همه گیر بسته گالری های هنری' درب. اما چه کسی گفت که یک گالری نیاز به چهار دیوار و یک سقف ؟

تیاو هنر سنتی گالری—the استریل پنجره مشاهده اتاق درستی برچسب "مکعب سفید" هنرمند و منتقد برایان O'Doherty در س

توسط PATRIS-FUN در 22 خرداد 1399

تیاو هنر سنتی گالری—the استریل پنجره مشاهده اتاق درستی برچسب "مکعب سفید" هنرمند و منتقد برایان O'Doherty در سال 1976—بررسی هنر جهان برای چند دهه به عنوان راه اصلی برای نمایش کار می کند. مکعب سفید است که در مقایسه با یک اتاق عمل به عنوان به خوبی به عنوان یک خرک دفن شده است و پشتیبانی به عنوان یک راه برای حفظ بی طرفی در حالی که مشاهده آثار هنری. "جهان خارج باید نمی آمد در پس پنجره ها معمولا شیشه مهر و موم شده ، دیوارها به رنگ سفید است. سقف می شود منبع نور است. کف چوبی جلا به طوری که شما با کلیک بر روی همراه بالینی و یا سنگ فرش شده به طوری که شما پد بی صدا استراحت پا در حالی که چشم در دیوار. هنر آزاد است که گفت استفاده برای رفتن به خود را در آن زندگی'" O'Doherty نوشت: در the film society.

اما آن وهم آور بالینی بی طرفی در یک قیمت می آید. مکعب ایجاد چیزی مصنوعی در مورد راه بیننده در تعامل با هنر و از بین بردن هر دو از جهان خارج و از هر کسی که نیست به دنبال و یا تلو تلو خوردن بر آن اتاق است. مکعب بوده است به عنوان نمادی از نخبه گرایی: اگر شما نمی لباس راه حق یا مکرر برخی محله های مکعب و محتویات آن را نمی شد برای شما. و اگر شما نمی دانید که حق مردم شانس کار خود را نمایش داده بودند و حتی باریک.

در حال حاضر همه گیر شده گالری و حتی بیشتر غیر قابل دسترس, حداقل به طور موقت الهام بخش داران و سازندگان به reimagine چگونه هنر ممکن است به اشتراک گذاشته شود. اما در حالی که امروز شرایط جدید هنرمندان تلاش برای فکر می کنم فراتر از این محدودیت ها نیست. در دهه 1960 اعضای Fluxus جنبش ایجاد شده کار می کند که تاری تمایز بین هنر و زندگی و محکوم گالری تشریفات. اعمال روزمره می تواند آثار هنری و بسیاری از آثار نمی تواند restaged یا تکثیر. یوکو اونو به برش قطعه ایکه در آن هنرمند شنبه در یک مرحله با یک جفت قیچی و دعوت مخاطبان به نوبت قطع او لباس تاری ارتباط بین بیننده و هنر و انداخت به سوال هر نوع بی طرفی.

زمین-جنبش هنر از '60s و 70s دیدم هنرمندان مجسمه سازی زمین برای ایجاد مقیاس بزرگ با این نسخهها کار مانند Robert Smithson را 1,500-ft.-طولانی مارپیچ اسکله ساخته شده از نمک کریستال آب سنگ بازالت در یوتا دریاچه بزرگ نمک که ذاتا برگزار شد سازندگان خود را " ضد سیاست تجاری: دیگر از در عکس, هیچ راهی وجود دارد برای قطعات وجود داشته باشد در درون چهار دیوار. به "خاکبرداری" ساخته شده در این دوره شد و نقطه مقابل آنچه مکعب سفید نمایندگی; به جای موجود در یک خلاء است که لغو جهان خارج این آثار بودند جهان خارج است.

به عنوان گالری عکس توقیف در اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات این روح خلاقیت و اگر نه آشکار ضد استقرار تفکر است به اطلاع روابط جدید بین هنر و بینندگان. از بازی های ویدئویی به پست الکترونیکی حلزون برای نمونه در زیر فقط تعداد کمی از راه های هنرمندان و موزه ها را ضبط کرده اند بر این لحظه دشوار به اثبات برساند و در عین حال دوباره این فرصت برای تعامل با هنر به عنوان گسترده ای به عنوان یک اتاق بسته است.

مینیاتور گالری

B. Chehayeb را انتزاعی نقاشی بر روی صفحه نمایش در مینیاتور پناهگاه در محل گالری
حسن نیت ارائه میدهد از پناهگاه در محل گالری

در مارس 27, هنرمند, Eben Haines راه اندازی پناهگاه در محل گالری مینیاتور صفحه نمایش است که اجازه می دهد تا هنرمندان برای ایجاد مقیاس کوچک کار می کند که به نظر می رسد بزرگتر زمانی که عکس گرفته و به اشتراک گذاشته شده در Instagram. پس از بررسی هنرمندان ارسالی از تصاویر نمونه و پیشنهادات بیش از ایمیل هینز و شریک زندگی خود را Delaney Dameron از هنرمندان انتخاب شده به رها کردن و یا ایمیل آنها کار خود را. سپس آنها را نصب کنید و عکس هر کوچک, انفرادی, هنر نشان می دهد که طول می کشد کمتر از یک هفته.

"واقعیت این است که فضای مینیاتوری و که بیننده می داند که آن را ساخت و به این معنی که آنها در نهایت به دنبال دقت در جزئیات: ساختمانی و لوله و ضعیف قرار می گیرد رسانه های لکه آب که در آن پنجره سقفی به بیرون درز" توضیح می دهد که Haines.

برای هنرمندان که اصلا دسترسی به استودیو خود را در حال حاضر ایجاد کوچک کار می کند به مراتب عملی تر از آنچه معمول خود کار ممکن است مستلزم. آنها "قادر به بلند پروازانه تر از آنها همیشه می تواند به استطاعت در مقیاس اجازه دهید به تنهایی نشان داده اند در یک تجاری گالری می گوید:" Haines, مرجع بازدارنده هزینه های بالای املاک و مستغلات شهری گالری است که ممکن است در غیر این صورت نشان می دهد بیشتر در مقیاس بزرگ کار می کند.

به نمایش گذاشته هنرمندان شامل B. Chehayeb (که کار بالا نشان داده شده) که باعث می شود نقاشی های انتزاعی خاطرات رو به رشد مکزیکی آمریکایی و همچنین مریم Pedicini که ایجاد یک مخلوط-رسانه های نصب و راه اندازی اتاق آویزان است که از پرتوهای." امیدوارم" هینز می گوید: "ما به مردم اجازه می دهد به کار آنها همیشه می خواستم به."

تصویری-بازی گزینش

گتی حیوانات عبور هنر ژنراتور ابزار اجازه می دهد تا بازیکن را به واردات آثار از موزه باز-دسترسی به فروشگاه
حسن نیت ارائه میدهد از سارا والدورف

در سال 2020 شما می توانید خود را بسیار خود را کلود مونه یا ونسان ون گوگ یا حداقل pixelated نسخه حلق آویز در بالای اجاق گاز در آشپزخانه مجازی خود را. با لس آنجلس مبتنی بر موزه گتی ایماژ را عبور حیوانات هنر ژنراتور ابزار بازیکنان بسیار محبوب نینتندو بازی—که در آن کاربران طراحی و غریب جزیره جهان در حالی که یابی حیوانات است که ساکن آن—می توانید از طریق جستجو این موزه باز-دسترسی به مجموعه و واردات تصاویر خود را به بازی. پس از آن بازیکنان می توانید هر کار می کنند با این حال آنها را انتخاب کنید: در یک دیوار; بر روی یک تکه لباس یا حتی در خود گالری که همچنین به دوستانی که بازی کردن این بازی می توانید تقریبا.

آوردن آثار هنری را به یک بازی ویدیویی و قرار دادن آنها را به یک جهان داستانی خود را تغییر زمینه به طور کامل آنها را اهل تفریح و بازی, moldable موارد. بازیکنان در یک معنا تبدیل به موزه داران. "آن نیست فقط به کاربران امکان دسترسی به مجموعه های ما اما آن را اجازه می دهد تا آنها را به شکل موزه تجربه خود می گوید:" Selina Chang-Yi Zawacki یک مهندس نرم افزار در گتی که توسعه این پروژه است. "در کل معمولی موزه تجربه بسیار سفت و سخت است. این تنظیم برای شما وجود دارد یک جریان شما به دنبال—اما با استفاده از این ابزار شما می توانید آن را هر آنچه شما می خواهید."

برخی از کاربران انتخاب شده برای چاپ کردن نسخه های دیجیتالی از انتخاب خود را با این نسخهها کار آوردن دیجیتال را به دنیای فیزیکی. به تاریخ هنر در مقطع کارشناسی انجمن در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین و حتی با استفاده از این ابزار برای اضافه کردن آثار به مجازی هنر نشان می دهد تجلیل از افتتاح یک لغو پردیس نمایشگاه است.

پست الکترونیکی هنر

بیش از 350 شرکت کنندگان با ارسال آثار خود را به نشویل برای براون "به نظر من از صفحه اصلی" پست الکترونیکی-پروژه هنر
حسن نیت ارائه میدهد از جولی Sola و جیسون براون

نهم پوپولیستی هنر عمل معمولا شناخته شده به عنوان ایمیل های هنر و یا پستی هنر دیده می شود احیای در ماه های اخیر. قواعد ساده هستند: همه یکی است به انجام یک کار کوچک از هنر از هر نوع (نقشه کشی, هنر اختلاط رنگها, شعر, و غیره.) که می تواند در یک پاکت مناسب و ارسال آن از طریق پست الکترونیکی به خبرنگار دیگری.

دادا هنرمند مارسل دوشان, Fluxus هنرمند در Kawara و بسیاری از دیگران تمرین فرم در اواخر قرن 20. این جنبش به دست اورد شهرت در 1950s زمانی که ری جانسون که می خواستم به ملامت گالری سیستم خود را تشویق کرد شبکه ای از آشنایان و همچنین غریبه ها به اشتراک گذاشتن از طریق ایمیل. جانسون ارسال خواهد قالب هایی که تا به حال نسخه های خود را نقاشی دهید مانند "لطفا اضافه کردن مو به Cher" به خبرنگاران که خود را اضافه کنید را علامت به پستها قبل از بازگشت آنها به او و یا حمل و نقل آنها را به شخص دیگری. این پروژه در نهایت به عنوان شناخته شده نیویورک مکاتبات مدرسه.

پس از اقامت در خانه سفارشات در زمان اثر چندین پست الکترونیکی-پروژه های هنر پدید آمده اند. برای یک چنین پروژه Nashville مبتنی بر هنر جمع آوری و متصدی Jason قهوه ای شده است برگزاری یک فراخوان به نام "به نظر من از خانه است." ابتکار دعوت مردم در همه جا به ارسال آثار خود که قهوه ای جمع آوری و نوشته ها به پروژه های سایت و Instagram account. پس از تسلیم دوره است که بیش از قهوه ای طرح برای اهدای پستها به ویژه مجموعه های دانشگاه کتابخانه در نشویل. با توجه به قهوه ای او دریافت بیش از 350 اثر از 27 کشور از جمله هند و کوبا و آلمان است. "آن گسترش مفهوم آنچه که یک هنرمند است. ایمیل هنرمندان آمده از تمام جنبه های زندگی; ترین هستند نه هنرمندان حرفه ای می گوید:" قهوه ای است. "همه شما نیاز دارید این است که تصورات خود را و یک تمبر."

Jason Pickleman شیکاگو بر اساس طراح گرافیک و gallerist برگزار شد یک پست الکترونیکی-نمایشگاه هنر بیش Instagram زنده و برنامه های در divvying تا 600 آثار او دریافت ایمیل به گروه های کوچکتر است که می تواند از طریق پست به عنوان "به عنوان یک وام کتابخانه برای هر کسی که علاقه مند به تجربه این مجموعه است." این پروژه با عنوان "MAILL" (Mail هنر موجودی وام کتابخانه) با هدف ایجاد "یک موزه از صندوق پستی خود را" به عنوان Pickleman آن قرار می دهد و اجازه می دهد تا برای هنر مشاهده برای تبدیل شدن به بیشتر و لامسه و صمیمی را تجربه کنند. به علاوه با توجه به Pickleman آن را به خوبی برای باز کردن پست الکترونیکی خود را و کشف آثار هنری به جای قبوض آب و برق و یا پست الکترونیکی سفارش کاتالوگ.

"درایو" نمایشگاه

در "Drive-by-هنری" نشان می دهد در نیویورک تونی راس و سارا Salaway به نمایش گذاشته که یک اجتماعی-انزوا "تقویم" از چندپاره و فاقد تأثیرگذاری صندلی با تاریخ-کلمات مرتبط
حسن نیت ارائه میدهد از تونی راس و سارا Salaway

سازماندهی شده توسط لس آنجلس مبتنی بر مفهومی هنرمند و نظریه پرداز وارن Neidich, "Drive-by-هنری" یک ترکیب منحصر به فرد فیزیکی و دیجیتال است که باعث ایجاد یک جامعه دور هنر و تجربه است. با هدف در آوردن هنر به شروع آن محل استودیو هنرمند—که در آن Neidich معتقد است این کار در ناب ترین و قدرتمند ترین دولت خود را نشان می دهد و اجازه می دهد تا تماشاگران به استفاده از نقشه های آنلاین به درایو گذشته آثار نمایش داده شده در هنرمندان چمن رواقها و صندوق های پستی از ایمنی خودرو خود را. او آمد تا با ایده پس از منزوی در یک کابین در شروع این بیماری همه گیر; "Drive-by-هنری" او "در واکنش به احساس انزوا و قطع ارتباط."

Neidich در حال حاضر تکمیل شده نشان می دهد در لوس آنجلس و نیویورک و لانگ آیلند و قصد دارد به گسترش به بیشتر شهرها و کشورها. نمایشگاه حاضر شامل جرمی دنیس " "مقصد" چوب سایه ها تحت پوشش در فتوکپی تصاویر از برج ایفل و الویس " ملاقات با رئیس جمهور نیکسون. Neidich کار با هنرمندان و موزه داران رنه Petropoulos مایکل Slenske و Anuradha Vikram برای اطمینان از طیف متنوعی از هر دو تاسیس و در حال ظهور صداها برای گسترش لس آنجلس نشان می دهد. "من با استفاده از ماشین است که بسیاری از توابع در تاریخ امریکا مانند ساختمان از حومه شهر و در تلاش بود آن را به معنای دیگری به عنوان یک محل حفاظت از یک نوع انفرادی حباب از طریق آن شما می توانید تجربه هنر" او توضیح می دهد.

نوشتن به آنا Purna Kambhampaty در Anna.kambhampaty@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب