چند مجروح به عنوان طوفان دنیس ریپ از طریق آلمان

لقب طوفان ویکتوریا در آلمان, چند, حوادث رخ داده در سراسر کشور پس از گزارش بادها از 172 کیلومتر در ساعت است. در

توسط PATRIS-FUN در 29 بهمن 1398

لقب طوفان ویکتوریا در آلمان, چند, حوادث رخ داده در سراسر کشور پس از گزارش بادها از 172 کیلومتر در ساعت است. در همین حال بریتانیا خدمات هواشناسی هشدار داد بارش شدید باران در پی طوفان دنیس.

یک هفته پس از طوفان سابین wreaked ویران در شمال آلمان به شاخه طوفان دنیس به نام ویکتوریا در آلمان جاروب در سراسر کشور باعث حوادث روز یکشنبه و دوشنبه.

آلمان آب و هوا خدمات (DWD) گفت: طوفان تا به حال باد با سرعت 172 کیلومتر در ساعت (107 مایل در ساعت). چند نفر مجروح شدند و در طوفان حوادث مرتبط اغلب شامل انواع حمل و نقل و درختان افتاده هر چند هیچ مرگ و میر تا کنون گزارش شده است.

جدی ترین حادثه رخ داده در Trippstadt یک شهر همراه آلمان در مرز فرانسه و در نزدیکی کایزرسلاوترن. هفت مردان در سن 19 تا 47 زخمی شدند پس از یک مرد رانندگی یک وسیله نقلیه سقوط یک درخت افتاده در مدت کوتاهی پس از 1:00 صبح به وقت محلی (نیمه شب UTC) با توجه به دولت ،

در صبح روز یکشنبه a 33-year-old woman بود به آرامی مجروح پس از تند باد باعث او را به درایو به یک خندق در اشنفردینگن یک شهر در ایالت نیدرزاکسن در کشور بین برمن و هامبورگ. بعد از آن شب 21 ساله راننده و 20-سال-مرد مسافر مجروح شدند که زن به سقوط یک درخت افتاده در Güstrow جنگل در نزدیکی شمال شرقی شهر روستوک.

به دام افتاده در قطار

همچنین در روز یکشنبه یک قطار در دورتموند سقوط یک درخت افتاده به دام انداختن 67 مسافران در هیئت مدیره تا زمانی که آنها قادر به ترک قطار در 10:30 p. m. به وقت محلی. هیچ یک از مسافران که شامل کودکان و افراد مسن مجروح شدند.

دویچه بان آلمان, ملی, راه آهن, خدمات بسته چند خط از پنج شنبه شب تا صبح روز دوشنبه پس کارگران می تواند تمیز کردن آسیب طوفان.

در هامبورگ سنت پائولی بازار ماهی آب گرفتگی شد برای دومین بار در این ماه با جزر و مد بالا اندازه گیری 4.15 متر (13.6 فوت) بالاتر از سطح دریا — حدود دو متر بالاتر از متوسط جزر و مد بالا. جاری شدن سیل همچنین آمار آلمان شمالی ایالت, Schleswig-Holstein.

این DWD انتظار دارد آن را به باقی می ماند و باد می وزد و طوفانی به خصوص در شمال قبل از آرام رول آب و هوا در روزهای آینده.

بیشتر باران های سنگین انتظار می رود در انگلستان

در انگلستان ملاقات های انگلیسی, سرویس آب و هوا هشدار داد و از باران های سنگین در پی طوفان دنیس که خروشان در سراسر جزایر بریتانیا بیش از آخر هفته.

"اگر چه آب و هوایی شدید همراه با طوفان دنیس گذشته وجود دارد بیشتر است و باد می وزد آب و هوا برای آمدن این هفته" دفتر مت گفت: در آزادی مطبوعات.

یک رکورد 594 سیل هشدارهای مطرح شد در سراسر کشور است. برخی از ساکنان در ولز گفته شد به تخلیه خانه های خود را در عرض 48 ساعت. روز یکشنبه در بریتانیا مستقر ارتش برای کمک به مقابله با بادهای تند.

ملاقات کرد و به انتظار "پر باد دوش" در روز دوشنبه و سه شنبه با برخی از برف هوا در مناطق با ارتفاع بالاتر. "باران و به طور فزاینده ای بادهای قوی" نیز پیش بینی شده برای روز شنبه.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب