توکیو اولین فرماندار زن برنده انتخابات مجدد توسط لغزش در رای ابری Coronavirus

Tokyo فرماندار Yuriko Koike به ثمر رساند و یک پیروزی در انتخابات برای دور دوم به عنوان شهر تلاش می کند تا به

توسط PATRIS-FUN در 16 تیر 1399

Tokyo فرماندار Yuriko Koike به ثمر رساند و یک پیروزی در انتخابات برای دور دوم به عنوان شهر تلاش می کند تا به نگه داشتن یک تازه افزایش Covid-19 در بررسی و حفظ امید میزبانی بازی های المپیک در سال 2021.

Koike اولین زن منتخب به اداره شهرستان از 14 میلیون نفر در غالب بیش از 21 رقبا در روز یکشنبه به نفع یکی دیگر از چهار سال مدت است. او در زمان حدود 60 درصد از رای گیری, ضرب و شتم او نزدیکترین مدعی مبارزه با فقر مبارز کنجی Utsunomiya سابق رئیس فدراسیون ژاپن از نوار انجمن با حدود 46 درصد نتایج در روز دوشنبه نشان داد.

Koike که به دست آورده بودند حمایت بیش از چند ماه گذشته برای مدیریت این بیماری گفت: در مدت کوتاهی پس از اعلام پیروزی که "فوری ترین مشکل در حال حاضر در برخورد با این ویروس."

پیروزی خود را پس از آن روزانه شمارش از تایید موارد تقریبا دو برابر شده در فقط سه روز به 131 در جولای 4 و Koike خواسته ساکنان پایتخت برای سفر به دیگر نقاط کشور بی ارزش. تعداد دفعات مشاهده شده بود 111 در روز یکشنبه.

Koike گفت که او می خواست برای راه اندازی یک توکیو نسخه از آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با منابع موجود. اگر چه وضعیت کنونی ممکن است به نظر می رسد شبیه به ماه مارس و آوریل هنگامی که موارد مشخصی از آن متفاوت است که در بسیاری از آلوده هستند در 20s و 30s که کمتر به احتمال زیاد به سقوط به شدت بیمار, او گفت:.

دولت های محلی بود و خواست ساکنان به رای خود را در پیشبرد و یا در اوایل روز برای جلوگیری از جمعیت است که می تواند گسترش coronavirus. Koike خودش دوری سخنرانی های عمومی به دلایل ایمنی به جای امید بستن به کمپین آنلاین.

سابق تلویزیون لنگر Koike شد ثابت حضور رسانه ها به عنوان Covid-19 عفونت به اوج خود رسید در پایتخت ژاپن در ماه آوریل فشار دادن مردم به ماندن در خانه و کسب و کار را تعطیل. حمایت او رای افزایش یافت و 20 درصد به حدود 70 درصد بین ماه های مارس و آوریل با توجه به یک نظرسنجی با بسیاری از پاسخ دهندگان امتیاز خود را به عنوان یکی از موثر تر رهبران سیاسی در طول بحران.

اگر همه می رود به طرح Koike می تواند میزبان یک تاخیر و کوچک-پشت توکیو بازی های المپیک تابستان آینده. در عین حال او متعهد شده است برای آماده سازی پایتخت برای موج دیگری از عفونت های ویروسی در حالی که اجازه می دهد برای فعالیت های اقتصادی است.

آبه رقابت

توکیو فرمانداری انتخابات تمایل به جذب یک آرایه رنگارنگ از نامزدها. آنها شامل Masayuki هیراتسوکا که مبارزات انتخاباتی با شعار: "تاج فقط سرد" و تارو Yamamoto که به نام برای بازی های المپیک بود لغو شد.

فقط بیش از چهار سال پیش سابق وزیر محیط زیست Koike به صندلی خود در مجلس به اجرا در پایتخت, انتخابات, حمایت بریده بریده خود حقوق و دستمزد و کاهش هزینه میزبانی بازی های تابستانی. او را شکست داد 20 رقبا از جمله یکی از حمایت نخست وزیر شینزو آبه حاکم حزب لیبرال دموکرات که او تا به حال شده است یک عضو برجسته و سپس به رهبری سیاسی جدید گروه به پیروزی در توکیو مجمع انتخابات.

Koike بعدی سعی در ساخت در موفقیت خود را با راه اندازی یک حزب ملی در تلاش برای سرنگونی آبه اما موفق هنگامی که به یک ضربه محکم و ناگهانی به طور کلی در انتخابات قبل از او به طور کامل آماده شده است.

با وجود سابقه بد خون Koike حداقل ضمنی پذیرش LDP که نه حمایت از یک نامزد در برابر او در این زمان در اطراف. معلوم نیست که آیا 67 ساله به دنبال بازگشت به پارلمان و بعد از دوره دوم به پایان می رسد در سال 2024.

–با کمک از Emi Nobuhiro, Shoko Oda Kana Nishizawa و شمیم آدم.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن