لینکلن پروژه آخرین anti-مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی به طور کامل در روسیه

به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش در ایالات متحده قریب به اتفاق بیمارستان ها و آوردن گسترده دولت باز

توسط PATRIS-FUN در 14 تیر 1399

به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش در ایالات متحده قریب به اتفاق بیمارستان ها و آوردن گسترده دولت بازگشایی برنامه ای برای توقف بسیاری ممکن است تعجب که در آن نقاط مهم خواهد بود. متاسفانه که تا حدودی سخت برای پیش بینی به عنوان "عفونت منحنی گل رز در 40 از 50 ایالت به عنوان چهارم جولای تعطیلات آخر هفته" آسوشیتد پرس گزارش. اما ما می توانیم برخی از تحصیل کرده حدس بزند.

ایالات متحده با شدید ترین شیوع بیماری در حال حاضر در حال آریزونا و فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا که "گزارش یک ترکیب 25,000 جدید تایید coronavirus موارد پنجشنبه" AP می گوید. اما گرجستان "است که در میان بسیاری از نگرانی متحده در حال حاضر می گوید:" رابینسون مایر در اقیانوس اطلس. در طول هفته گذشته هلو دولت گزارش شده بیش از 14 ، 800 زمین مورد جدید و این نمی تواند chalked به تست های بیشتر: "در آغاز ماه ژوئن در حدود یک در 14 تست برگشتم مثبت است. هفته گذشته در حدود یک در نه آزمون بود; امروز یک در هفت آزمون انجام داد" مایر می گوید.

یکی دیگر از دولت به سازمان دیده بان است اوهایو "که شاهد موارد جدید افزایش بسیار سریع تر از آزمون این هفته" مایر ، درصد مثبت آزمایش نیز دو برابر کانزاس, مونتانا, میشیگان, Missouri, تنسی, می سی سی پی و کارولینای جنوبی است. "در نوادا آن سه برابر شده است. در آیداهو آن است که پنج برابر بالاتر" با توجه به AP.

در ضمن غرب بود که اوایل کانون برای این ویروس دیده است عفونت های جدید به طور قابل توجهی کاهش. ایالات متحده شاهد روند رو به پایین در عفونت تنها دو -- نبراسکا و داکوتای جنوبی — در خارج از شرق. "آنچه به نظر می رسد برای متحد کردن بسیاری از بیشتر تحت تاثیر متحده است که آنها بازگشایی داخل سالن ناهار خوری میله و ورزشگاه" مایر می گوید. "چه خواهد شد آنها را متمایز است که چگونه آنها واکنش نشان می دهند در حال حاضر." جسیکا Hullingertinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب