جمهوری خواهان مجلس سنا گزارش می خواهید برای کاهش بیکاری در هفته افزایش از 600 دلار به 200 دلار در هر هفته

برادران وارنر است که مصرف چاقو دیگری در انتشار نکنيد. این شرکت که قبلا با هدف باز کریستوفر نولان را شعار در م

توسط PATRIS-FUN در 6 مرداد 1399

برادران وارنر است که مصرف چاقو دیگری در انتشار نکنيد.

این شرکت که قبلا با هدف باز کریستوفر نولان را شعار در ماه جولای و باید از آن بود که, اولین فیلم پرفروش در تئاتر زمانی که آنها به طور گسترده ای در بازگشایی روز دوشنبه اعلام کرد که این فیلم در حال حاضر خواهد شد منتشر شده در سطح بین المللی در اوت. 26 و پس از آن بازی در "انتخاب" شهرستانها در ایالات متحده در سپتامبر. 3, انواع گزارش است. این خبر یک هفته پس از این فیلم را در ایالات متحده آزادی که اخیرا شده Aug. 12 بود به تعویق افتاد و برای بار سوم در میان افزایش COVID-19 موارد در کشور است.

بیش از 70 کشور را در حال حاضر دریافت جدید نولان فیلم شروع در ماه اوت studio روز دوشنبه گفت: از جمله استرالیا و کانادا و فرانسه و انگلستان است. خواهد شد که به دنبال این فیلم محدود اولین در ایالات متحده آمریکا است که قرار آن در حداقل برخی از تئاتر برای تعطیلات آخر هفته روز کارگر. به عنوان خبرنگار هالیوود , یادداشت هر چند این فیلم ممکن است در نهایت نیاز به راه اندازی بدون اینکه در شهرهای بزرگ که در آن روشن نیست که تئاتر خواهد بود مجاز به بازگشایی آن از جمله لس آنجلس و نیویورک.

قبلی گزارش از کرکس پیشنهاد نولان بود مردد در مورد انتشار شعار در خارج از کشور برای اولین بار مایل به "کمک به حمایت آمریکا تئاتر در زمان نیاز است." این گزارش همچنین اشاره کرد که انتشار این فیلم در سطح بین المللی قبل از آن داخلی راه اندازی خواهد بود "مخاطره آمیز استراتژی در عصر شایع در خارج از کشور فیلم دزدی."

اما زمانی که اعلام شعار'آخرین تاخیر برادران وارنر اشاره کرده بود آن را ممکن است انتخاب کردن برای این استراتژی گفت این است که دیگر درمان این فیلم به عنوان یک "سنتی جهانی روز-و-تاریخ انتشار." در ضمن دیزنی در هفته گذشته اعلام کرد این امر به طور نامحدود به تعویق انداختن اوت اولین مولاندر حالی که پارامونت تحت فشار قرار دادند آن آینده فیلم Top Gun: Maverick و یک محل آرام بخش دوم تمام راه را به سال آینده. AMC Theatres, بزرگترین تئاتر زنجیره ای در آمریکا است که از هم اکنون برنامه ریزی برای شروع بازگشایی در "اواسط تا اواخر ماه اوت است." برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب