بلومبرگ طرح به مردم پرداخت 2500 دلار در ماه برای متن در مورد او

یک NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر شده از پنج شنبه تا به حال خیلی مناسب و معقول شماره بهداشت ، الیزا

توسط PATRIS-FUN در 30 بهمن 1398

یک NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر شده از پنج شنبه تا به حال خیلی مناسب و معقول شماره بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.): او در یک مجازی کراوات برای دوم در دموکراتیک اولیه مسابقه با معاون رئیس جمهور جو بایدن و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار — همه آنها حداقل 12 درصد پشت سن. برنی ساندرز (I-Vt.), ثابت در 27 درصد و وارن بود فقط پشت ساندرز که در آن به نامزد دموکرات رای دهندگان هستند "مشتاق" یا "راحت" ،

اما چگونه وارن کرایه در سر-به-سر matchup در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به این سوال که بسیاری را مجذوب خود دموکرات ها? نظرسنجی بپرسید نیست.

نظرسنجی — پیتر هارت (D) و لایحه McInturff (R) — پرسید که چگونه Sanders, بایدن, عصر ایران, پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq (D-Minn.) خواهد کرایه در برابر تهمت اما نه وارن که نظرسنجی 1 نقطه بالاتر از Buttigieg و 7 امتیاز جلوتر از Klobuchar. هارت گفت BuzzFeed نظرسنجی تنها بود "فضا و زمان" را به نظرسنجی پنج سر-به-سر matchups و "Klobuchar انتخاب شد به عنوان پنجمین نامزد" به دلیل پرش به مقام سوم در نیوهمپشایر اولیه و کمبود اطلاعات که به او رای دهندگان هستند.

نظرسنجی آزمایش وارن در برابر تهمت "نسبتا به تازگی" هارت اضافه شده و "من گمان می کنم او خواهد بود بخشی از آینده تست." هنوز "به وارن حامیان این نظرسنجی بود flashpoint به اوج هفته ناکامی" است که رسانه ها به نظر می رسد به "پاک نامزدی او را در پی او به نمایش در آیووا و نیوهمشایر" BuzzFeed گزارش.

در سر-به-سر matchups همه پنج دموکرات ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند قوی ترین نامزد بایدن که دارای یک فرمانده 8-نقطه سرب در هر دو بخش مسابقه ملی و در 11 میدان نبرد متحده است. برای چهار دیگر نامزدها میدان نبرد متحده هستند tossup. و با وجود ساندرز' حذف سرب در میان دموکرات ها او همچنین چک کردن کیفیت تمام رای دهندگان می گویند که آنها در حال ناراحت کننده ترین با: سوسیالیست های اخیر حمله قلبی و بیش از 75.

ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی انجام شد Feb. 14-17 میان 900 ثبت نام رای دهندگان. کلی حاشیه خطا ±3.3 درصد و برای 426 دموکراتیک اولیه رای دهندگان ±4.8 امتیاز. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب