این است که برنده 2020, Westminster Dog Show

در سه شنبه شب, نیویورک, باغ میدان مدیسون واقعا رفت به سگ. کاملا به معنای واقعی کلمه: ورزشگاه بسته بندی شده بو

توسط PATRIS-FUN در 23 بهمن 1398

در سه شنبه شب, نیویورک, باغ میدان مدیسون واقعا رفت به سگ. کاملا به معنای واقعی کلمه: ورزشگاه بسته بندی شده بود با یک جمعیت تشویق در مورد علاقه خود را — اما نه برای نیکس نه Phish حتی Harry Styles. در این زمان آنها مونتاژ برای 144 Westminster Kennel Club Dog Show. و یک ساعت قبل از نیمه شب قهرمان شد و در نهایت تاج: سيبا استاندارد سگ پشمالوی باهوش تعجب به جمعیت ریشه برای گلدن رتریور و Havanese فن مورد علاقه های شما.

"او فقط به این اعتماد به نفس را در خودش این نگرش است. او را نگه می دارد من در انگشتان خود را. او خیلی زیبا و کامل از خودش و خنده دار" سيبا را کنترل فرح Clas به خبرنگاران گفت: قبل از پیروزی بزرگ است.

صاحبان خود را در حال حاضر تصمیم گرفت که سيبا زمان برای بازنشستگی پس از این وستمینستر دور ساخت این پیروزی همه شیرین تر است. "ما فکر می کنم او می تواند یک مادر" Clas گفت: درست بعد از نمایش به پایان رسید. حتی بهتر: او می تواند بازنشستگی به زندگی با Clas و خانواده اش از جمله دو پسر که Clas می گوید دوست دارد سيبا در حال حاضر.

برای اولین بار برگزار شد و در سال 1877 وستمینستر نشان می دهد آمریکا است دوم-طولانی ترین به طور مداوم برگزار می شود رویداد ورزشی. (کنتاکی دربی ضربان آن.) و سگ نشان می دهد همچنین Madison Square Garden طولانی ترین مستمر مستاجر نیز قدمت آن به سال 1877. "ما قدیمی ترین و معتبر. و این واقعیت است که ما در شهر نیویورک و چنین تاریخ غنی در نیویورک است که فقط آن را بزرگتر می کند چون همه چیز را بزرگتر در نیویورک" توضیح داد Westminster Kennel Club ملی تلویزیون سخنگوی گیل میلر Bisher به بار نشسته و فقط چند دقیقه قبل از نهایی شب kickoff.

سيبا نوعی سگ پشمالوی باهوش برنده غیر-گروه ورزشی در سال 2020 Westminster Kennel Club Dog Show در شهر نیویورک در باغ میدان مدیسون در 11 فوریه سال 2020 است.
خبرگزاری آناتولی از طریق گتی ایماژ—2020 Anadolu Agency

اما روحیه جمعیت نبودند مونتاژ در میدتاون در سه شنبه شب برای تاریخ اگر چه باشگاه اعضا و مهمانان را جمع آوری در ردیف جلو در سیاه و سفید کراوات لباس به افتخار گذشته خود را. هیچ بیشتر از هزاران نفر در این باغ وجود دارد برای براق, خز, wagging دم و مشتاق شخصیتهای برتر کشور نشان می دهد سگ بودند که winnowed را از یک زمینه بیش از 2500 کسانی که فقط به هفت. نهایی رقیب برای بهترین نمایش: بوربن به whippet بدون چربی و هشدار; کنراد شتلند سگ که انرژی های عفونی; بنو Havanese کوچک اما توانا با جدی حضور به مرحله; سيبا استاندارد نوعی سگ پشمالوی باهوش و ریگال; Daniel گلدن رتریور قاطع جمعیت های مورد علاقه; ویلما بوکسور عضلانی و براق; و Vinny سیم فاکس تریر, باریک رو و چابک.

وست منحصر به فرد برای اعتبار آن و عدم وجود خود را از پول جایزه. برندگان در اینجا و در آن جلال و نه پول نقد. و تماشاگران نیز باید درمان از چک کردن سگ پشت صحنه در آنچه به نام "benching" در طول آن بسیاری از شرکت کنندگان در ردیف باز به بلیط-دارندگان که می توانید مشاهده primping و شاخص (و مقدار زیادی از چرت زدن) می رود که در پشت صحنه در سراسر 200 نژاد به نمایندگی نشان می دهد. (یک نژاد جدید اضافه شد در این سال Azawakh پس از آن ملاقات باشگاه لانه قرار دادن آمریکا استانداردهای توزیع جغرافیایی و نژاد پاسداشت.) در پشت صحنه ضرب وشتم سگ طرفداران می توانید حیوان خانگی جایزه نوزادان, چت با صاحبان و گرداننده و ogle چشمگیر شیوه های نظافت.

سگ شکاری طلایی "دانیل" برنده گروه ورزشی در طول سالانه Westminster Kennel Club dog show در تاریخ 11 فوریه سال 2020 در شهر نیویورک است.
گتی ایماژ—2020 گتی ایماژ

سهشنبه شب دیدم داد و بیداد کن, بسته بندی ورزشگاه تشویق در فن مورد علاقه های شما مانند سگ شکاری طلایی که بریده یک برنده. با وجود اینکه امریکا یکی از محبوب ترین حیوان خانگی نژاد, golden retrievers هنوز به پیروزی افتخارات بالا در اینجا. سگ دانیل مماشات خوشحالی کردن حلقه با روبان آبی را در دهان خود. یکی دیگر از اوایل تعجب در آمد گروه ورزشی, زمانی که یک ایرلندی آب سگ عمل کردن در مقابل قاضی. او را رد کرد و پوچ در تکان دهنده تغییر سرعت برای نشان می دهد که در غیر این صورت درام-رایگان.

معمولا به عنوان وستمینستر سخنگوی میلر Bisher توضیح داد, سگ نیست مرعوب زمان رسیدن به مرحله بزرگ است. "قاضی است که واقعا نیاز به نگاه های ظریف و یا نکات ظریف: یک چیز کوچک که فقط یک کمی بهتر از آنچه دیگران انجام می دهند," او گفت:. "شاید این سگ فقط در آن شب. آنها واقعا به خوبی نشان می دهد چرا که از کف زدن; آنها می دانند که به معنی مثبت است."

که قطعا مورد برای ویلما بوکسور که با افتخار خود را پذیرفته بالا وضعیت در گروه کاری. "او احساس می کند آن" او مربی مایکل چوپان گفت: خوشبختانه پس از پذیرش جایزه خود را. "آن را مطلق امتیاز" اضافه شده Vinny را کنترل پس از سیم فاکس تریر برنده بهترین در گروه است. (او قطعا نه یک جمعیت مورد علاقه حتی دریافت چند unsportsmanlike بوس از ناظران مشتاق. سیم فاکس terriers برنده بیشتر در نمایش عناوین در وست مینستر از هر نژاد دیگر.)

هنگامی که تمام هفت در نهایت بیرون آمد آن را به موسیقی دراماتیک و جمعیت roars. و پس از آنها دور خود و قاضی پا به کنار به نوشتن خود را انتخاب جمعیت آغاز شده تا شعار برای دانیل طلایی. نفر دوم یا "ذخیره" بهترین نمایش رفت به whippet بوربن را شوکه کرد واکنش از جمعیت است. اما در نهایت آن را سيبا که دریافت افتخارات بالا.

ویلما یک بوکسور برنده گروه کاری در طول Westminster Dog Show در تاریخ 11 فوریه سال 2020 در باغ میدان مدیسون در نیویورک ،
آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ—©آیکون Sportswire (یک بخش از XML تیم راه حل) تمام حقوق محفوظ می باشد

آخر شب سگ نشان می دهد نه تنها در صورتی که میزبان وست در طول چهار روز رقابت ، علاوه بر تاریخ و نمایشگری رقابت برای جوان گرداننده این باشگاه نیز اضافه شدن رویدادهای جدید در چند سال گذشته — برای چابکی و اطاعت — که باز کردن دایره از رقبا از تنها purebreds به هر نوع شر. "آنچه در حال گسترش است سرگرم کننده ورزشی است که شما می توانید با سگ" میلر گفت: Bisher. "[کسانی که] بسیار جذاب هستند و آنها اجازه می دهد مخلوط نژاد را وارد کنید. ما دوست دارم به دلیل آن را شامل است." بنابراین در حالی که این نمایش تاریخی انحصار نمی شود تغییر بیش از حد بیش از حد به زودی امید هنوز وجود دارد برای آینده mutts نجات و مخلوط نژاد برای پیدا کردن سهم خود را از کانون توجه است.

نوشتن به Raisa برونر در raisa.bruner@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب