سیاتل یکشنبه شب جورج فلوید اعتراض به حال با یک ماشین حمله و تیراندازی و تعداد زیادی از گاز اشک آور

COVID-19 بيمار مبتلا به فشار خون بالا در حال حاضر در معرض خطر مرگ پس از آن نگران کننده زمانی که محققان بمب که

توسط PATRIS-FUN در 19 خرداد 1399

COVID-19 بيمار مبتلا به فشار خون بالا در حال حاضر در معرض خطر مرگ پس از آن نگران کننده زمانی که محققان بمب که آیا در نظر گرفتن فشار خون با مواد مخدر می تواند باعث تشدید این بیماری است. جامعه پزشکی برطرف شد اما زمانی که یک مطالعه منتشر شده در هفته گذشته در مجله اروپایی قلب نشان داد که مصرف داروهای کنترل فشار خون بالا در واقع کاهش مرگ و میر, CNBC گزارش.

در میان تقریبا از 2900 نفر بستری شده در فوریه و مارس در Huo شن Shan بیمارستان در ووهان چین, بیماران مبتلا به پرفشاری خون تا به حال دو بار خطر مرگ و به احتمال زیاد به نیاز به تهویه از کسانی که بدون اما در میان این بیماران که دارای فشار بالا, کسانی که درمان آن با دارو به طور قابل توجهی کاهش مرگ و میر خود را در معرض خطر.

این یافته های شگفت آور — یکی از نویسندگان فی لی از Xijing بیمارستان در شیان چین بود و انتظار این نتایج مخالف — اما امیدوار حتی اگر عادی هشدارهای اعمال (شواهد از مشاهده به جای کارآزمایی تصادفی). "ما نشان می دهد که بیماران باید قطع و یا تغییر خود را معمول ضد فشار خون درمان مگر اینکه توسط یک پزشک" لی گفت.

به عنوان چیز ایستاده مطالعه مربوط به COVID-19 بيمار مبتلا به فشار خون بالا است که هنوز هم بسیار مهم با توجه به چگونه بسیاری از مردم در ایالات متحده از فشار خون بالا رنج می برند. نه تنها مواد مخدر به آن دسته از بیماران بسیار بالاتر شانس زنده ماندن coronavirus اما آن را نیز بدان معنی است که آنها نمی خواهد که برای جلوگیری از مصرف دارو را که می افزاید: یکی دیگر از لایه کلی در خطر است.

اما نیز وجود دارد که این داروها می تواند مورد مطالعه به عنوان یک درمان واقعی برای COVID-19 دکتر لوئیس Ruilope از بیمارستان Universitario 12 ده اکتبر در مادرید نوشت: در یک تحریریه در مجله که حس می کند پس وجود دارد شواهد رو به رشد COVID-19 ممکن است یک بیماری عروقی و نه صرفا تنفسی یکی. تیم O'donnelltinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب