اینترنت حمام کردن در واکنش به این زن لوله کشی Cheetos, داخل حمام, مراقبت از خود مراسم

Gwyneth Paltrow مارس فروختن $75 شمع در گوک به نام سلامت و مراقبت از خود است اما مرز بعدی در مراقبت از خود آیی

توسط PATRIS-FUN در 29 بهمن 1398

Gwyneth Paltrow مارس فروختن $75 شمع در گوک به نام سلامت و مراقبت از خود است اما مرز بعدی در مراقبت از خود آیین های بیشتر مقرون به صرفه است ؟

یک زن رفته ویروسی برای او منحصر به فرد روش های تمدد اعصاب—خواباندن در آنچه به نظر می رسد به یک حمام پر از داغ Cheetos.

کاربر توییتر @sp00kynugget ارسال شده یک ویدیو که به نظر می رسد برای نشان دادن یک فرد غوطه ور شدن در وان پر از خیس داغ Cheetos. "omg خیلی مورد نیاز پس از این روز پر تنش" زیرنویس به ویدیو می خواند همراه با یک کلیپ کوتاه است که به نظر می رسد برای نشان دادن یک فرد جرعه جرعه شامپاین, رابطه جنسی کامل از چیزی صورتی (داغ Cheeto آب؟) در حالی که استراحت در یک لجن مرطوب و غنی شده, آرد ذرت, رنگ قرمز 40 و slow burn از Flamin' داغ Cheetos ادویه مخلوط. وجود دارد بنابراین بسیاری از تنقلات تند شناور در وان حمام که حمام آب تبدیل شده است و خاطره انگیز سایه ای از قرمز به عنوان رنگ قرمز به آرامی تمیز کردن Cheetos و به آب است.

به عنوان کسی که خورده داغ Cheetos می داند که می توان آنها را واقعا تند, پس از آن آسان است به تصور کنید که حمام است که باعث احساس سوزش است که هیچ ربطی به با درجه حرارت آب. به عنوان ویدیو گردش در توییتر یک سوال رو به افزایش بوده است به بالا: چرا ؟

در حالی که هیچ کس ممکن است درک کنند که چرا این داغ Cheetos, حمام کردن, تصویری وجود دارد اما هر کس خوشحال است که آنها لازم نیست برای تمیز کردن پس از آن.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن