مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای جلوگیری از پروازهای مسافری از چین

ناشر نیویورک تایمز خطاب کارکنان' "ناامیدی و آسیب" بیش از یک مقاله اخیر را ... ایسنا-ارک.), در حالی که صفحه تح

توسط PATRIS-FUN در 15 خرداد 1399

ناشر نیویورک تایمز خطاب کارکنان' "ناامیدی و آسیب" بیش از یک مقاله اخیر را ... ایسنا-ارک.), در حالی که صفحه تحریریه سردبیر همچنان به دفاع از انتشار آن.

این بار در مواجهه واکنش روز چهارشنبه داخلی و خارجی پس از انتشار یک op-ed توسط سناتور جمهوری خواه با عنوان "ارسال نیروهای" است که در آن پنبه استدلال می کند رئیس جمهور تهمت باید ارسال نظامی ایالات متحده به شهرستانها در "قریب به اتفاق نشان می دهد از زور برای متفرق کردن بازداشت و در نهایت جلوگیری از lawbreakers." بار کارکنان آشکارا شورش علیه این تصمیم با بسیاری از به tweeting همان پیام: "در حال اجرا در این نهاد Black [نیویورک تایمز] کارکنان در معرض خطر است."

A. G. Sulzberger ناشر این بارخطاب به بحث در توجه به کارکنان در روز پنج شنبه هر سی ان ان الیور دارسی نوشته است که "برای بسیاری از غرور در" بار"کار شده است "را تحت الشعاع قرار ناامیدی و صدمه زدن به احساس" بیش از پنبه قطعه. اما Sulzberger در دفاع از این تصمیم به انتشار آن را به عنوان ساخته شده در "روح" از "باز بودن به طیف وسیعی از نظرات حتی کسانی که ممکن است ما اختلاف نظر دارند ،

جیمز بنت در سرمقاله صفحه ویرایشگر نیز در دفاع از این تصمیم به نوشتن "پنبه و دیگران در قدرت در حال دفاع از استفاده از ارتش و من باور عمومی بهتر خواهد بود مجهز به عقب براند اگر آن را شنیده استدلال و فرصتی برای پاسخ به استدلال است. خوانندگان که ممکن است تمایل به مخالفت با پنبه موقعیت باید به طور کامل از آن آگاه و از روی چیزی حساب کردن با آن در صورتی که امید به شکست آن است."

پنبه خود را در ضمن آید تپه ستایش در زمان برای اجرای نظر خود را گفت او را خوشحال سردبیران "ایستاده بود تا بیدار مترقی و اوباش در خود newsroom."

با توجه به سی ان ان Sulzberger توجه داشته باشید "را سرکوب نگرانی از کارکنان" با یکی از کارکنان آن گفت: failed to "آدرس چه بسیاری احساس می شد واقعی اشتباهی در پنبه op-ed و آن تحریک خشونت" و "تضعیف روحیه." برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de