زمان اعلام زمان جدید برای بهداشت ابتکار به گسترش دسترسی به اعتماد بهداشت و سلامتی مطالب

(17 ژوئن 2020 – New York, NY) — امروز زمان راه اندازی هم برای سلامت, یک ابتکار جدید برای کمک به مردم برای زند

توسط PATRIS-FUN در 28 خرداد 1399

(17 ژوئن 2020 – New York, NY) — امروز زمان راه اندازی هم برای سلامت, یک ابتکار جدید برای کمک به مردم برای زندگی بهتر از طریق دسترسی به اعتماد بهداشت و سلامتی اطلاعات است.

زمان برای سلامت ایجاد شده در زمان مورد اعتماد بهداشت نگاری و پوشش در سراسر سیستم عامل از جمله از طریق عمده فرانچایز رویدادهای و طرح های جدید مانند 2019 زمان 100 سلامت نشست و جامعه است که با هدف تشویق پیشرفت به سمت بهتر و سالم جهان است.

"بهداشت مرکزی است به آنچه که ما در زمان و مخاطبان ما به نوبه خود به ما نه تنها برای اعتماد اطلاعات در بهداشت و علوم, اما همچنین برای راهنمایی در مورد چگونه به منظور بهبود سلامت و زندگی خود گفت:" زمان سردبیر و مدیر عامل ادوارد Felsenthal. "زمان برای سلامت ما آخرین تعهد به آوردن در دسترس و قابل اعتماد اطلاعات در مورد تمام جنبه های سلامت و بهداشت روان به مخاطبان ما."

در راه اندازی اولین ارائه از زمان برای سلامت شامل جدید محتوای دیجیتال در مقصد Time.com و مجازی سری هم برای سلامت ایران.

به مقصد دیجیتال Time.com ویژگی های محتوا متمرکز در تمام جنبه های فیزیکی و روانی از جمله مدیریت استرس و اضطراب, تناسب اندام, تغذیه و بیشتر به عنوان به خوبی به عنوان یک مجموعه رایگان از تک موضوع دیجیتال سلامتی مجلات خاص در مسائل مربوط به سلامت و اهداف. سرپرستی زمان سردبیران آن خواهد شد از ویژگی های محتوا از زمان گزارش گسترده در بهداشت و سلامتی و همچنین محتوای منحصر به فرد از زمان, سلامت, حق بیمه چاپ محصول است که در توزیع هزاران نفر از دفاتر پزشکی سراسر کشور, زمان, بهداشت و سلامتی-متمرکز "bookazines" و بیشتر. این زمان برای سلامت دیجیتال است و مقصد زندگی می کنند در حال حاضر در Time.com/livewell.

ساختمان بر موفقیت از زمان اولین رویداد مجازی سری زمان 100 مذاکرات که به ویژه بهداشت و کارشناسان از جمله دکتر Anthony Fauci, پزشک و فعال دکتر Leana ون اپیدمیولوژی دکتر لری درخشان, زمان, برای سلامتی مذاکرات را تشکیل سلامت رهبران برای یک سری از مجازی مکالمات و تجارب با هدف کمک به بینندگان به بیشتر انعطاف پذیر و به زندگی سالم در حال حاضر. اولین قسط از زمان برای سلامتی مذاکراتارائه شده در همکاری با CVS سلامترا تشکیل جلسه در هفته آینده.

زمان برای سلامت راه اندازی به عنوان زمان رسیدن به مخاطبان از بیش از 100 میلیون نفر در سراسر جهان است و تجربه رکورد نامزدی در سراسر آن بهداشت و سلامتی از جمله به تازگی راه اندازی Coronavirus مختصر خبرنامه که رشد کرده است به حدود 65,000 مشترکین در دو ماه. علاوه بر این پس از سال 2017, زمان توزیع هر شماره از آن حق بیمه چاپ محصول زمان بهداشتی توزیع شده در بیش از 4000 پزشکان دفاتر در سراسر کشور است.

زمان برای سلامتی اولین محصول جدید در مجموعه ارائه شده از زمان تنظیم شده برای اولین بار در تابستان امسال است که با هدف کمک به مخاطبان بهبود زندگی خود و حرکت به بسیاری از چالش های ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس. آن به شرح زیر اخیر ابتکار عمل را به زمان برای بچه ها در دسترس دیجیتالی به صورت رایگان و به زبان های متعدد از جمله اسپانیایی و چینی برای اولین بار برای کمک به خانواده به عنوان آنها همچنان به انطباق با تعطیلی مدارس و آموزش از راه دور.

بازدید این زمان برای سلامت دیجیتال مقصد در Time.com اطلاعات بیشتر در مورد زمان برای سلامت ایران , حوادث و اقامت تا تاریخ در مورد آینده هم برای سلامت ارائه شده در Time.com/livewell.

###

در مورد زمان

زمان جهانی در رسانه های تجاری است که به ترکیب مخاطبان بیش از 100 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 40 میلیون دیجیتال بازدید کننده در هر ماه و 44 میلیون و اجتماعی پیروان. اعتماد مقصد برای گزارش و بینش زمان ماموریت به داستان است که مهم ترین به رهبری مکالمات که جهان را تغییر دهید و به تعمیق درک از ایده ها و اتفاقاتی که تعریف زمان ما است. با دسترسی بی نظیر به جهانی تاثیر گذار ترین افراد بی اندازه اعتماد مصرف کنندگان در سطح جهانی و یک قدرت بی نظیر برای تشکیل, زمان, یکی از جهان ترین تشخیص, رسانه برندهای مشهور با franchises که شامل زمان 100 نفر تاثیر گذار ترین, شخص, سال, اولین, بهترین, اختراعات جهان بزرگترین اماکن و حق بیمه حوادث از جمله زمان 100 نشست و جشن, زمان 100 سلامت, اجلاس, زمان 100 بعدی و بیشتر.

در مورد CVS سلامت

در CVS سلامت ما به اشتراک گذاشتن یک هدف روشن: کمک به مردم در راه خود را به سلامت بهتر است. از طریق ما خدمات بهداشتی و برنامه ها و داروسازان ما پیشگام جسورانه رویکرد جدید به سلامت کل. کیفیت مراقبت های مقرون به صرفه تر و قابل دسترس و ساده و بدون درز نه تنها کمک به مردم را به خوبی, اما کمک به آنها اقامت خوبی در بدن و ذهن و روح و روان.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب