روسیه دارای coronavirus-تاخیر در رژه روز پیروزی

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بررسی های دیدنی و میدان سرخ رژه نظامی روز چهارشنبه میهنی نمایش منتقدان گفت: طر

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بررسی های دیدنی و میدان سرخ رژه نظامی روز چهارشنبه میهنی نمایش منتقدان گفت: طراحی شده برای بلند خود را پایین تر از حد معمول رتبه بندی در سراسر کشور رای است که می تواند گسترش حکومت خود را تا 2036.

پوتین تماشا به عنوان بالستیک قاره پیما, موشک پرتابی trundled گذشته هسته ای-قادر به پرواز بمب افکن های سربار و ستون از تانک و بیش از 14 ، 000 سرباز از جمله برخی از متحدان مانند چین و راهپیمایی های گذشته در زیر آفتاب داغ در مسکو.

این رژه به مناسبت سالگرد 75 از اتحاد جماهیر شوروی جنگ جهانی دوم پیروزی بر نازی ها به تعویق افتاد از مارس 9 دلیل از رمان شیوع کروناویروس اما منتقدان گفت که هنوز هم غیر مسئولانه به پیش رفتن با آن.

کرملین را رد کرد که ادعای, گفته های جدید روزانه عفونت هر چند هنوز در هزار بودند افول به خصوص در روسیه سرمایه اصلی کانون شیوع و تمام اقدامات احتیاطی گرفته شد.

داوطلبان به ماسک و دستکش به کسانی که در میدان سرخ و دستور داد آنها را به نشستن دو صندلی از هم جدا.

T-34 شوروی تانک درایوهای طول رژه روز پیروزی در میدان سرخ در مسکو. رژه مشخص شده 75 سالگرد پیروزی بر آلمان نازی است. (ماکسیم Shemetov/فردا نیوز)

پوتین هیچ اشاره ای به بیماری همه گیر کوروناویروس در سخنرانی خود تلویحا تقویت ادعای خود را از روز قبل که روسیه را تصویب کرده است خطرناک ترین مرحله در این بیماری همه گیر.

روسیه روز چهارشنبه گزارش داد 7,176 موارد جدید از رمان coronavirus هل دادن آن در سراسر کشور مورد مجموع به 606,881 جهان سوم کمترین شمارش.

این کشور coronavirus پاسخ به بحران مرکز گفت: 154 نفر کشته در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 8,513.

رهبران برخی از کشورهای خارجی حضور

پوتین flanked توسط جانبازان نمی پوشیدن ماسک ، اما مردم در اطراف او تا به حال تست شده برای coronavirus از جمله جانبازان قرنطینه در رفت و آمد مکرر در خارج از مسکو از قبل.

هزاران نفر از مردم فشار می آوردند در مسکو به تماشای مخازن رول را از طریق شهرستان در چه بود یک روز تعطیل عمومی.

پوتین زده لحن آشتی جویانه نسبت به غرب با وجود شکایت از قبل در مورد آنچه که او به نام تلاش های برخی از کشورهای اروپایی به بازنویسی تاریخ است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مرکز و وزیر دفاع سرگئی Shoigu سمت چپ نشان داده شده در میدان سرخ در طول روز پیروزی رژه نظامی. (پاول Golovkin/آسوشیتد پرس)

او گفت: مسکو هرگز فراموش نکنید این سهم ساخته شده توسط اتحاد جماهیر شوروی در زمان جنگ متحدان خود از جمله گشایش جبهه دوم در سال 1944.

پوتین نیز غیر مستقیم اشاره به تمایل خود برای پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل برای برگزاری نشست سعی کنید برای مقابله با مشکلات جهان است.

"ما باز به گفت و گو و همکاری های بیشتر بین المللی کنونی سوال از روسیه ،

"در میان آنها ایجاد اعتماد و به طور کلی سیستم های امنیتی است که این مجموعه به سرعت در حال تغییر جهان مدرن نیاز دارد. تنها با هم می تواند ما را در دفاع از آن را از تهدیدات خطرناک است," او گفت:.

قبل از همه گیر پوتین امیدوار بود به میزبان رهبران فرانسه و چین در رژه.

در این رویداد حدود 10 رهبران جهان حضور داشتند که اکثر آنها از کشورهای شوروی سابق. رئیس جمهور قرقیزستان به حال به رها کردن در آخرین لحظه بعد از دو نفر که همراه او به مسکو آزمایش مثبت برای COVID-19 در هنگام ورود.

نظر سنجی در قانون اساسی رای باز پنج شنبه

رژه برگزار شد در آستانه سراسر کشور رای از 25 ژوئن تا 1 ژوئیه در تغییر قانون اساسی از جمله اصلاح است که اجازه می دهد پوتین دو بیشتر از شش سال است به عنوان رئیس جمهور اگر دوباره انتخاب شود.

فعلی قانون اساسی محدودیت بار او را از دنبال انتخاب مجدد هنگامی که ماموریت به پایان می رسد در سال 2024.

این جایگاه نشان داده شده است به عنوان روسی Mi-8 هلیکوپتر نظامی پرواز در شکل گیری سربار در طول چهار رژه. (Alexey Maishev از طریق بی بی سی)

نظرسنجی ها نشان می دهد مردم تمایل به اعتراض افزایش یافته است که کاهش قیمت نفت و طولانی مدت مستند را کتک اقتصاد بیکاری افزایش یافته است و کرملین قصد معکوس سال از سقوط دستمزدهای واقعی بوده زدم البته.

سرگئی aleksashenko را یک اقتصاددان است که منتقد پوتین گفت: "Ekho Moskvy ایستگاه های رادیویی در روز سه شنبه که رهبر روسیه مشخص شد به برگزاری رژه با وجود این بیماری همه گیر.

"ولادیمیر پوتین معتقد است که رژه است تاکید مجدد خود و عظمت و عظمت کشور و از ما حافظه تاریخی" گفت: aleksashenko را.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن