داکوتای جنوبی, زن و شوهر متهم به استفاده از خونریزی در کودکان

SIOUX FALLS, S. D. (AP) — داکوتای جنوبی, زن و شوهر متهم از دادن چهار فرزند غیر قانونی مواد مخدر و نحو آنها را

توسط PATRIS-FUN در 17 خرداد 1399

SIOUX FALLS, S. D. (AP) — داکوتای جنوبی, زن و شوهر متهم از دادن چهار فرزند غیر قانونی مواد مخدر و نحو آنها را با یک گاو prod به آنها را به پیروی از دستورات است.

محققان توصیه می شود شارژ نیزه بلند و 36 و Crystallynn بلند, 40, از, Sioux Falls با تشدید حمله با یک سلاح خطرناک سوء استفاده و یا ظلم به جزئی و متعدد دیگر می شمارد.

که مشتاق هستند زندانی در حکم دادن یک کنترل مواد مخدر به یک جزئی. باند راه اندازی شد در $50 ، 000 نیزه بلند, کودکان ناپدری و $15,000 برای Crystallynn طولانی در طول یک دادگاه ظاهر دوشنبه در Sioux Falls.

این خریدهای' مدافع عمومی را بلافاصله بازگشت یک تماس برای اظهار نظر از طرف آنها.

میننهها شهرستان کلانتر سروان. جاش فیلیپس گفت: سوء استفاده شده بود برای چندین سال و شامل پسران سنین 17, 13 و 11 و همچنین 15 سال است ، کودکان مرتبط هستند و برخی از آنها نیمه خواهر و برادر آرگوس رهبر گزارش شده است.

این زن و شوهر به کودکان از مواد مخدر و ماری جوانا و شوکه شده و آنها را با یک گاو prod "به کودکان به اطاعت از دستورات و یا اگر آنها نبودند, گوش دادن" فیلیپس گفت.

مقامات دریافت یک کودک آزاری شکایت May 13 از کسی که متصل به فیلیپس گفت. کودکان مورد مصاحبه قرار گرفتند و مشتاق بودند دستگیر و پس از فرار به Oklahoma.

کودکان در بازداشت اداره خدمات اجتماعی.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن