خبرنگار که تحت پوشش جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع می گوید: او آزمایش مثبت برای COVID-19

یک خبرنگار در اوکلاهما که تحت پوشش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن 20 تجمع در Tulsa, Okla., می گوید ک

توسط PATRIS-FUN در 7 تیر 1399

یک خبرنگار در اوکلاهما که تحت پوشش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن 20 تجمع در Tulsa, Okla., می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

پل پول یک خبرنگار تحقیقی غیر انتفاعی, اخبار سازمان, اوکلاهما, تماشای, فاش آزمون خود را در توییتر در روز جمعه.

"دوستان من تست مثبت #COVID19. من خیلی تعجب" پول توییتی. "من باید صفر علائم (تا کنون) و من احساس می کنم خوب است. در واقع من فرار پنج مایل امروز صبح."

او گفت که او صرف "چند ساعت" با دعوت از مردم او را در تماس با آمده در 14 روز گذشته و اضافه میکند: "امن در خارج وجود دارد."

پول آسوشیتدپرس گفت که او تحت پوشش رئیس جمهور تجمع در تولسا برای حدود شش ساعت است. او گفت که او عینک یک ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله به جز زمانی که او رفت و برای خرید یک میان وعده. او همچنین گفت که او نمی آیند نزدیک به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

شش رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی کارکنان برای کمک به سازماندهی این تجمع نیز آزمایش مثبت برای coronavirus, کمپین اعلام کرد قبل از این تجمع است. به کمپین گفت که هیچ یک از این کارکنان خواهد حضور در این رویداد.

پیشرو کارشناسان بهداشت عمومی ابراز نگرانی در هفته گذشته که تولسا رالی می تواند ایجاد یک جدید COVID-19 کانون در ایالات متحده تپه گزارش می دهد که بسیاری از مردم در این تجمع دیده می شد نه با پوشیدن ماسک. کارشناسان می گویند هر دو در داخل خانه و با پوشیدن یک ماسک به شدت افزایش می دهد خطر انتقال ویروس است. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هدایت می گوید که همه مردم بدون در نظر گرفتن اگر آنها در حال تجربه علائم باید پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی.

Coronavirus موارد در ایالات متحده در حال افزایش است. هفته گذشته شاهد به طور متوسط به عنوان بالا به عنوان 31,700 موارد جدید در روز بیشتر از قبل بالاترین نقطه این کشور رسیده در ماه آوریل است. از صبح روز شنبه ET وجود داشته است حداقل 2,467,874 تایید موارد این ویروس در ایالات متحده و حداقل 125,039 تایید مرگ هر یک ردیاب از دانشگاه جانز هاپکینز. ردیاب شناسایی کرده حداقل 3,103 موارد تایید شده در Tulsa County است.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن