تد کروز در زمان پرواز به قطع مو خود را در دالاس سالن که صاحب آن به مبارزه طلبیده Coronavirus مستند محدودیت های

(دالاس) — جمهوریخواه ایالت و سناتور " تد کروز روز جمعه رو قطع مو خود را در یک دالاس سالن که شد پاره ای محافظه

توسط PATRIS-FUN در 20 اردیبهشت 1399

(دالاس) — جمهوریخواه ایالت و سناتور " تد کروز روز جمعه رو قطع مو خود را در یک دالاس سالن که شد پاره ای محافظه کار برای تظاهرات در برابر coronavirus مستند سفارشات در تگزاس پس از مالک حاضر به تعطیل و در نهایت به زندان رفت.

کروز که دو هفته را صرف خود در انزوا در ماه مارس پس از گفت و او را به تماس با کسی که مبتلا به COVID-19 گفت که او پرواز کرد تا از هوستون به دریافت اولین کوتاه کردن مو در سه ماه در سالن à la Mode. او یک روز پس از آن صاحب شلی لوتر راه می رفت خارج از زندان پس از یک دادگاه دستور داد او منتشر شد.

بیشتر بخوانید: "آنها ما را خوک گینه نو است.' صاحبان کسب و کار کوچک خودمو بیش از اینکه به بازگشایی برخی از کشورهای شل محدودیت

لوتر صرف کمتر از 48 ساعت پشت میله های زندان پس از دالاس قاضی او را محکوم به یک هفته زندان برای هجوم کالیفرنیا ، گرگ ابوت اضطراری سفارشات که اجازه نداد سالن مو برای بازگشایی نشده است. ابوت گفته بود با متخلفان از coronavirus سفارشات می تواند تا 180 روز در زندان اما او با عجله به لوتر دفاع پنج شنبه و تکمیل سفارش خود را از زندان به عنوان یک ممکن است مجازات برای نقض ویروس محدودیت.

کروز به نام لوتر را "مضحک" اما sidestepped سوال در مورد آنچه ممکن است یک مجازات مناسب برای او برای نقض سفارش ، اخبار صبح دالاس گزارش شده است. قاضی تنها او را به زندان پس از او حاضر به عذر خواهی برای سرپیچی از نظم و گفت: او را همچنان به انجام این کار.

جمعه روز اول بود آرایشگاه و سالن مو می تواند بازگشایی در تگزاس است.

ادامه مطلب: در اینجا این است که چگونه به سرعت Coronavirus در حال گسترش است در دولت خود را

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به لوتر دفاع سهشنبه در فاکس و دوستانو به نام او را "باور نکردنی نماینده گروه بزرگی از مردم که می خواهید به انجام چیزی مشابه به همین."

ابوت گفت که افرادی که تا به حال "خود را صرف زندگی ایجاد یک کسب و کار" باید پشت میله ها قرار داده. هوستون رئیس پلیس هنر اکودو توییتی جمعه که ابوت اعمال شد "ریاکارانه" برای انتقاد از مقامات محلی که اجرا فرماندار خود را سفارش دهید.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب