سنگاپور له عاج از نزدیک به 300 فیل ها برای جلوگیری از تجارت غیر قانونی

سنگاپور شروع به خرد کردن و نه تن عاج فیل در روز سه شنبه به عنوان بخشی از آن در جریان مبارزه با تجارت غیرقانونی

توسط PATRIS-FUN در 22 مرداد 1399

سنگاپور شروع به خرد کردن و نه تن عاج فیل در روز سه شنبه به عنوان بخشی از آن در جریان مبارزه با تجارت غیرقانونی حیات وحش است.

شهر-دولت های دریایی, ایستگاه بین راه در محموله های ممنوع و محصولات حیوانی بین آفریقا و آسیا است و از بین بردن tusks به ارزش حدود 17.4 میلیون دلار کانادا از جمله یک رکورد 8.8-تن تشنج در سال گذشته که مقامات گفته آمد از نزدیک به 300 فیل آفریقایی.

عاج تخریب شد جریان آنلاین. کارگران در کلاه های سخت دیده می شد تخلیه برقی-بارهای از tusks به جست و خیز که در آن آنها سپس ساییده صنعتی سنگ شکن.

سنگاپور یک ایستگاه بین راه در محموله های ممنوع و محصولات حیوانی بین آفریقا و آسیا است و از بین بردن tusks به ارزش حدود 17.4 میلیون دلار کانادا. (ادگار سو/فردا نیوز)

خرد کردن فرایند ممکن است چند روز و قطعات خواهد شد و سپس سوزانده.

"تخریب عاج ... را جلوگیری از دوباره وارد بازار خواهد شد و اخلال در زنجیره تامین جهانی به طور غیر قانونی از معامله عاج" پارک ملی هیئت مدیره گفت: این رویداد که می آید جلوتر از یکشنبه جهانی فیل در روز است.

حدود 100 فیل آفریقایی کشته شده در هر روز توسط شکارچیان به دنبال عاج گوشت و قطعات بدن می روم تنها 400,000 باقی مانده, محیط زیست تخمین می زنند. یک تکه بزرگ از تقاضا برای عاج می آید از کشورهای آسیایی مانند چین و ویتنام که در آن است تبدیل به جواهرات و زیور آلات است.

و همچنین در نظر گرفتن یک موضع سخت در ترانزیت محصولات سنگاپور گفت: در سال گذشته این امر ممنوعیت تجارت داخلی در عاج سپتامبر 2021.

حدود 100 فیل آفریقایی کشته شده در هر روز توسط شکارچیان به دنبال عاج گوشت و قطعات بدن. (ادگار سو/فردا نیوز)

"شکار غیر قانونی فیل در سطح بحران در آسیا و آفریقا با توجه به تجارت غیر قانونی" گفت: R. Raghunathan مدیر عامل شرکت World Wide Fund for Nature سنگاپور.

Raghunathan گفت: شهر-دولت عاج له و طرح های دیگر بر عزم خود به "مهر کردن غیر قانونی حمل و نقل از حیات وحش محصولات از طریق سنگاپور است."

همسایه مالزی نابود 9.55 تن از کشف و ضبط tusks فیل در سال 2016.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب