Aldona Wos — به USPS را در پست بالا.

واکنش سریع در رسانه های اجتماعی برای مغلوب ساختن پیشی جستن توییت در روز پنج شنبه.

"این خواهد بود چیزی کمتر از یک کودتا علیه مردم ایالات متحده و قانون اساسی" توییتی جانباز کالیفرنیا کنگره جکی Speier.

اضافه سابق ایالت میسوری Claire McCaskill: "هر جمهوریخواه که نتواند به محکوم تاخیر انتخابات' باید اجرا شود. فورا".tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب