زمان و قرمز سرمایه گذاری شریک برای راه اندازی NextAdvisor جدید سایت های قابل اعتماد و در دسترس امور مالی شخصی محتوای

در دسترس به صورت رایگان NextAdvisor را شکستن اصول مالی و سلامتی برای کمک به مخاطبان حرکت این دوره از عدم اطمی

توسط PATRIS-FUN در 2 تیر 1399

در دسترس به صورت رایگان NextAdvisor را شکستن اصول مالی و سلامتی برای کمک به مخاطبان حرکت این دوره از عدم اطمینان اقتصادی و تضمین آینده مالی خود

(22 ژوئن 2020 –نیویورک و شارلوت, NC) — امروز زمان و قرمز و سرمایه گذاری راه اندازی NextAdvisor جدید امور مالی شخصی سایت در Time.com که با هدف توانمند سازی مخاطبان هوشمند را به تصمیم گیری های مالی و رسیدن به اهداف مالی خود را از طریق در دسترس و قابل اعتماد اطلاعات است.

NextAdvisor یک منبع آزاد است که از ویژگی های زمان آزمایش استراتژی راهنماهای دیدگاه های جدید در اقتصاد تجزیه و تحلیل از آخرین ابزار و محصولات و اخبار گزارش داد که تکمیل زمان سرمقاله پوشش با تمرکز بر اصول مالی, سلامتی, از, صرفه جویی در مدیریت بدهی و ساختمان اعتبار به مالکیت خانه و بیشتر.

NextAdvisor آدرس فعلی لحظه ای از بی سابقه مالی استرس و عدم اطمینان به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس و تمرکز بر روی آنچه که خوانندگان نیاز به درک در مورد پول به حرکت رو به جلو در حالت عادی.

"جهان تغییر کرده است به طور چشمگیری در سه ماه گذشته ایجاد حرکتی جدید برای چالش های مالی برای بسیاری از" گفت: زمان رئیس جمهور Keith A. گراسمن. "ما مفتخریم به شریک با سرمایه گذاری برای راه اندازی NextAdvisor و کمک به مردم برای بهبود زندگی خود را از طریق در دسترس راهنمایی های مالی."

"زمان قدرتمند پلت فرم رسانه و یکی از قابل اعتماد ترین و برندهای نمادین در اخبار و اطلاعات" گفت: Ric الیاس مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری های قرمز. "این NextAdvisor راه اندازی این نتیجه دو تیم همکاری در یک هدف مهم برای دیدار با مردم که در آن آنها در مالی سفر با اطلاعاتی که آنها نیاز به تصمیم گیری بهتر برای آینده خود را."

سایت رهبری آدم Auriemmaسابق سردبیر پولخواهد شد که در خدمت به عنوان سردبیر NextAdvisor. جان Puterbaughیک روزنامه نگار با بیش از 10 سال تجربه پیشرو در سرمقاله تیم در شخصی, سرمایه گذاری, حمایت از مصرف کننده و اخبار محلی را به عنوان مدیر تحریریه برای NextAdvisor در حالی که Farnoosh ترابیشخصی و امور مالی کارشناس چاپ و پخش روزنامه نگار و میزبان برنده جایزه پادکست "پس پول" می پیوندد به عنوان کمک ویرایشگر.

علاوه بر این NextAdvisor خواهد شد از ویژگی های یک تیم از کارشناسان و همکاران با طیف وسیعی از تجربه و تخصص در امور مالی شخصی از جمله پرفروشترین امور مالی شخصی نویسنده و مجری Suze Orman, امی نامزد کسب و کار تحلیلگر رادیو فردا جیل شلسینگرنویسنده پرفروشترین شکست هزاره ارین لوری, خالق, و میزبان از کانال یوتیوب "سرمایه گذاری لاتین" Jully Alma-تاوراس, GLAAD, برنده جایزه خبرنگار و نویسنده واقعی عجیب و غریب در امریکا: همجنسگرایان داستان از ایالت های سامانتا آلن, و بسیاری از بیشتر.

"قوانین قدیمی از امور مالی شخصی رفت و از پنجره بیرون را در این سال می گوید:" آدم Auriemma, editor-in-chief of NextAdvisor. "ما در حال راه اندازی با یک دیدگاه تازه در پول ما و شنود یک شبکه گسترده ای از به جلو فکر کردن ، ماموریت ما: برای کمک به شما در تعیین آینده خود را بهترین حرکت می کند."

NextAdvisor ارائه آخرین از زمان با هدف کمک به مخاطبان بهبود زندگی خود و حرکت به بسیاری از چالش های ناشی از کوروناویروس. در اوایل این ماه, زمان راه اندازی زمان برای یادگیری یک ابتکار جدید برای, ضروری, منابع آموزشی, و زمان, برای سلامتی, برای کمک به مردم برای زندگی بهتر از طریق دسترسی به اعتماد بهداشت و سلامتی اطلاعات است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید NextAdvisor: time.com/nextadvisor.

###

در مورد زمان

زمان جهانی در رسانه های تجاری است که به ترکیب مخاطبان بیش از 100 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 40 میلیون دیجیتال بازدید کننده در هر ماه و 44 میلیون و اجتماعی پیروان. اعتماد مقصد برای گزارش و بینش زمان ماموریت به داستان است که مهم ترین به رهبری مکالمات که جهان را تغییر دهید و به تعمیق درک از ایده ها و اتفاقاتی که تعریف زمان ما است. با دسترسی بی نظیر به جهانی تاثیر گذار ترین افراد بی اندازه اعتماد مصرف کنندگان در سطح جهانی و یک قدرت بی نظیر برای تشکیل, زمان, یکی از جهان ترین تشخیص, رسانه برندهای مشهور با franchises که شامل زمان 100 نفر تاثیر گذار ترین, شخص, سال, اولین, بهترین, اختراعات جهان بزرگترین اماکن و حق بیمه حوادث از جمله زمان 100 نشست و جشن, زمان 100 سلامت, اجلاس, زمان 100 بعدی و بیشتر.

در مورد NextAdvisor

NextAdvisor همکاری با هم برای کمک به مصرف کنندگان خود را امن مالی آتی و رسیدن به دراز مدت موفقیت مالی. NextAdvisor ارائه می دهد مشاوره در زمان آزمایش استراتژی تازه بینش در حال تغییر شرایط بازار و تجزیه و تحلیل از آخرین ابزارهای مالی و منابع است. ارائه ابزار مربوطه و گزینه های محصول برای کمک به حمایت از مصرف کنندگان در شناسایی مراحل بعدی در فرآیند تصمیم گیری در سراسر دسته های متعدد از جمله پس انداز, سپرده, وام و وام مسکن.

برای اطلاعات بیشتر NextAdvisor.com و @NextAdvisor.

در مورد سرمایه گذاری

تاسیس در 2000, قرمز, سرمایه گذاری نمونه کارها کسب و کار است که متصل مصرف کنندگان با اطلاعات و برندها در خانه, خدمات درمانی, خدمات مالی و آموزش صنایع. مستقر در جنوب شارلوت, NC, قرمز, سرمایه گذاری دارای 3000 کارمند در 10 شهرستانها در سراسر ایالات متحده و همچنین در انگلستان و برزیل. قرمز, سرمایه گذاری صاحب و عمل چند بزرگ دیجیتال مارک های از جمله Bankrate نقاط پسر Healthline, MyMove و Allconnect.com. برای اطلاعات بیشتر www.redventures.com.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب