این Mandalorian می شود یک سری درام nod و بیشتر شگفتی بزرگ از سال 2020 نامزد امی

امی نامزد ارائه شده ما با یک حس عادی در میان COVID-19 همه گیر توسط, یک بار دیگر, تکان دهنده هر کس با برخی از ع

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

امی نامزد ارائه شده ما با یک حس عادی در میان COVID-19 همه گیر توسط, یک بار دیگر, تکان دهنده هر کس با برخی از عمده snubs و شگفتی است.

پس از روز سه شنبه Emmys نامزد اعلام, در اینجا برخی از بزرگترین شگفتی است که ایستادگی کردن.

1. این Mandalorian می شود یک سری درام نود - در یکی از صبح بزرگترین شوک های دیزنی+ جنگ ستارگان نشان می دهد تضعیف برجسته سری درام دسته. این یک سورپرایز بود اما استقبال یکی. در ضمن صبح نشان می دهد و مطرح از دست رفته را در یک نقطه در دسته.

2. آنچه که ما در سایه آیا می شود یک سریال کمدی nod - FX خون آشام سری یک سریال کمدی نامزدی در دیگر بزرگ, تعجب دلپذیر است. اما در حالی که Ramy ستاره Ramy یوسف نامزد دریافت جایزه بود در سرب کمدی بازیگر دسته خود را نشان می دهد توبیخ اینجا.

3. Bob Odenkirk و Rhea Seehorn دریافت توبیخ - For Better Call Saul , طرفداران شنبه صبح نیست همه خوب و مرد به عنوان Bob Odenkirk بود توبیخ در سرب بازیگر دسته با وجود اینکه نامزد دریافت جایزه در سال های گذشته. Rhea Seehorn نیز دریافت نمی کند نامزد و نه جاناتان بانک ها.

4. Merritt Wever و Kaitlyn Dever دریافت توبیخ - منتقدان فکر دو آگهی از غیر قابل باور خواهد هر دو نامزد برای بهترین بازیگر سرب در یک سری محدود یا فیلم تلویزیونی, اما با کمال تعجب نه. باور نکردنی, در واقع.

5. Zendaya می شود او اولین نامزدی - او به دور از سنگین مورد علاقه در رده میان prognosticators اما Zendaya به طور غیر منتظره با یک گل نامزدی در سرب, درام, بازیگر دسته برای شادی و سرخوشیاو اولین امی nod همیشه.

6. الیزابت ماس توبیخ می شود - پس از اینکه نامزد دریافت جایزه در سال های گذشته برای او منجر عملکرد خدمتکار داستان و برنده پس از خزه مانده بود از درام بازیگر دسته و بدیهی نیست تحت امی رای دهندگان چشم دیگر.

7. لری دیوید توبیخ می شود - هیچ لری در بهترین کمدی بازیگر ، خیلی قشنگ خیلی خوب نیست. برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن