SNL مایکل Che افتخارات مادر بزرگ خود را که از COVID-19 پوشش اجاره برای هر کس در ساختمان

Facebook اعلام کرده است یک سیاست جدید در اطراف coronavirus اطلاعات غلط در آن پلت فرم پس از استفاده از برچسب ه

توسط PATRIS-FUN در 28 فروردین 1399

Facebook اعلام کرده است یک سیاست جدید در اطراف coronavirus اطلاعات غلط در آن پلت فرم پس از استفاده از برچسب های هشدار دهنده به ده ها میلیون نفر از پست ها در ماه گذشته به تنهایی.

پلت فرم رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه گفت که در ماه مارس آن را با قرار دادن برچسب های هشدار دهنده در حدود 40 میلیون پست حاوی coronavirus اطلاعات غلط بر اساس رتبه بندی از واقعیت-چکرز. "وقتی مردم را دیدم کسانی که برچسب های هشدار دهنده 95 درصد از زمان آنها را در برای مشاهده محتوای اصلی" Facebook گفت. علاوه بر این Facebook فاش کرد که از آن حذف شده "صدها هزار قطعه از اطلاعات غلط است که می تواند منجر به قریب الوقوع آسیب فیزیکی" مانند "مضر ادعا می کند مانند نوشیدن آب ژاول درمان ویروس."

رفتن به جلو, Facebook شروع خواهد شد نشان دادن پیام در Facebook تغذیه از کاربران "کسانی که دوست دارند واکنش نشان داد و یا اظهار نظر در مضر اطلاعات غلط در مورد COVID-19 که ما از آنجا برداشته شده است." کاربران را به سمت کارگردانی اطلاعات در مورد اسطوره های اطراف COVID-19 بوده که افشا شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

"ما می خواهیم برای اتصال به افرادی که ممکن است باید با تعامل مضر اطلاعات غلط در مورد ویروس با حقیقت از منابع معتبر در مورد آنها را ببینید و یا شنیدن این ادعا دوباره از Facebook گفت:" پسر روزن Facebook معاون رئیس جمهور از صداقت.

به عنوان مثال تصویر نشان می دهد یک خوراک خبری که در آن یک کاربر را تشویق به اشتراک گذاشتن یک لینک که سایت با یک لیست مشترک coronavirus شایعات. یک Facebook سخنگو گفت Axios این شرکت هنوز تست مختلف در نسخه های احتمالی چه اطلاعیه برای کاربرانی که درگیر با اطلاعات غلط می تواند مانند نگاه.

با اعلام این سیاسی , یادداشت ها می آید پس از یک کمپین گروه گفت: بیش از 40 درصد از اطلاعات غلط در آن یافت می شود مربوط به کروناویروس در Facebook شد و باقی مانده بر روی پلت فرم حتی پس از افشا و خنثی. سیاست جدید اطلاع رسانی به کاربرانی که درگیر با اطلاعات غلط خواهد اثر را در طول چند هفته آینده. برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب