اسپانیا اجازه می دهد تا کودکان در خارج از بازی برای اولین بار در هفته به عنوان کشورهای اروپایی سهولت محدودیت

(MINNEAPOLIS) — اسپانیا اجازه دهید کودکان به بیرون بروید و بازی یکشنبه برای اولین بار در شش هفته به عنوان کشو

توسط PATRIS-FUN در 7 اردیبهشت 1399

(MINNEAPOLIS) — اسپانیا اجازه دهید کودکان به بیرون بروید و بازی یکشنبه برای اولین بار در شش هفته به عنوان کشورهای اروپایی متد کار به سهولت خود مستندات و بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که در ایالات متحده فرمانداران نقل مکان کرد و در سرعت های متفاوت برخی تهاجمی تر از دیگران محتاط تر.

در جای دیگر در سراسر جهان نخست وزیر بوریس جانسون برنامه ریزی برای بازگشت به کار دوشنبه در 10 داونینگ سنت پس از کشمکش با کروناویروس که او را در بخش مراقبت های ویژه.

در حالی که فرمانداران در کشورهای مانند سخت ضربه نیویورک و میشیگان در حال نگه داشتن اقامت در خانه محدودیت در محل حداقل تا اواسط ماه مه همتایان خود در گرجستان و اوکلاهما اجازه داده اند سالن و چشمه های معدنی و آرایشگاه به بازگشایی شده است. آلاسکا و پاک راه را برای رستوران ها به سر ناهار خوردن-در خدمت و برای فروشگاه ها و کسب و کارهای دیگر باز با محدودیت.

رسمی مرگ و میر از این ویروس در صدر 200000 نفر در سراسر جهان با 2.9 میلیون تایید عفونت با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز هر چند آمار و ارقام واقعی هستند که بسیار بالاتر در بخشی به دلیل ناکافی تست و تفاوت در شمارش مرده است.

ایتالیا و انگلیس و اسپانیا و فرانسه اختصاص بیش از 20 ، 000 مرگ و میر هر ایالات متحده برای بیش از 55 ، 000.

برخی از نشانه های دلگرم کننده دیده می شد که ایتالیا و ثبت آن در کمترین 24 ساعته تعداد مرگ و میر ناشی از اواسط ماه مارس با 260 و ایالت نیویورک ثبت نام خود را بدترین از اواخر ماه گذشته با 367.

هنوز رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو صدا محتاط توجه داشته باشید در مورد هر یک از بازگشایی هر چند او اذعان مقامات نیاز به فکر می کنم در مورد امن فعالیت های مردم می تواند درگیر در بحران می پوشد ،

"شما نمی توانید بگویید مردم در یک محیط شهری متراکم در تمام طول ماه های تابستان: "ما لازم نیست که هر چیزی را برای شما به انجام'" از حزب دموکرات گفت. "وجود دارد یک عاقلی معادله ما نیاز به توجه به."

اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt یک جمهوری خواه گفت: "فاکس نیوز روز شنبه" است که با بستری شدن در بیمارستان رها در خود دولت آن را بازگشایی کلیساها و رستوران ناهار خوری در روز جمعه با اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل.

"ما اعتقاد داریم این زمان را به یک اندازه گيري بازگشایی," او گفت:.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات گفت: "ABC "این هفته" که دولت باید قوی تر تست, جامعه, ردیابی و برنامه ریزی برای جدا کردن افرادی که بیمار با COVID-19.

"ما باید به زیرک و ما باید به دنبال علم بود و واقعا هوشمند در مورد چگونه ما reengage," او گفت: "از آنجا که هیچ کس — حتی اگر شما یک معترض یا شما نشسته فرماندار و یا شما در طرف دیگر از موضوع — ما می دانیم که هیچ کس می خواهد موج دوم."

او افزود: "این امر می تواند ویرانگر برای سلامت مردم ما و اقتصاد ما."

به عنوان برخی از ایالات آمریکا شروع شد و با توجه به شل شدن محدودیت در کلیساهای یکی لوئیزیانا پاستور در حال حاضر تحت بازداشت خانگی برای برگزاری تجمع جرم انجام خدمات یکشنبه با وجود این دولت ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر. یک livestream از زندگی خیمه کلیسا در شهر از مرکز نشان داد تونی طلسم راه رفتن در میان بیش از 100 عبادت بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک.

"نباید هیچ کس ترس می شود در حال حاضر, اما شیطان," او گفت: "خدا به شما یک سیستم ایمنی به کشتن ویروس."

با عفونت و مرگ و میر کاهش در سه سال از سخت ترین ضربه نقاط در اروپا مردم در ایتالیا و فرانسه و اسپانیا بودند و مشتاق به شنیدن رهبران' برنامه ای برای کاستن از برخی از جهان دقیقترین مستندات. در اسپانیا به خیابان ها تکرار دوباره یکشنبه با کودکان shrieks از شادی و جغ از دوچرخه است.

پس از 44 روز در انزوا کودکان زیر 14 اجازه داده شد با یکی از والدین تا یک ساعت به عنوان طولانی به عنوان آنها در آنجا ماند در عرض 1 کیلومتر (0.6 مایل) از خانه های خود در زمان تنها یک اسباب بازی نیست و با دیگر جوانان است.

"این فوق العاده است! من می توانم آن را باور نمی شده است شش هفته" سوزانا Sabaté یک مادر از 3 سال پسران دوقلو گفت: در بارسلونا. "من پسر بسیار فعال هستند. امروز زمانی که آنها را دیدم درب جلو و ما خود را به آنها اسکوتر آنها هیجان زده شد."

او فرزندان عینک کمی ماسک صورت. "در حال حاضر ما ببینید که چه مدت آنها باقی بماند!" او گفت:.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز خواهد شد در حال حاضر یک برنامه ریزی دقیق سهشنبه برای "de-تشدید" از اسپانیا را مستند. همتای فرانسوی خود نیز گفت: او را به پرده "ملی deconfinement استراتژی" در همان روز.

"حداکثر احتیاط خواهد بود دستورالعمل های ما برای عقبگرد," سانچز گفت. "ما باید بسیار محتاطانه به دلیل وجود دارد هیچ دستی, بدون نقشه راه به دنبال دارد."

ایتالیا برتر جوزپه کونته در انتظار اعلام جزئیات بیشتر در کاهش مستند وجود دارد در روزهای آینده. کونته گفت: اولویت عبارتند از: راه اندازی مجدد پروژه های ساخت و ساز و صادرات صنایع. او تایید کرد که کلاس های مدرسه نمی رزومه تا سپتامبر است.

به عنوان نخست وزیر بریتانیا بازگشت به کار او چهره تماس برای وضوح بیشتر در زمانی که دولت خود را به سهولت این مستند در حال حاضر مجموعه ای برای اجرای حداقل تا مارس 7.

ویژه داستان
این جزیره شد Coronavirus هشدار به جهان
هوکایدو ژاپن, قفل کردن اولیه و موجود شیوع بیماری. زمانی که فرماندار برداشته محدودیت های موج دوم آمار حتی سخت تر

دیگر کشورهای اروپایی بیشتر همراه در کاهش مستندات. آلمان اجازه غیرضروری مغازه ها و امکانات دیگر برای باز کردن در هفته گذشته و دانمارک به بازگشایی مدارس برای کودکان تا کلاس پنجم.

چین در شهر ووهان که در آن فاجعه آغاز شد در اواخر سال گذشته گفت: تمام پروژه های ساخت و ساز از سر گرفته اند به مقامات فشار برای راه اندازی مجدد کارخانه تولید و دیگر فعالیت های اقتصادی پس از 2 1/2-ماه مستند.

___

ویلسون گزارش از اسپانیا. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب