ریحانا, Lizzo مگان تو نریان و آریانا گراند امضای نامه سرگشاده برای پلیس اصلاحات

یکs ادامه اعتراضات در سراسر کشور—و جهان—اعتراض به خشونت های پلیس در پی مرگ جورج فلوید برخی از موسیقی بزرگترین

توسط PATRIS-FUN در 20 خرداد 1399

یکs ادامه اعتراضات در سراسر کشور—و جهان—اعتراض به خشونت های پلیس در پی مرگ جورج فلوید برخی از موسیقی بزرگترین هنرمندان تراز وسط قرار دارد به تماس برای اصلاحات.

در نامه ای سرگشاده به اداره پلیس نیویورک ریحانا, Ariana Grande, Billie Eilish, Lizzo مگان تو Stallion, جاستین بیبر, Papa Roach, Demi Lovato, J Balvin, Nas, Migos, و بسیاری دیگر به نام نیویورک سیاستمداران به لغو قانون 50-یک قانون است که محافظت از پرسنل پلیس را در سوابق انضباطی از دیده شدن توسط مردم است.

"ما سوگواری کشتار جورج فلوید و غیر ضروری از دست دادن بسیاری از سیاه و سفید زندگی می کند قبل از او" نامه متحده است. "ما باید پاسخگو کسانی که به نقض سوگند به محافظت و خدمت و عدالت برای کسانی که قربانی خشونت خود را. یک گام ضروری است که با داشتن دسترسی به سوابق انضباطی از مأموران اجرای قانون. نیویورک اساسنامه 50-بلوک های که شفافیت کامل محافظ سابقه سوء رفتار پلیس از بررسی دقیق ساخت آن را سخت تر به دنبال عدالت را در مورد اصلاحات. باید آن را لغو بلافاصله."

در این نامه که به امضا رسید بیش از 300 هنرمندان موسیقی در کنار مدیران ناشران تجارت گروه مدیران و برچسب رکورد و همچنین مشخصات بالا, بازیگران و ورزشکاران استدلال می کند که 50-باید شود. "[T]او تخته سنگ در مسیر عدالت بود و در این راه بیش از حد طولانی است و باید خرد شده را به طور کامل نامه" می خواند. "این فقط یک برداشتی غلط از قانون است و فقط یک نامناسب از گسترش دامنه آن است. آن است که اساسنامه خود را در خدمت به بلوک مربوطه اطلاعات حیاتی در جستجو برای پاسخگویی."

باز نامه ای فرستاده شد به نیویورک اندرو کومو فرماندار نیویورک, رهبر اکثریت سنا آندره استوارت-عموزاده و مونتاژ سخنران کارل Heastie و به اشتراک گذاشته شده بود علنا در روز دوشنبه در کنار همراه دادخواست. به عنوان بخشی از پاسخ خود را به ادامه تظاهرات در سراسر ایالت نیویورک کومو اعلام کرده است چهار بخش پلیس اصلاحات بسته که شامل اصلاح 50-A.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب