رولینگ استونز را تهدید به شکایت تهمت بیش از با استفاده از آهنگ های خود را

The Rolling Stones تهدید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اقدام قانونی برای استفاده از

توسط PATRIS-FUN در 8 تیر 1399

The Rolling Stones تهدید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اقدام قانونی برای استفاده از آهنگ های خود را در تظاهرات با وجود توقف-و-دست برداشتن احكام است.

سنگ در بیانیه ای گفت: روز شنبه که تیم حقوقی است که کار با موسیقی سازمان حقوق BMI برای جلوگیری از استفاده از مواد خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات.

"BMI باید اطلاع مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین از طرف سنگ که استفاده غیر مجاز از آهنگ های خود را را تشکیل می دهند نقض آن و صدور مجوز توافقنامه" سنگ گفت. "اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن disregards محرومیت و همچنان ادامه دارد و سپس او را به صورت یک طرح دعوی در دادگاه برای شکستن تحریم و پخش موسیقی است که مجاز شده است."

سنگ شکایت کرده بود در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 مورد استفاده از موسیقی خود را به آتش تا خود را محافظه کار پایه در تظاهرات.

The Rolling Stones' 1969 کلاسیک شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید یک آهنگ محبوب برای رویدادهای خود را. آن را دوباره در نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع اخیر در Tulsa, Oklahoma — سرپوشیده رویداد انتقاد بالقوه آن برای گسترش coronavirus.

دیگر هنرمندان را نیز در مورد شکایت داشتن موسیقی خود را در ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن ،

خانواده از اواخر نوازنده سنگ Tom Petty گفت که آن را تا به حال صادر شده بس-و-دست برداشتن منظور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از آهنگ I won't Back Down در تولسا.

"مغلوب ساختن پیشی جستن به هیچ وجه مجاز به استفاده از این آهنگ بیشتر به یک کمپین است که برگ های بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها و حس مشترک پشت" بیانیه ای گفت:. "هر دو در اواخر Tom Petty و خانواده خود را بصورتی پایدار و محکم ایستادن در برابر نژادپرستی و تبعیض از هر نوع. Tom Petty هرگز می خواهید آهنگ های خود را برای استفاده در یک کمپین نفرت. او دوست داشت به مردم را هم."

برنده جایزه گرمی نوازنده نیل جوان مشت کردن در مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 پس از شنیدن یکی از آهنگ های خود را در برابر خواسته های خود در طول مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از دورۀ مبارزات انتخاباتی تظاهرات. متولد کانادا نوازنده اندرز مغلوب ساختن پیشی جستن برای استفاده از 1990 تک, Rockin' در جهانبه رغم زودتر هشدار.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب