تایلندی کابینه تصویب لوایح دادن هم جنس اتحادیه های کارگری وضعیت حقوقی

(بانکوک) — تایلند کابینه تصویب پیش نویس دو لایحه که به هم جنس های کارگری وضعیت حقوقی مشابه که از جنس مخالف از

توسط PATRIS-FUN در 19 تیر 1399

(بانکوک) — تایلند کابینه تصویب پیش نویس دو لایحه که به هم جنس های کارگری وضعیت حقوقی مشابه که از جنس مخالف ازدواج است.

پیش نویس مشارکت مدنی قانون و اصلاحات از مدنی و تجاری خواهد شد و فرستاده شده به مجلس به زودی برای تصویب معاون سخنگوی دولت Ratchada Thanadirek گفت: بعد از روز چهارشنبه در جلسه هیئت دولت.

این مشارکت مدنی عمل خواهد اجازه می دهد زوج هایی که متولد شدند با همان جنس به ثبت نام و همکاری خود را اگر آنها هر دو حداقل 17 سال سن و حداقل یک شهروند تایلندی. اگر چه اتحادیه خود را تعریف شده است و به عنوان یک ازدواج آن کمک های مالی بسیاری از حقوق قانونی که همان کسانی که برگزار شده توسط ازدواج با جنس مخالف, ارتباط جنسی, در, مسائل از جمله تصویب stepchildren و ارث. اما همکاران می شود مجاز به همان منافع مالی از دولت است.

مانند اتحادیه های کارگری می تواند منتهی به مرگ داوطلبانه جدایی و یا به دستور دادگاه.

قوانین مدنی و تجاری اصلاحات مشخص بیشتر مقررات اتحادیه های مدنی مانند محرومیت دخالت در بیش از یک همکاری در یک زمان و اعلام کرد که حق نفقه برای یک شریک در یک منحل اتحادیه از دست داده است زمانی که آنها به صورت یک جدید.

Kittinun Daramadhaj جمهور از رنگین کمان در آسمان تایلند که کمک ارسال این لایحه گفت: این پیش نویس به تصویب چهارشنبه بهبود در نسخه های قبلی اما که برخی از اعضای جامعه تجاوز آن را باور نمی کند به اندازه کافی برای اطمینان از حقوق برابر.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب