خبر جعلی مانع آفریقا coronavirus پاسخ

از ترس و درمان های خانگی: خبر جعلی است که در راه آفریقا در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. DW خبرنگاران در سر

توسط PATRIS-FUN در 2 فروردین 1399

از ترس و درمان های خانگی: خبر جعلی است که در راه آفریقا در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. DW خبرنگاران در سراسر این قاره خواسته کارشناسان به کم ارزش کردن چند تا از آسیب رساندن به کروناویروس اسطوره ها است.

آفریقا را ضعیف نظام بهداشت عمومی پر ازدحام شهرها و سطح فقر باعث می شود زمینه مناسبی برای coronavirus به انتقام ویران کردن. این قاره است که مصرف پیشگیرانه عمل: محدود کردن سفر قفل کردن مکان های عمومی و یا بستن مرزها برای جلوگیری از گسترش.

اما هیچ دولت می تواند بنیادی گسترش خبر جعلی. به عنوان همه گیر دستاوردهای جای پا و ادعاهای بی اساس درمان و مشاوره انجام دور آفریقا کارشناسان بهداشت خواستار احتیاط.

بیشتر بخوانید: افزایش قیمت ها در آفریقا تشدید بحران coronavirus

شرق آفریقا در لبه

اوگاندا ویروس تحقیقات موسسه کرده است. مدیر استاد Pontian Kaleebu می داند پیگیری کلیدی برای توقف coronavirus.

"بیشتر مردم سفر به یک مکان از یک سایت آلوده بیشتر موارد شما در حال رفتن به," او گفت: DW.

یک تئوری است که آفریقا به طور کلی آب و هوای گرم را آهسته ویروس. آن را خیلی زود به بگویید اگر آب و هوا پخش می کند.

"ما به اندازه کافی ندارد موارد می گویند در آفریقا وجود دارد کمتر انتقال. بنابراین اجازه دهید آن را که این ویروس منتقل می شود توسط آفریقایی ها در آفریقا" Kaleebu گفت.

نظریه دیگر: آفریقا تا حد زیادی روستایی مبتنی بر جمعیت را آهسته بیماری همه گیر. این ممکن است نگه دارید آب با توجه به Kaleebu: "زندگی در شهرهای شلوغ است در معرض خطر بالاتر به دلیل وجود دارد شانس بیشتری برای آلوده و انتقال این ویروس به دیگران است."

یک شایعه در گردش در اوگاندا است که وارداتی دست دوم لباس ها می تواند گسترش coronavirus. دکتر الیزابت Kiracho سر اپيدميولوژي در Makerere دانشگاه در دانشکده بهداشت عمومی می گوید: انتقال تنها می تواند اتفاق می افتد اگر مردم فروش لباس های آلوده.

"این ویروس دارای یک مقدار مشخصی از ساعت به گسترش است. زمانی که لباس را در اینجا دریافت آنها نمی نیست که این ویروس در آنها. اما ما نیاز به مطمئن شوید که ما همیشه با استفاده از عفونی" Kiracho گفت: DW.

آفریقا coronavirus کانون

بسیاری از 54 کشور در آفریقا را گزارش کرده اند coronavirus موارد است. آفریقای جنوبی یکی از توسعه یافته ترین کشورهای دارای بالاترین تعداد تا کنون. اولین شناسایی موارد ترسیم شد به مردم بازگشت از اروپا اما آفریقای جنوبی است که در حال حاضر شاهد انتقال محلی. تعداد موارد تایید شده نمایی افزایش یافته است.

گسترش جعلی و اخبار دروغ در مورد COVID19 ساخته شده بود یک جرم جنایی زمانی که این کشور اعلام کرد یک دولت ملی از فاجعه در محل است.

به عنوان مردم به دنبال پاسخ های جعلی اخبار منجر به فکر می کنم بیشتر اروپایی ها و آسیایی ها در اطراف بزرگتر احتمال شیوع. پروفسور کارن Hofman از دانشگاه ویتواترسرند دانشکده بهداشت می گوید این ها مزخرف است.

"من فکر نمی کنم که کشورهای آفریقایی است که بسیاری از اروپایی ها یا افرادی که زندگی در آن کشورها هستند در معرض خطر بالاتر," او گفت:.

Coronavirus در ابتدا تحت تاثیر قرار بیشتر افراد شروع به شایعاتی که در کودکان و افراد جوان خواهد شد آلوده نیست. Hofman خیلی مطمئن نیست.

"به نظر می رسد مانند کودکان بسیار علامتی. آنها به طور بالقوه می تواند به گسترش این ویروس, اما آنها به نظر می رسد بسیار بعید است به مرگ است."

Hofman می گوید مبارزه با ویروس است در مورد حفظ بهداشت فردی و شستن دست یکی نه دستور العمل های مخفی.

"وجود دارد هیچ رژیم غذایی خاص متاسفانه. من آرزو می کنم وجود دارد. فقط خوردن به عنوان سالم به عنوان شما می توانید," او گفت: DW.

ادامه مطلب: ابولا زده غرب آفریقا سازمان ملل در هشدار دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

A man with his hands toilet rolls in a supermarket | Coronavirus | Kauf von Toilettenpapier (Reuters/R. Ward)

واکنش کورکورانه در میان طبقه ثروتمند و متوسط آفریقای جنوبی به دولت ملی از فاجعه با توجه به کروناویروس شده است وحشت-خرید

Coronavirus 'درمان' در نیجریه

Coronavirus باعث وحشت در نیجریه. Facebook, توییتر, واتساپ و دیگر رسانه های اجتماعی پرتاب جعلی درمان مانند مخلوط سیر و عسل مصرف گاو ادرار و بسیاری دیگر. و آن را متوقف نمی وجود دارد, می گوید: Zaharadden Ubale یک رسانه های اجتماعی فعال در نیجریه.

"مردم گفت: شما می توانید کشتن coronavirus با کلروکين. در یکی دیگر از مکان آنها گفت: coronavirus نمی تواند مقاومت در برابر درجه حرارت ما در محل ما. که همچنین خبر جعلی."

از ترس حتی باعث شده مردم برای فرار از خارجی به دنبال مردم. همچنین وجود اضطراب در مورد نیجریه نزدیک به چین است. این به این معنا نیست که نیجریه باید جلوگیری از انجام تجارت با چین با توجه به اپیدمیولوژی دکتر Yerma احمد Adamu.

"شما نمی توانید می گویند به دلیل آن را در چین آغاز شده که در حال حاضر شما اجرا به دور از کسب و کار چینی. آن را وارد اروپا و تقریبا در تمام مناطق دیگر در جهان است," او گفت:.

اما می تواند به ماندن در یک مکان می تواند یک راه حل باشد ؟ در نیجریه بهداشت عمومی کارشناس آذربایجان و محمد Yayajo فکر می کند می تواند کاهش سرعت گسترش یافته است.

"شما نباید سفر به مکان های که عفونت موارد است. این coronavirus اسپرد را از طریق شخص به شخص تماس بگیرید.

برخی بر این باورند که ویروس ابولا آماده آفریقا است. پس از همه انزوا امکانات و تخصص در کنترل بیماری های عفونی هنوز هم وجود دارد. اما دکتر Adamu شک و تردید در این کمک خواهد کرد که مبارزه با کروناویروس: "درمان ابولا متفاوت است. آن را تضمین نمی کند ما سیستم بهداشت و درمان آماده است برای چنین عفونت."

تا کنون هیچ و جغرافیایی و فرهنگی و یا مرزهای ملی شده است بیش از حد برای coronavirus. کاملا که در آن همه گیر را ترک آفریقا سلامت عاقلانه و اقتصادی حدس و گمان است. اما کارشناسان بهداشت و درمان در یک چیز توافق دارند: پخش خبر جعلی کمک می کند تا هیچ چیز نیست.

فرانک Yiga (کامپالا), Thuso Khumalo (ژوهانسبورگ), محمد امین (میدوگوری) و Benita ون Eyssen (بن) کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب