مایکل کیتون ممکن است بازی بتمن دوباره

داده های ردیابی شده توسط واشنگتن پست نشان می دهد که هفت متحده — آریزونا, آرکانزاس, کالیفرنیا, کارولینای شمالی

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

داده های ردیابی شده توسط واشنگتن پست نشان می دهد که هفت متحده — آریزونا, آرکانزاس, کالیفرنیا, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی تنسی و تگزاس — گزارش رکورد برای زمان coronavirus بستری شدن در بیمارستان.

از روز شنبه وجود دارد 3,868 مردم در کالیفرنیا بستری با coronavirus 5.9 درصد افزایش نسبت به قبلی قله تخت استفاده در مارس 29. از این بیماران حدود 1200 هستند در بخش های مراقبت ويژه. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom (D) گفت: دولت نیست رو تخت بیمارستان کمبود.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) گفت KBTX روز سه شنبه گفت: نگرانی وجود دارد بیش از بستری رای بودن در تمام زمان بالا در دولت و تگزاسی نیاز به "واقعا درک قدر از چالش های ما در برخورد با." او گفت: دولت افزایش خواهد یافت و تست و ممکن است به زودی اعلام تدابیر جدید برای مبارزه با کروناویروس اما در عین حال خواست ساکنان به بیرون بروید مگر اینکه لازم است.

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کس تقویت امن بهترین شیوه پوشیدن ماسک, دست, مایع, حفظ فاصله ایمن اما از همه مهمتر به دلیل گسترش بسیار شایع در حال حاضر وجود دارد هرگز یک دلیل شما را مجبور به ترک خانه خود را," او گفت:.

در روز سه شنبه کالیفرنیا و تگزاس هر گزارش بیش از 5000 جدید کروناویروس موارد بیش از یک دوره 24 ساعته سوابق برای هر دو کشور. بیش از 800 COVID-19 مرگ نیز گزارش شده در ایالات متحده در روز سه شنبه اولین بار تعداد مرگ و میر بالا رفته پس ژوئن 7, ارسال گزارش. ایالات متحده بیش از 2.3 میلیون نفر تایید coronavirus موارد با حداقل 119,000 مرگ و میر. کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن