اولین نظرسنجی از سوزان کالینز' 2020 سنا مسابقه خود با رقیب دموکرات

رئیس جمهور تهمت جستجو برای که ناشناس ارشد دولت رسمی به پایان رسیده و یا به طوری که او ادعا می کند. مغلوب ساخت

توسط PATRIS-FUN در 30 بهمن 1398

رئیس جمهور تهمت جستجو برای که ناشناس ارشد دولت رسمی به پایان رسیده و یا به طوری که او ادعا می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه به خبرنگاران گفت که او در حال حاضر می داند که هویت رسمی دولت که در سال 2018 نوشته است نیویورک تایمز op-ed توصیف یک "مقاومت" در داخل دولت و بعد از آن کتاب نوشت هشدار.

"من می دانم که در آن است" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پرسید که این تهمت پاسخ داد: "من نمی توانم به شما بگویم که, اما من می دانم که در آن است. اما ما نمی خواهد به آن را دریافت."

این می آید پس از Axios گزارش داد که مقامات دولت در حال بررسی مجدد ویکتوریا Coates معاون مشاور امنیت ملی در میان زمزمه کمپین که او ناشناس رسمی اتهام هر دو او و ادبی عامل پشت یک هشدار را رد کرده اند. روزانه وحش نیز اخیرا گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور پیتر ناوارو شده است "اجرای خصوصی خود را بررسی هویت ناشناس" و "zeroed در حداقل یکی به احتمال زیاد شک دارم."

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه همچنین ادعا کرد که او می داند "که برخی از leakers هستند" چرا که "زمانی که من می خواهم برای به دست آوردن چیزی به مطبوعات و من بگویم برخی از مردم شگفت انگیز است آن را خارج وجود دارد."

آیا تهمت به پایان می رسد تا تفرج ناشناس ما می دانیم هویت خود را دیر یا زود به عنوان فرد در طول یک ق از من بپرسید هر چیزی سال گذشته قول داد به جلو آمده و قبل از ماه نوامبر است. "مغلوب ساختن پیشی جستن را بشنود از من در خود من نام قبل از سال 2020 انتخابات" آنها نوشت. برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب