مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ملی اضطراری, 'دو بسیار بزرگ عبارت' بیش از coronavirus

آمریکا با احتیاط از حمایت از coronavirus بسته کمک تا زمانی که رئیس جمهور تهمت به او مهر تایید سیاسی روز جمعه

توسط PATRIS-FUN در 24 اسفند 1398

آمریکا با احتیاط از حمایت از coronavirus بسته کمک تا زمانی که رئیس جمهور تهمت به او مهر تایید سیاسی روز جمعه گزارش داد.

در حالی که مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) گفت: در اواخر روز پنجشنبه که او و کاخ سفید هستند "نزدیک به یک توافق" در یک بسته کمک به پاسخ به COVID-19 coronavirus شیوع قانونگذاران جمهوری خواه حمایت دور از حمایت اولیه از یک لایحه دو حزبی احساس "حفظ" در مورد حرکت تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن صدای حمایت می گوید: سیاسی.

بسته به نیاز کسب و کار به کارمندان تا 14 روز پس از پرداخت را ترک کنند اگر آنها را مجبور به ماندن در خانه با کروناویروس جدید و بازپرداخت شرکت ها از طریق اعتبار مالیاتی. همچنین اقدامات لازم برای افزایش مرخصی خانواده بیکاری مزایای تغذیه و برنامه های, در حالی که ارائه رایگان coronavirus تست.

پلوسی گفت که او انتظار می رود رای در معامله روز جمعه اما سیاسی در حال حاضر می گوید آن را "متوقف شده است." در حالی که دموکرات ها که جناح اکثریت مجلس می تواند با تصویب این لایحه در امتداد خط حزب را به احتمال زیاد موانع در سنای آمریکا که در آن اکثریت جمهوریخواه ممکن است به ارمغان بیاورد این لایحه برای رای اگر آن را ندارد تهمت را تصویب.

مغلوب ساختن پیشی جستن علنا پیشنهاد حقوق و دستمزد کاهش مالیات به عنوان یک پاسخ به شیوع بیماری های, اما سیاسی گزارش "رهبران کنگره در هر دو طرف شده اند ولرم به ناروا پیشنهاد در بهترین است."

چند قانونگذاران و همچنین Mnuchin باید گفت که بسته است به عنوان خوب به عنوان انجام می شود در حال حاضر که پلوسی است با چکش کردن جزئیات اما تهمت توییتی روز جمعه دوباره فشار برای حقوق و دستمزد کاهش مالیات که در حال حاضر بخشی از این لایحه نشان می دهد او می تواند مخالفت با بسته بندی و روح جمهوری خواهان دور از تصویب رای دادن. ادامه مطلب در سیاسی. این هفته کارکنانtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im