دومین کشتی جنگی نیروی دریایی گزارش شیوع کروناویروس در حالی که در دریا

(واشنگتن) — یکی دیگر از کشتی نیروی دریایی در دریا گزارش شده است coronavirus شیوع و بازگشت به درگاه نیروی دریا

توسط PATRIS-FUN در 6 اردیبهشت 1399

(واشنگتن) — یکی دیگر از کشتی نیروی دریایی در دریا گزارش شده است coronavirus شیوع و بازگشت به درگاه نیروی دریایی در روز جمعه گفت.

مقامات نیروی دریایی گفت: حداقل 18 نفر از اعضای خدمه ناوشکن های USS Kiddرا آزمایش مثبت و انتظار می رود این تعداد به رشد است. آن گفت این است که بررسی میزان شیوع روی عرشه کشتی.

این Kidd خاموش است سواحل اقیانوس آرام در آمریکای مرکزی که در آن عامل شده است به عنوان بخشی از یک ایالات متحده در مبارزه با مواد مخدر ماموریت. نیروی دریایی گفت: این یک خدمه حدود 350. این تنها دومین کشتی نیروی دریایی میان حدود 90 مستقر در سراسر جهان, به گزارش شیوع کروناویروس در دریا. دیگر یو اس اس تئودور روزولت.

ادامه مطلب: Coronavirus ضربه نظامی ایالات متحده و امریکا دشمنان به دنبال استفاده

یک ملوان که نمایش داده می شود علائم شد پرواز کردن کید در روز پنج شنبه به یک مرکز پزشکی در سن آنتونیو که در آن او آزمایش مثبت برای ویروس.

پس از مثبت مورد تایید شد در سن آنتونیو نیروی دریایی مستقر تخصصی پزشکی تیم به کشتی برای انجام تماس ردیابی و اضافی در محل تست.

"اولین بیمار منتقل می شود در حال حاضر در حال بهبود و به خود منزوی. ما در حال گرفتن هر احتیاط به اطمینان حاصل شود ما شناسایی منزوی کردن و جلوگیری از هر گونه گسترش بیشتر پردازنده کشتی" گفت: Rear Admiral همین Gabrielson فرمانده نیروهای دریایی ایالات متحده فرماندهی جنوبی و ایالات متحده 4th ناوگان. "ما تیم پزشکی همچنان هماهنگی با کشتی و تمرکز ما این است که ایمنی و رفاه هر ملوان."

نیروی دریایی گفت: این کشتی را به بندر که در آن خدمه خود ادامه خواهد داد و برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن کشتی رعایت پروتکل ها با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و نیروی دریایی-دستورالعمل های خاص.

نیروی دریایی همچنان به مبارزه با شیوع کروناویروس روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولتو یک ناو هواپیمابر که لنگر انداخت در گوام است و بیش از 800 تایید ویروس موارد است.

پرسید که آیا پنتاگون ترس که کید ممکن است تبدیل به یکی دیگر از روزولت بحران پنتاگون سخنگوی رئیس جاناتان هافمن, گفت: نیروی دریایی عمل به سرعت پس از یادگیری از اولین علامتی ملوان روی کید.

"نیروی دریایی است و درس های آموخته شده از تجربه قبلی با یک COVID بحران و آنها شده اند به سرعت استفاده از آن به این مورد" هافمن گفت. "انگشتان عبور نیروی دریایی در حال انجام همه چیز آنها می توانند در حال حاضر ما در حال رفتن به امید بهترین نتیجه اما آنها در حال رفتن به همه گام های محتاطانه است که آنها احتمالا می تواند."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب