این بیماری همه گیر است آشکار چقدر بد ما تکنولوژی واقعا

در 23 آوریل سال 2020 در اوایل سال جاری زمانی که شما می توانید انجام دهید رادیکال چیزهایی مانند رفتن به خارج

توسط PATRIS-FUN در 4 اردیبهشت 1399

در اوایل سال جاری زمانی که شما می توانید انجام دهید رادیکال چیزهایی مانند رفتن به خارج و در اطراف افراد دیگر من به خودکار نشان می دهد. وجود ماشین های کلاسیک نمایشگاه وجود دارد با مدل های از 1920s و '30s و چیزی که به من زده بود که چگونه با وجود اینکه برق این خودرو نیز به نظر می رسید مرتب کردن بر اساس از آه بد: ناراحت کننده clunky, غیر عملی است.

خوب آنها اوایل تکرار از یک تکنولوژی در حال ظهور. اما پس از تحولات جنگ جهانی دوم رونق از 1950s و ظهور حومه و فرهنگ خودرو. ماشین بهتر است. انتقال اتوماتیک, تهویه مطبوع, کروز کنترل همه پدید آمده است. محض ضرورت میلیون نفر نیاز به حمل و نقل شخصی رسوب یک واقعیت است که در آن ماشین کاملا بهبود یافته است.

در حال حاضر ما در حال زندگی می کنند از طریق آنچه که به خوبی ممکن است یکی دیگر از تاریخچه تغییر دوره است. و به ده ها میلیون نفر از مردم سرپناه در محل یا محل کار از خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آنها در حال اجرا هستند تا در برابر این واقعیت است که بسیار شبیه به کسانی که در اوایل اتومبیل های کلاسیک بسیاری از امروز digital tech, آه, بد: تماس های ویدئویی در حال گیج کننده و با کیفیت پایین کار مشترک نرم افزار به سختی تغییر در سال, خرید آنلاین تلاش برای نگه داشتن. در ضمن فن آوری خود را اغلب گران قیمت و یا clunky.

به عنوان با اتومبیل در '50s خواهد اینرسی ناگهانی تغییر اجتماعی این بار آورده با یک بیماری همه گیر نیروی فن آوری برای دریافت بهتر است ؟

همانطور که اشاره شد فناوری تحلیلگر Benedict Evans استدلال می کند که همه گیر و مرتبط با آن اثر در مردم چگونه کار می کنند و ارتباط برقرار کردن مانند یک غول مجبور آزمایش. افرادی که هرگز شرکت در یک کنفرانس ویدئویی و یا خرید مواد غذایی آنلاین در حال حاضر انجام این کارها برای اولین بار به خاطر آنها باید کمی دیگر انتخاب. اما این است که اغلب بی ارزش پیچیده و در حال حاضر ما شاهد نشانه هایی است که کاربران می خواهید یک رابط ساده تر. یک دلیل, تماس ویدیویی, نرم افزار زوم گرفته شده — تکان دهنده آن در حال حاضر 300 میلیون کاربر در مقایسه با 10 میلیون فقط چند ماه پیش است که آن را بهتر از اسکایپ مایکروسافت یا سیسکو WebEx گره خورده است. شما به سادگی عبور در اطراف یک لینک و voila شما هستیم.

در عین حال حتی زوم دارای مشکلات آن است. فراتر از آن بسیار شایع حریم خصوصی مشکلات وجود دارد که بیشتر مشکل اساسی که سهام آن با دیگر تماس تصویری نرم افزار: تماس های خود را اغلب وحشتناک است. صدای رها کردن در داخل و خارج جریان به طور منظم از یخ و حتی کیفیت صدا است subpar. با وجود این واقعیت است که ویدئو کنفرانس فناوری است در اطراف برای چند دهه واقعی کیفیت و قابلیت اطمینان از تماس نشده سرعت نگه داشته. بر خلاف می گویند بازی های ویدئویی و یا جریان ویدئو جهش در کیفیت به سادگی نمی اتفاق افتاده است.

حداقل یک دلیل این است که درست است که خانه WiFi افتضاح است برای بسیاری از. این بیماری همه گیر است و مردم مجبور به نشستن در فرد گوشه از خانه و یا آپارتمان برای دریافت بهترین سیگنال یک واقعیت پوچ در سال 2020 است. بله درست است شما می توانید با نصب یک شبکه مش از شرکت هایی مانند Eero (خریداری شده توسط آمازون) گوگل یا Linksys اما کسانی که اغلب هزینه صدها دلار است. قابلیت های اساسی از بی سیم با تکنولوژی اکثر مردم تکیه می کنند نیاز به دریافت مقدار زیادی بهتر است.

همانطور که ما حرکت این تغییر, آن را به ارزش به خاطر سپردن است که تکنولوژی باید بصری و بدون درز. هر کسی باید قادر به استفاده از آن. در نظر بگیرید خرید آنلاین. در حالی که این طبیعت دوم برای کسانی که استفاده می شود به آن, تازه کار اغلب توسط گیج چگونه همه چیز کار می کنند: مبهم سحر و جادو که از طریق آن برخی از محصولات در آمازون نمایش داده می شود, چگونه برای دریافت بهترین قیمت و یا چرا که هزینه تحویل و هزینه خدمات وضع هستند. تماشای پدر و مادرم سعی کنید به حرکت به این چیزهایی که من نیم وسوسه به نشان می دهد تمام فن آوری باید در نظر گرفته شود با یک نوع "ارشد استاندارد": می توانید یک فرد مسن و بدون تجربه زیادی با تکنولوژی استفاده از یک سرویس یا ابزار? اگر پاسخ منفی است و سپس از آن زمان به تجدید نظر آن است.

به تازگی مشهور سرمایه گذار و مخترع Marc Andreessen منتشر تحریک آمیز مقاله درخواست مردم برای ساخت همه چیز دوباره پس از همه گیر. این نوع از تماس به اقدام برخی از یافت الهام بخش و دیگران eyeroll القا. اما من فکر می کنم این امکان وجود دارد که شک و تردید در واکنش به مقاله ریشه در این واقعیت است که آن را خواسته بیشتر فن آوری های جدید به جای تشویق به تغییر در نحوه تکنولوژی تحویل داده شده است و یا نقش آن در زندگی ما است. بله اجازه ساخت بیشتر اما بیایید ابزار ما کار بهتری برای بیشتر مردم پس مزایای آنها را می توان به طور مساوی توزیع شده است.

چیزهایی که ما می توانیم با تکنولوژی های باور نکردنی: ما می توانیم صحبت کردن با مردم در سراسر جهان, غنی سازی زندگی ما اطلاع خودمان. در طول این همه گیر اینترنت و رسانه های اجتماعی شده اند و تاسیسات برای میلیاردها. هنوز هم شاید مانند مردم یک بار آن اوایل اتومبیل ثابت ناکافی ما ممکن است نگاهی به آنچه ما در حال حاضر و بپرسید: چرا این بهتر ؟

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im